Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danımarka-Turkıye

vitae

Öne çıkan mesajlar

o yorumcu kim anlamadım ya keko bişiden çakmıo gelmiş grojaker girdi oyuna bide gölü atan adamı aldılar.Spiker dedi etkili oyuncular dedi.yorumcuda kimi alırlarsa alsınlar dedi.Neyse sonra 5 dakka uzattılar.istediği kadar uzatsın dedi.Hem o giren herif gol attı hemde uzatmada.[signature][hline]Ben Wallace
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BigBen, 04 Eylül 2005 00:43 tarihinde demiş ki:
niye hala hkn şükür gibi kazmalar oynuyo. selçuk naaptı kendi takımına hayrı yok milli oldu. defansta alpay formsuz vs.

lpay deli oynadı be ben staddan izledim maçı..sadece golde klasik şabanlığı vardı..
eet errsun yanalzmanından daha ruhlu oynadık,kendine daha inanan inançlı huzurlu bi takım vardı karşımızda..

sana sadece terimin ilk yarıda hatalı olduu konusunda katılıorum.
hakanın yerine gelecek dediğiniz fatih tekkeninde 1-2 pası dışında bi numarassı olmayan bşi santrofor olarak görüorum..
olay defansı yıpratmak kafa vurmak,aralara kaçmaksa,bunların hepsini yapan komple bi oyuncu olan ümit karan kesinlikle oynamalı..
ama trnini taktiği deişmeli..3 forvet oynamalı..nihat yada serhat,karan kötüyse yerine tekke,solada tuncay lazım..[signature][hline]zebani..

[Bu mesaj malik tarafından 04 Eylül 2005 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj malik tarafından 04 Eylül 2005 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

big ben süper post kasıosun aynen devam 3 dakka içinde üst üse post atmak yetenek ister.

gelelim terim ve gs olayına.ben gsliyim fakat terimi sevmem.hatta ersun yanal takımın başına geçtiğinde sevinmiştim.fakat şu bir gerçekki terimin gelmesi takımı değiştirdi.şimdi kimse bana laf anlatmasın taktikti ilk 11di falan.adam sizden daha iyi biliyor herhalde herif kaçy ıldır antrenör.biz burdan atıp tutuyoruz.antremanda ne olmuş, aralarında ne dialog geçmiş bilmioruz.
elinde bir sürü sakat olduğu için eksik bi karo vardı.alpay,şükür gibi tecrübeli oyunculara ihtiyacımız vardu bu maçta.çünkü hazır bir takımı sürmek mantıklıydı.koray dediğin adam hayatında o ilk 11deki kimseyle top koşturmamıştır mesela, tümer okan var gerçi ama bir koordinasyon gerekir ve bunu eski oyuncuları oynatarak iyi sağladı bence.

2-tümer dediğiniz adama ben hala karşıyım.adam maçın içine etti.abuk subuk çalım sevdasından gol yioduk kaç kere.frikikten gol attı die adamı kral yapmayın.

3-volkan dediğiniz adam maçı zaten eliyle teslim etti.sağolsun her degajı karşı takıma attı,kapadığı köşeden gol yedi, son golde nerdeyse hareket etmedi.istatistiklere göre adam yaptığı degajlarla bi maçın 15dakkasını karşı takıma hediye ediomuş fenerbahçede oynarken.burda da yaptı yine.

4-tekkeyi hiç bir zaman iyi bir futbolcu olarak görmedim hala da görmüyorum.oynamaması gerekn bir oyuncu.necati+hakan oynasa daha etkili olur,hiç olmassa aynı takımdan tanıolar birbirlerini.ayrıca tekke ile hakan'ın uyuşmayacağı en baştan belli.burda terimin hatası var.

5-hasan şaşa laf edenleri kınıyorum.sadece böyle bir maçın ve taktiğin içinde onun yeri yoktu bu suç terimindir ne varki hatayı görüp toparladı ve soktuğu adam gol attı.

6-hakemi alkışlıyorum.penaltımızı yedi ve polsen'e verilecek bariz kırmızı kartı yedi arkadaş.helal olsun.

7-ümit vaad edior demiorum çünkü kadroda eski elemanlar var.ama 2de 2 yapabilicek güçteyiz emre de gelirse.[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik türkiye kaderi diyelim...
Selçuk ve ümit ozat gibi iki kereste ile oyuna başlamak çok kötü bir seçimdi bence.Ümit ozat gider geri gelemez selçugun attıgı 10 pasdan 1'i olumlu pas yazık kendi elimizle verdik maçı.Danimarkanın attıgı 2. golde el fln yok birde hakanın pozisyonunun penaltıyla uzaktan yakından alakası yok o kadar itmeyle hiçbir futbolcu yere düşmez normal ikili bir mücadele idi eğri oturup doğru konuşmak lazım danimarkaya çalsa öyle bir penaltı kim bilir neler konuşurduk şimdi...ayrıca fatih tekke yerine formunun zirvesinde olan ümit karan veya halil alınabilirdi diye düşünüyorum neyse sonuçta maç bitti çıkma şansımız tabiki var ama zor[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

@Gilean
Milli takımla Galatasarayı karıştırıyorsun heralde milli takım adı üstünde kimin hangi takımda oynadıgı önemli değildir veya hangi takımda oynuyan futbolcunun gol attıgı ama sen olayı biraz takımsal boyutta ele almışşsın bana öyle geldi.hasan şaşı oynatması fatih terimin hatası diyorsun fakat hasan şaş gsde çok iyi oynadı sezona iyi başladı doğal olarak fatih terimde onu ilk 11 e aldı hasan şaşın bu maçta oynayamaması tamamen kendisinin hatasıdır maça iyi konsantre olamayışdan kaynaklanmalıdır.Senin tümer dediğin adam orta sahada topa basan olumlu kullanabilen sayılı adamlardan biri maç için konuşuyorum tabiki top kayıpları olmuştur fakat bu doğaldır adam eksiltebilen kaleye dikine gidebilen bir tek tümer vardı.laf söylemediğin hasan şaş ile tümerin top kayıplarını bir karşılaştır istersen..Fatih tekke ise sakatlıktan yeni çıkmış tam kapasitesinde değil fatih tekkenin kendini ispatlamaya ihtiyacı yoktur sadece fiziksel eksiklikleri var oda zamanla düzelir.Son olarak hep şu görüşe karşıyımdır x oyuncu gelsede takım toparlansa diye bir takımın kaderi ki burada söz konusu milli takım ise bir futbolcuya bağlı olmamalıdır tabiki emre gelince çok büyük katkıları olacaktır fakat bir oyuncuya muhtaç olmamalı milli takım.[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 04 Eylül 2005 02:32 tarihinde demiş ki:
big ben süper post kasıosun aynen devam 3 dakka içinde üst üse post atmak yetenek ister.

gelelim terim ve gs olayına.ben gsliyim fakat terimi sevmem.hatta ersun yanal takımın başına geçtiğinde sevinmiştim.fakat şu bir gerçekki terimin gelmesi takımı değiştirdi.şimdi kimse bana laf anlatmasın taktikti ilk 11di falan.adam sizden daha iyi biliyor herhalde herif kaçy ıldır antrenör.biz burdan atıp tutuyoruz.antremanda ne olmuş, aralarında ne dialog geçmiş bilmioruz.
elinde bir sürü sakat olduğu için eksik bi karo vardı.alpay,şükür gibi tecrübeli oyunculara ihtiyacımız vardu bu maçta.çünkü hazır bir takımı sürmek mantıklıydı.koray dediğin adam hayatında o ilk 11deki kimseyle top koşturmamıştır mesela, tümer okan var gerçi ama bir koordinasyon gerekir ve bunu eski oyuncuları oynatarak iyi sağladı bence.

2-tümer dediğiniz adama ben hala karşıyım.adam maçın içine etti.abuk subuk çalım sevdasından gol yioduk kaç kere.frikikten gol attı die adamı kral yapmayın.

3-volkan dediğiniz adam maçı zaten eliyle teslim etti.sağolsun her degajı karşı takıma attı,kapadığı köşeden gol yedi, son golde nerdeyse hareket etmedi.istatistiklere göre adam yaptığı degajlarla bi maçın 15dakkasını karşı takıma hediye ediomuş fenerbahçede oynarken.burda da yaptı yine.

4-tekkeyi hiç bir zaman iyi bir futbolcu olarak görmedim hala da görmüyorum.oynamaması gerekn bir oyuncu.necati+hakan oynasa daha etkili olur,hiç olmassa aynı takımdan tanıolar birbirlerini.ayrıca tekke ile hakan'ın uyuşmayacağı en baştan belli.burda terimin hatası var.

5-hasan şaşa laf edenleri kınıyorum.sadece böyle bir maçın ve taktiğin içinde onun yeri yoktu bu suç terimindir ne varki hatayı görüp toparladı ve soktuğu adam gol attı.

6-hakemi alkışlıyorum.penaltımızı yedi ve polsen'e verilecek bariz kırmızı kartı yedi arkadaş.helal olsun.

7-ümit vaad edior demiorum çünkü kadroda eski elemanlar var.ama 2de 2 yapabilicek güçteyiz emre de gelirse.

merak ediyorum GS daki bütün türk oyuncuları milli takım diye sahaya sürseydi memnun olacakmıydın?

+: Volkan degajları hep rakibe verdi demişşin: volkanın degajıyla kaleciyle karşı karşıya posizyonu kaçıran hakanın vede maç sonundaki çoğu yorumda volkanın degajlarının topu oyuna sokmasının övüldüğü zamanlarda ihtiyaç molası vermiştin galiba.[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

bence takım fena oynamadı ben bu kadar beklemiyordum.nerdeyse yeniyorduk yani ben yenilgiye hazırlamıştım kendimi.bi kere fatih terim takımın başına geçeli fazla olmadı.bu kadarı bile başarı.oyuncuların çoğu fena oynamadı ama ben her zaman olduğu gibi hakan şükürün oyunundan tatmin olmadım.o adamı hala takıma almalarınıda anlayamıyorum yani.ondan çok daha iyi forvetler var türkiye'de.herşey tecrübe değildir.ayrıca hamit ve hasan şaş kötü oynadı, kapasiteleri daha fazla bence.defans kötü değildi, içeride çok fazla top kabul ettik o yüzden böyle oldu.ben hala ümitliyim gruptan çıkacağımız konusunda, ukrayna maçında daha iyi oynayacağız büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

2.5Dk dayanamayan defansımız var.
Hamit Altıntop bi ara top ezmeye başladı zamana oynayamadık.

Volkan degajlarında 1 tane isabet vardı o da son dklardaydı zaten. Kimse Volkan'ın iyi maç çıkardığını savunmasın. Adamlar atamadı mutlak pozisyonları.
4-5 kere geldiler.
2 düzgün vuruş 2 gol.
Ve birisi Volkan'ın kapattığı köşeden.

Emre,Serhat,Tuncay,Nihat sakat futbolcularımız. Gerçekten ters anımıza geldiler.

Hedefimiz 2de 2.[signature][hline] Lavinya -> .
.
Sosyal ağlarda paylaş

volkan konusunda katılmıyorum sana.Milli maç tecrubesi goz onune alındıgında bence yeterli bi performans çıkardı kaleciyle 2 m mesafede karsı karsıya bırakan defansa soyleyeceksin onu volkan ne yapsın.Hele ilk golde adam gerçekten köşeye çok sert vurdu kapattıgı köşe fln ne alaka volkan ortada bi yerdeydi zaten topa da mudahale edebildi ama top çok sert geldi vede beklenmedik bir anda.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Volkan=Mükemmeldi
ALpay=iyi Sayılırdı
Ümit Özat=Biraz Kötüydü
Fatih Tekke=Babama Maçı Sattı mı Acaba Diye Sordum
Hakan Şükür=Bir Şey Söylemicem Hakem 1 Hakan 2
Okan=Çok Güzel Oynadı Maçın En İyisi
Tümer=Klasik hAreketler
Hasan Şaş=Kaç Kere Top Değdi?
Hamit=Güzeldi
Halil=Neden Hakan Şükür'ün Yerine Oynamadı Bilmiyorum
İbrahim Toroman=Güzeldi

Hatırladıklarım Bu Kadr İtirazı Olan Söylesin[signature][hline]~. _______
~. /__||__|
~ |vw_____;¯¯¯|
~ (O)_____(O)_/
THE GOLF
Sosyal ağlarda paylaş

Volkan = Kapattığı köşeden gol yedi diyemi mükemmel?
Alpay = Defansta çok ağırdı son goldede galiba fair-play ödülü aldığı günleri hatırladı
Ümit Özat = İlk 25 dk anlamsız ileri çıkmalarıyla yoruldu. Sonra sol kanattan bariz bir kontra yedik adam pası atacağı yeri eliyle gösterdi.
Fatih Tekke = Tr'de gol kralı olur ancak. Avrupada o adamdan bişi olmaz dedim hala diyorum.
Hakan Şükür = Karşı karşıya gol kaçırdı. Her forvetin kaçıracağı gibi. Çok çalıştı o yaşına rağmen 88.dk'da hala koşuyodu. 1. Tane çalınmayan penaltısı var.
Okan,Tümer= Maçın kahramanları oldular. 2side mütiş top oynadı.
Hasan Şaş= Dün akşam oynayamadı. Klasik Hasan hareketleri olan topla ilerlemesini bir türlü yapamadı.
Hamit Altıntop= Gereksiz hareketleri vardı. Kornerlerde beklenen ortaları yapamadı, İyi bir frikik salladı saolsun.
Defansta pek iş yapamadı.
İbrahim Toraman= İyiydi.[signature][hline] Lavinya -> .
.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BigBen, 04 Eylül 2005 00:42 tarihinde demiş ki:
ruhlu mu oynadık bu maç yanlış taktik yaptı ilk yarıyı yenik kapattık.Farkına vardı hatasını düzeltti.Ama genede iyi oynamadık attığımız goller şanstı frikikten ve okanın balına ayağının gelişine attığı gol. şanstı.terim gitsin demiyorum kadroda revizyon lazım.

evet haklısın danimarka zaten acayip şansla alakasız goller attı böyle 7637493975 pas yapıp geldiler kalecinin ulaşması mümkün olmayan yerlere attılar golleri yoksa kalecinin kurtarma imkanı yoktu zaten dimi (!)(!)(!)(!)[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 04 Eylül 2005 12:29 tarihinde demiş ki:
Volkan = Kapattığı köşeden gol yedi diyemi mükemmel?
Alpay = Defansta çok ağırdı son goldede galiba fair-play ödülü aldığı günleri hatırladı
Ümit Özat = İlk 25 dk anlamsız ileri çıkmalarıyla yoruldu. Sonra sol kanattan bariz bir kontra yedik adam pası atacağı yeri eliyle gösterdi.
Fatih Tekke = Tr'de gol kralı olur ancak. Avrupada o adamdan bişi olmaz dedim hala diyorum.
Hakan Şükür = Karşı karşıya gol kaçırdı. Her forvetin
kaçıracağı gibi. Çok çalıştı o yaşına rağmen 88.dk'da hala koşuyodu. 1. Tane çalınmayan penaltısı var.
Okan,Tümer= Maçın kahramanları oldular. 2side mütiş top oynadı.
Hasan Şaş= Dün akşam oynayamadı. Klasik Hasan hareketleri olan topla ilerlemesini bir türlü yapamadı.
Hamit Altıntop= Gereksiz hareketleri vardı. Kornerlerde beklenen ortaları yapamadı, İyi bir frikik salladı saolsun.
Defansta pek iş yapamadı.
İbrahim Toraman= İyiydi.

+10[signature][hline]insight, 21 Temmuz 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
Fener ronaldinhoyu zorlanmadan alır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 04 Eylül 2005 12:29 tarihinde demiş ki:

Hakan Şükür = Karşı karşıya gol kaçırdı. Her forvetin kaçıracağı gibi. Çok çalıştı o yaşına rağmen 88.dk'da hala koşuyodu. 1. Tane çalınmayan penaltısı var.

ahahah güzel farklı yorumlar tabi bunlar..
Türkiyede hiç forvet kalmadı o yaşına ragmen KRALI oynattık evet..Fatih Terimede hak vermek lazım dimi oynicak adam yok?!?!

Bundesliga da haftanın oyuncusu secilen 3 maçta 6 gol atan adam oturur kösede..
bizde eh yaşlı kurt the kral ı alırız oyuna...

Devam devam bekle Almanya Geliyoruz... gezmeye =p
Sosyal ağlarda paylaş

Kaybedelimde Hakan Şükür yüzünden kaybedelim. Adam yapacağını yaptı daha ne yapsın.

Halil o maçta garanti gol atabilecekmiydi?
Her faturayı Hakan'a kesiyosunuz. Yok yaşlandı,yok onuda atamıyosan..vs.vs.

Yaptıklarına bakın.
Bi daha bakın.
Onların aynısını yine yapacak.[signature][hline] Lavinya -> .
.
Sosyal ağlarda paylaş

Fatura falan kesmiyorum ben..

Kaçırırsa Hakan kaçırsın...
Aloo Dunya Kupasına katılıcaz ?!
Sen Milli Takımın forvetiysen ve Dünya Kupasında bizde varız diyeceksen orda o golü A-ta-cak-sın.
bunun başka tarifi yok.Kim olsa kızarım Tuncayda olsa Fatih te olsa..

Hasan Şaş denilen adam Halil in agzına sctı top oynatmadı adama.Gitti ileri ne geri geldi ne adam gibi bi oyun sergiledi..
Ofansif yönünü oldurdu adamın resmin..

[Bu mesaj Eternal tarafından 04 Eylül 2005 17:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

volkan iyiydi bencede...
ama hakan şükür ün neden bu kadar üstüne gidiliyor onu anlamadım...
tamam kötü oynadı ama ne biliyim yani...
gerçi hakem 1 hakan 2 ydi gordiosun da dendiği gibi
ama adam yaşlandı artık[signature][hline]Dikkatli sev beni canımı acıtabilirsin,
Dikkatli acıt canımı seni sevebilirim...

insight, 27 Ağustos 2005 18:04 tarihinde demiş ki
İvy'den şüphem var onun kalbi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...