Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diablo2 lod v1.10

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

synergy yeni bir olay değil, skeleton mastery, golem mastery, druid hayvan summon'ları da synergy sağlıyordu zaten. bu konsepti daha çok skill'e uygulamaya karar vermişler ki beta halinde çok yetersiz kalmış. birebir aynısı olursa 1.10'da eskisinden de kötü olacak klasik build olayı.. (ona 20 buna 20 tamam)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

single player iyi güzel hoş da, diablo da olay dönüp dolaşıp pvp'ye gelecek bence. herhangi bir paladin türünün bowazon (hatta burizon) ve sorca karşı şansı olmazsa, 1.10 patch'inin anlamı yoktur. Ayrıca skillerin değişimini paladin açısından pozitif bulmadım (eskiden hammerdin yapmak için concentration ve hammer yeterliydi şimdi blessed aim de vercez, foh için conviction+resist lightning vercez, vengeance için sürü sepet skill vercez falan)[hline]Erkan baba günün birinde demiş ki:
"Bil Mukabele"
Sosyal ağlarda paylaş

vermek zorunda değilsin synergy için istediğin skill'lere, ama daha fazla dmg vermek istersen skill verirsin o zaman.

arcane tamam da o eşyaları nasıl bulacaksın? eski bir karakterin yoksa hell'de eşya arayacak, ya da depoların yoksa yeni karakterlerini donatacak hell'de mephisto'ya bile zor gelirsin. mephisto'yu öldürmeyi denediniz mi? players 1'da 8 tane super healing'le ancak öldürebiliyorum PvP gibi giyindiğim halde. baal'a gidemedim zaten yolda öldüm 3 kere vazgeçtim. ve bu lvl 87 karakter, ne olacak yani lvl 70 adamın hali anlamış değilim.

ayrıca blizzard çok yanlış yolda ilerliyor, oyundaki şikayetlerin çoğu aşırı güçlü eşyalardan kaynaklandığı halde bu eşyaların sayısını arttırıyor ve unique ya da über-set olmayan eşyaları tümüyle kullanılmaz hale getiriyor. classic'teki rare'lerin egemenliğine geri dönmek yerine gene unique'lere gidiliyor (ki bunların isimlerini değiş-tokuş etmeleri gerek aslında düşünecek olursanız) ki herkes gene sadece bazı eşyalara yönelip öbürlerini umursamayacak. eşya listesine bakarsanız besbelli hangileri işe yarar geri kalanı çöp, elite unique buluyorsun normal unique kadar faydası yok özelliklerinin..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

tabii ki vermek zorunda değilim ama öbür türlü de mantıksız. yani niye vengeance ile daha fazla damage vermek varken az vermeyi seçiyim. mümkün olan en fazla damage'i vermeye çalışırım her zaman. ki olay sadece vengeance da değil. şimdi charge ile daha fazla damage vermek için vigor da gerekecek, ben chargadin olsam vigora vermeden duramam 1.1'de, bu da xtra skill demek, zaten 1.09'da bile palaya skill yetmiyordu. eskiden hybrid pala yapabiliyorduk ki en güçlü palalar onlardı, şimdi hybrid pala diye bir şey anlamsız. sırf bir skill ve synerjilerine abancan paso sol tuş çalışcan...[hline]Erkan baba günün birinde demiş ki:
"Bil Mukabele"
Sosyal ağlarda paylaş

belki de yok yere spekülasyon yapıyoruz, final yamada neler değişeceği hiç belli olmaz çünkü forumları takip ediyorlarsa biraz değişiklikler yapmaları gerektiğini görmüşlerdir..

ayrıca 1.10'dan sonra 1.11 filan da çıkabilir bence çünkü geçen yıl kodun tümüyle değiştirildiğini ve bundan sonra yama çıkarmanın daha az uğraş gerektireceğini söylemişlerdi ki bunun arkasında yeni yama çıkarma gayesi olmalı sanıyorum..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

demin b.net forumunda gördüm de bayıldım şu cevaba.. :)

Dear:

[X] Clueless Newbie
[X] Loser
[ ] AOLer
[ ] 12 year old
[ ] Troll
[ ] Pervert
[ ] Geek
[ ] Spammer
[ ] Wannabe
[ ] Asskisser
[ ] l337 d00d
[X] Flamer
[X] Whiner
[ ] Other:

You Are Being Flamed Because

[ ] You posted a .99999... = 1 thread
[ ] You posted a Release Date thread
[ ] You posted a Patch thread
[ ] You posted a PC vs Mac thread
[ ] You posted a System Specifications thread
[ ] You posted a (InsertRandomRPG) vs DiabloII thread
[ ] You posted a Starcraft vs War3 thread
[ ] You posted a big slobbery kiss on Blizzard's Ass
[ ] You posted a "Where is Starcraft II" thread
[ ] You posted a (War3/WoW) vs DiabloII thread
[ ] You continued a long, stupid thread
[X] You committed crimes against pork biproducts
[ ] You posted a "YOU ALL SUCK" message
[ ] You haven't read the FAQ
[ ] You don't know which forum to post in
[X] You just plain suck
[ ] You posted false information
[X] You posted something totally uninteresting
[ ] You doubleposted
[ ] YOU POSTED A MESSAGE ALL WRITTEN IN CAPS
[ ] You posted racist crap
[ ] I don't like your tone of voice
[ ] You are not civilized enough to post in these forums
[ ] Yuo mispeled evry sengle wurd.
[ ] You promote cheating.

In Punishment, You Must:

[ ] Give up your AOL Internet account
[ ] STFU & GTFO
[ ] Jump into a bathtub while holding your monitor
[ ] Actually post something relevant
[ ] Read the f****** FAQ
[ ] Be Pat Buchanan's love slave [ ] Call Bush and inform him he sucks
[ ] Go to your room with no supper
[ ] Apologize to everybody on this forum
[ ] Go stand in the middle of a Highway
[ ] Recite the Greek alphabet backwards
[ ] Take a bath in bleach
[ ] Drink out of a spitoon
[X] All of the above

In Closing, I'd Like to Say:

[X] Blow me
[X] Get a life
[ ] Never post again
[ ] I pity your dog
[ ] Go to hell
[ ] Your IQ must be 7
[ ] Take your s*** somewhere else
[X] STFU & GTFO
[ ] Learn to post or f*** off
[ ] Go jump into some industrial equipment
[ ] All of the above[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 July 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
arcane tamam da o eşyaları nasıl bulacaksın?
öbür uniqueleri nasıl bulduysak onları da öyle bulucaz

lvl 70 adamın halini ben sana söyleyeyim
hell act 2 de ölürsün
cesedini almaya çalışırken 10 kere daha ölürsün
çünkü mobların hp regeneration ı çılgındır
ana elemental dmg ına immune olan bi yaratığı ikincil elemental dmg tipiyle öldürmeye kasarsın ama ölmez çünkü bunlar yeni süper ultra regenerationlı mega yaratıklar[hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead

Sosyal ağlarda paylaş

arcane senin bu aralar aklın başka yerlerde ben anladım seni.. ;)

e nasıl bulacaksın işte unique'leri? öyle 1.09'daki gibi elini sallasan unique düşmüyor mephisto'dan ya da başka bir yerden, ki bunlar elite unique. git mephisto'yu 10 kere öldür sonra gel yaz kaç tane unique çıktı..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 July 2003 18:33 tarihinde demiş ki:
arcane senin bu aralar aklın başka yerlerde ben anladım seni.. ;)

e nasıl bulacaksın işte unique'leri? öyle 1.09'daki gibi elini sallasan unique düşmüyor mephisto'dan ya da başka bir yerden, ki bunlar elite unique. git mephisto'yu 10 kere öldür sonra gel yaz kaç tane unique çıktı..[
daha dün çıktı bana ki ben toplasan 2 saatten biraz fazla oynamışımdır

meph runlarında unique bulamadın , oyun zor geldi diye whinner olup çıktın , herşeye bir mazeret arama , oyununa bak
zorsa zor ağlayacağına teamplay kas daha kolay geç.[hline]Emaleth, 11 July 2003 15:44 tarihinde demiş ki:
gerek var mı sizce harfleri böyle harcamaya?

Sosyal ağlarda paylaş

1.10 değil bu, beta. beta olması nedeniyle de tonla bug ve eksiklik var, eğer canın çekiyorsa oyna, çekmiyorsa oynama bütün diyeceğim o. :) ama klasik burizon'lar ve sorc'lar (frozen orb + thunderstorm) yokolmak zorunda, klasik ww barbabr'lar yokolacak görünüşe göre. (whirldwind 1.00'dan bu yana ilk defa işe yaramaz halde) başlık boyunca kabaca anlattık hepsini istersen bir göz atarsın..

bu arada dmg reduced %50'de sınırlanmış bugün okudum battle.net arreat summit'de. ama lanet olası stormshield ve diğer eşyalar halen aynı, işin ilginci yeni eşyaların hemen hiçbirinde dmg reduced özelliği olmadığından gene stormshield ya da shaftstop isteyecek herkes. beta itibariyle düşüncem bu ama finale ne olur bilinmez..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

bir bug var
deli gibi
wolf druid charım var.
act 2 de 700 attack rating oldu
ama bi problem var
vuruş şansım herkese %95 olmasına rağmen birtürlü vuramıyorum yahu. üşenmeyip saydım, 100 vuruştan 64 ü tuttu. hani 90 tane tutsa neyse ama 64 nedir yahu. 700 ar ile normal act 2'nin başında bu nedir ya. sinir oldum kapadım oyunu. wolfun iyi yönü ar dir o da bişiye yaramıyo.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben uzun zamandır uzak kaldım ama birşey sorucam. Sam bulduğun o silah aşırı abartı güçte dimi ? Yani baya değerli bir eşya. Yani benim en son gördüğüm şey 400 armorlu silks of victor'duda =)[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...