Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diablo2 lod v1.10

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

said:
The_Delucian, 05 July 2003 23:21 tarihinde demiş ki:
d2->lod->1.09->1.10 mu ?
d2->lod->1.10 mu ???
benim anladığıma göre 1.09->1.10

biri bi açıklık getirse ? ?[hline]they say...                                         
when you hunt the engineer-
the engineer also hunts you!
Sosyal ağlarda paylaş

okudum baya bişe öğrendim synergyleri falan
cube recipe ler var socket ekleyen falan
herşey karıştı
ladder ı pompalamışlar baya bi
zod rune a kadar gidio cube recipeler

bu yıktı beni :
A note on Skeleton branch

Skill interaction does not seem to have changed. They have not limited the number of skeletons...the max number on Raise Skeleton, Skeletal Mage and Revive is all 20.[hline]they say...                                         
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 71 sorceress ım hell act 2 de zorlanmıyor
ancak duriel i de geçemiyor immune to cold eheh

lvl 33 assassin im ise herkese bilet kesio hala
ancak venom lord lar ve diablo nun yaptığı inferno direk alıyor aşağı (50 fire resist)
diabloyu gebertemedim akşama kadar sürerdi
bone prison yüzünden...

shift tuşunun yeni fonksiyonları çok işe yaradı[hline]they say...                                         
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadım ne demek istediini
update cd istemiyor onu diyorsan
ancak update ettikten sonra otomatik oyunu açtığı için cd ister
benim şu an no cd[hline]they say...                                         
Sosyal ağlarda paylaş

heh arcane geldim, son birkaç saattir oynuyordum ama inanılmaz zor oyun. players 1 ile o kadar anlaşılmıyor ama lvl 87 barbarım (hani mp'de görmüştünüz, hellslayer'lı filan bilumum iyi1.09eşyaları var) baal'a gitmeye çalışırken multishot lightning'li skleteon mage tarafından 3 (sayıyla 3) kez öldürüldü ve bıraktım onu orada..

şu ana kadar gördüğüm kadarıyla bütün 1.09 build'leri işlevsiz durumda, skill synergy genelde elemental skill'lerle sınırlı. rezil şu anda, kimseye tavsiye etmiyorum yeni karaktere başlamasını. whirlwind barbarın en ezik skilli sanıyorum şu anda. casting delay'i var (bazıları yok dese de, kırmızılaşmıyor tuş ama yeni ww'ye başlamadan bir duruyorsun ki o anda yaratıklar geçiriyor ve hit recovery'de takılıp kalıyorsun) ve güdük kalmış dmg'si, ne synergy var ne de bir artış..

bir de ben synergy'leri daha geniş kapsamlı sanıyordum, çok sınırlı. 1.09'daki gibi belli build'ler olacak alternatif denenemeyecek. işin komiği en iyi synergy'leri alanlar eskiden alternatif ve işe yaramaz görünen build'ler. sacrifice paladin zeal'dan (ki şu an buglıymış vuramıyormuş, ben yukarıda yaşadığımı yazmıştım) daha iyi gözüküyor neredeyse.

yani yapacağınız eldeki karakterlerle 'merak ediyorsanız' oynayıp alışmaktır yeni sisteme, 1.10'a bence geçirilmeyecek beta karakterleri çünkü abuse edilecek item drop'lar filan bulunur. belii olmaz yani, ben kendi adıma uğraşmam 1 ay sonra kaybolup gitme ihtimali olan karaktere..

yeni itemları bilmiyorum, forumlarda yazmış bazıları ama hell'de hiçbir boss'a gidebilmiş değilim. 1.09 eşyaları galiba daha sık çıkıyormuş ama 1.10'lar zor çıkıyormuş.. (hiç görmedim gerçi boss yapamadım ya mf giyinmediğim halde)

oyun daha zor ama gözlemlediğim o ki daha çok exp alınıyor, players 8 çok kastırıcı (bir yerinizden ter akıtabilir yerine göre unique'ler) ama players 8 ile trapper'ım 3 saatte lvl 58'den lvl 63 oldu nm act 5'de sadece frigid highlands'den frozen river'a gidene kadar. (herşeyi de kesmedim hani kaçtım çoğu yerden) yani players 8 değil de players 4 ile filan single player kotarılabilir belki. fakat monster dimajları filan uçuk, nm will-o-wisp'ler -15 lightning resli bana 300-400 dimaj filan koydu her vuruşta..

lıkır lıkır potion içmesi gerekiyor her karakterin, güçleri katlanmış potionların ama ardı ardına içip köşe buca kaçsan da bir kere dmg yemeye başladın mı yetişmiyor doldurma hızı. hireling'ler de zırt pırt geberebiliyor, yaratıklar bazı character skill'lerini kullanır olumş. mesela act 1 lancer'lar (nm'de gördüm) jab yapıyor, kaç kere öldürdüler 7000 def'li hireling'imi 10 sn'de..

melee kaarakter olarak kendim deneyip onay verdiğim birtek phoenix strike kullanan martial artist var, herşeyi dondurup mahvediyor ve silahı kötü bile olsa durumu kotarır herhalde. hem her element'de bezi var. ben bir tane yapmayı düşünüyorum doğrusu..

daha aklıma geldikçe ve gördükçe yazacağım ama sanırım biraz yatmam gerek, 10 saattir bununla boğuşuyorum.. :-p

son sözüm, vatana millete hayırlı olsun ama biraz çetrefilli şu an durum, final'de çok daha düzenli olmasını dileyelim synergy'lerin filan, şu haliyle kötü..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

vala pek multi yapılacak bir durum yokşu anda, bir gıdım lag olsa anında geberilir. hell filan denemeyelim bari, kolay gelecek bir yer olsun. nereden ne çıkacağı da belli olmuyor zaten (en kıllı yaratıklar çıkıyor ama her yerde, lightning bböückler oblivion knightlar spear cat'ler filan)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

1.09 --> 1.10 olacak ...
sorunsuz yukluyor crack lenmemıs exe ye sonra crack ...
pala hos olmus oldum olası fanatızm+zeal yapmak ıstıyordum fırsat dogdu gubu ...
necro da hos gıbı olmus ...
assas ı sevmedım sırf trap olmus ...
sorc meteor kendınden gecmıs ...
genel olarak 1.09 ılahı skıll lerıne dokunulmamıs ...
yaratıklar guclenınce halıyle bozulmus skıller ...
kullanılmayan skıll ler se guclendırılmıs hafıf geyık hafıf hos olmus ...
sacrefıce dan zeal a bonus gelıyo redemden bılmemneye falan falan ıs uzuyo ...
okudugum kadarıyla pek cok rune word eklenmıs oyuna ...
bır de normal -> excep -> elite item olayı gelmıs ...
(normal bır unıq ıtem ı hor cube yardımıyla ozellıklerı aynı kalmak sartıyla excep e sonra da elıte cevırebılıyorsun ) ...
yanı 3-5 damage % 300 enc damage e eheh dıyor ken ...
50-60 damage % 300 enc damage olunca ısler degısıyor ...
en azından oyalar bır sure ...[hline]* cehennemde yer kalmayınca oluler yurumeye baslayacak ...
* merhaba anne ben geldım ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 06 July 2003 17:20 tarihinde demiş ki:
(normal bır unıq ıtem ı hor cube yardımıyla ozellıklerı aynı kalmak sartıyla excep e sonra da elıte cevırebılıyorsun )
eee ne işe yarıo o zaman ?
ben onu normal unique i aynı türde bi exceptional unique ile değiştiriyor diye hatırlıyorum[hline]they say...                                         
Sosyal ağlarda paylaş

bence synergyler kötü olmuş
neden
çünkü eskiden 4 ayrı skill i kullanıyoduk böylece oyun sadece klik mantığından çıkıyordu. şimdi ise bir tane skill e köklesek herşeyi yicek ve f1 leri bile kullanmıcaz nerdeyse. öle yapma diceksiniz,, ee başka türlü ölmüyo adamlar?? yani şimdiye kadar kasıp yaptığımız karakterleri çöpe atıp yeni karakter yaratmamızı mı istiyo blizzard? anlamadım...[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

evet jade aynı dediğin gibi, birçokları da bunu yazıyordu dün forumda. umarım synergy'leri çeşitlendirirler ve biraz da güçlendirirler ki çeşitleme yapmak için bir fırsat doğar böylece. isteyen tek skill'e abanır (ama resist'i ters biri gelince yamulur) isteyen de birkaç skill beraber kullanır. (o kadar hızlı öldüremez genelde) çeşitlilik eskisinden daha önemli çünkü nereden ne yaratık çıkacağı belli değil, eskiden fire'cılar act 4'den kaçınırdı mesela, şimdi act 5'te de çıkıyor act 4 canavarları filan..

finalde değişiklikler yapılmış olacaktır umuyorum, hatta ikinci bir beta biile çıkarabilir blizzard, herşey beklenir.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

Yok valla ben barbardaki frenzy ye uygulanan synergie yi sevdim önceden iki elde silahla patlıyorduk artık hell de frenzy yapabilcez. %1 bile olsa berserk ten magic dmg alıyor.[hline]What if the prophecy is true
What if tomorrow the war could be over?
Isn't that worth fighting for?
Isn't that worth dying for?
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam da başka synergy yok. kaç tane build çıkar barbarlardan şu halde?

- throwing barb
- frenzy barb
- berserker barb

hepsi bu, bilemedin 1-2 de türevi çıkar. çok sınırlı kalmış synergy'ler. finalde çok değişiklik yapmış olmaları gerek oyunun oynamaya değer olması için. ww oyundaki şüphesiz en karizmatik, en eğlenceli (sorc harici her chardan yaptım) ve etkili olması doğal bir skill. şu ana kadar halen d2 oynayasım geldiğimde ya strafezon'umu ya ww barbarımı açardım keyifle yaratık kesmek için. ne frenzy ne başka bir skill'in yanında ezik kalmamalı, şu hali eskisinden çok daha dengesiz çünkü en başında ww über-skill olarak düşünülmüş zaten. düzineyle pre-requisite açıyorsun ve dmg'si zaten güdük, ias çalışmıyordu filan. şimdi ww ile players 8'de zombi öldürebilen varsa buyuyrsun çıksın..

çok şeyler geçiyor aklımdan yazacak aslında ama beta olduğundan (ve eski tarihli olduğu düşünülüyor çok belli bug'lara bakınca) şimdilik test edeceğiz işte. yoksa fend bug'ı kalkmamış mesela uyuz oldum, (daha ilginci zeal'a da aynı bug gelmiş) zeal kullanmayı denemeyin boşuna anlamsız şu an..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 07 July 2003 00:27 tarihinde demiş ki:
e tamam da başka synergy yok. kaç tane build çıkar barbarlardan şu halde?

- throwing barb
- frenzy barb
- berserker barb

hepsi bu, bilemedin 1-2 de türevi çıkar. çok sınırlı kalmış synergy'ler. finalde çok değişiklik yapmış olmaları gerek oyunun oynamaya değer olması için. ww oyundaki şüphesiz en karizmatik, en eğlenceli (sorc harici her chardan yaptım) ve etkili olması doğal bir skill. şu ana kadar halen d2 oynayasım geldiğimde ya strafezon'umu ya ww barbarımı açardım keyifle yaratık kesmek için. ne frenzy ne başka bir skill'in yanında ezik kalmamalı, şu hali eskisinden çok daha dengesiz çünkü en başında ww über-skill olarak düşünülmüş zaten. düzineyle pre-requisite açıyorsun ve dmg'si zaten güdük, ias çalışmıyordu filan. şimdi ww ile players 8'de zombi öldürebilen varsa buyuyrsun çıksın..

çok şeyler geçiyor aklımdan yazacak aslında ama beta olduğundan (ve eski tarihli olduğu düşünülüyor çok belli bug'lara bakınca) şimdilik test edeceğiz işte. yoksa fend bug'ı kalkmamış mesela uyuz oldum, (daha ilginci zeal'a da aynı bug gelmiş) zeal kullanmayı denemeyin boşuna anlamsız şu an..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

ya beyler BUGLARIN KALKMAMASI ÇOK NORMAL BU DAHA BETA VERSIYON ADAMLAR BUG BULMAK İÇİN SALDILAR PİYASAYA !!HERKES ÇOK BUG VAR DİYOR E HERALDE OLACAK !! 1.10 DA DÜZELECEK BUNLAR ![hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım sakinleş biraz önce, küçük harfle de yazdığında okuyabiliyoruz..

zaten yazımı okursan ben de aynını diyorum, ama eski tarihli bir beta olduğu düşünülüyor apaçık olan bug'ların fazlalığından ötürü. ben suçlamıyorum yani blizzard'ı bug'lı olduğu için, bilgi vermek maksadıyla söyledim. betanın anlamını ben de biliyorum elbette..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

la adam cinnet geçirmiş yazını görünce. monitörü camdan filan atmamıştır inşalla :P

frenzy e synergy koyarsanız böle olur işte[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

ÖNEMLİ NOT:

muhtemelen yapıyorsunuzdur ama uyarayım dedim yine de, yeni yaptığınız karakterleri yedekleyin (eskilerle devam ediyorsanız ve final çıkınca 1.09'daki hallerini geri yüklemeyi düşünmüyorsanız eskileri de) her oyundan sonra, karakterinizi berbat edebilecek bug'ların blunduğu bir listeyi okuyorum şu anda.[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

elite unique lere şöyle bi göz attım 1.ci sinde koptum 2. sinde oha oldum

Tyrael's Might
Sacred Armor
Defense: 1073.6-1502.5 (varies)(Base Defense: 487-600)
Required Level: 84
+120-150% Enhanced Defense (varies)
+50-100% Damage To Demons (varies)
+20% Faster Run/Walk
+20-30 To Strength (varies)
All Resistances +20-30 (varies)
Cannot Be Frozen
Requirements -100%
Slain Monsters Rest in Peace
Indestructible

Medusa's Gaze
Aegis
Defense: 365-453.6 (varies)(Base Defense: 145-161)
Required Level: 76
Required Strength: 219
Chance to Block: Pal: 54%, Ama/Asn/Bar: 49%, Dru/Nec/Sor: 44%
Durability: 292
Paladin Smite Damage: 18 To 28
+150-180% Enhanced Defense (varies)
5-9% Life Stolen Per Hit (varies)
Slows Target By 20%
Cold Resist +40-80% (varies)
10% Chance To Cast Level 7 Lower Resist When Struck
100% Chance To Cast Level 44 Nova When You Die[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...