Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ghost Master

Simofle

Öne çıkan mesajlar

aylar önce dergide okumuştum demek çıkmış :)
beni bozar mı diye merak ediyorum bozar herhalde
ancak ilginç bi oyun olduğunu itiraf etmeliyim.[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

Baya bır ılgınc,hayaletsın ve mılletın kafasını usutmesını saglıyorsun :)
Sesler muthıs, baya guzel yapılmıs oyun.4-5 tane hayalet secıyorsun bolumde(tabı her bolumde bu sayı artıyor)ve hepsının ozellıgı farklı,ama hala tam anlamıs degıl menuyu[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya bi anlatsan benim hayaletler aynı şeyleri yapıyolar en sonunda bölüm bitiyo. ben öyle bön bön bakıyorum ekrana. tutorial falan dinlenemeyecek kadar uzun zaten şöyle biraz açsan oyunu?[hline]Morpheus'tan özlü sözler:
No one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
What if the prophecy is true? What if tomorrow the war could be over? Isn't that worth fighting for? Isn't that worth... dying for?
I believe it is our fate to be here. It is our destiny. I believe this night holds for each and everyone of us the very meaning of our lives.
Sosyal ağlarda paylaş

ya anlat nası oynandığını falan bölümle falan bi alakası yok[hline]Morpheus'tan özlü sözler:
No one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
What if the prophecy is true? What if tomorrow the war could be over? Isn't that worth fighting for? Isn't that worth... dying for?
I believe it is our fate to be here. It is our destiny. I believe this night holds for each and everyone of us the very meaning of our lives.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
zor bi oyunmuş

bölümler kendine has

çok aptal bi yanı var deli gibi fazla insan yaşıyor evinde ilk bölümde 14 kişi yuh be
hangi biri neyden tırsar nası dikkat edicem ki ona
rastgele geçiosun anlamı kalmıyor

kontroller grafikler falan gayet hoş ta bi evde 100 kişi yaşaması çok aptalca[hline]Tıklayın ve Sam ile benim mesajım arasında 5 mesaj olduğu ve Sam in mesajının yüzde 90 ının kırpıldığını görün
Bu şekilde imza yapmak delikanlıyı(?) bozar
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm ben anladım oyunu da tavsiye edemeyeceğim. Fikir süper orjinal ancak işlenmesi belki de yapımcı firmanın deneyimsizliğinden çok kötü. Hep aynı konsept bir süre sonra bayıyor yani. Hayır yeni ability falan alıyoruz hayaletlere iyi güzel de, yani genel olarak hevesiniz kaçıyor. Bir de dungeon keeper tadı geldi ağzıma oyunu oynadığım an. Konu farklı olsa da bir çok yönden benzeşiyorlar. Buna menu'den tutun, haunt seçimindeki yere kadar bir sürü örnek verebiliriz. Birisi sorsa, eve kapanacam oyun bitirecem tavsiye eder misin? diye, hayır derim, öte yandan 2-3 saat zevkine varmak isterem diyorsanız gayet de eğlenceli başlarda.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
oyun süper ötesi bence.
ancak deneyimsizlikten kaynaklanan bir çok eksik gördüm.

oyun çok yüzeysel bence..
mesela şu summonla bölümde ne yapacağını anlamıyorsun bön bön bakıyorsun.
kapağın üstündeki yaprakları torment ile sarsıp dağıttım. Sonra adamları çekiyorsun, adam geliyor bakıyor kilit var. Sonra kalkıp gitti. Acaba bug mı diye düşünmeye başladım. Bari korkutuyum şunları derken, adamın tekinin aklına anahtar geldi..

yani ne biliyim bazı olayları gereğinden fazla uzatmışlar. Mesela ceset topladığımız bölümde habire bana hadymeni gösterip duruyordu çok rahatsız oldum. Ama o summoningli bölümde ise hiçbirşey söylemiyor.. İnsanların duygu ve düşüncelerini, isteklerini felan derinleştirseler çok daha iyi olurdu.
----

Oyunun tek kötü yanı bence gereğinden fazla puzzle olması. Ulan bir korkutma operasyonuna çıkmışız, üstteki yeşil şey dolmadan bölümü bitirmem gerekiyor. Bir de insanlar çok yüzeysel olduğu için ne yapacağımı da tam anlamadım.
Daha fazla dungeon keeper'a yaklaştırsalar, biraz daha aksiyon koysalar(mesela herkesin ortamı gerdiği bir odada, başka bir hayalet de hide and seek yapınca adamın evden var gücüyle kaçıp gitmesi lazım) oyun klasik olurdu bence.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar oyun bence güsel.Olay şudur milleti korkutacan ama o kadar basit deil önce her bölümde kilitli olan hayaletleri kurtarmaya çalışıyorsunuz.Bence en başta bunu yapın çünkü bazı kilitler bazı insanlar sayesinde açılıyor onlar kaçarsa hayalet de orada kalır.Ghoul room a girmenize hiç gerek yok bence hiç bi işe yaramıyo her güce sahip olan hayalet war zaten.Bi de bölümün başında hiç bi ekşın yapmadan bölümü iyice dolanıp yapacaklarınıza karar verin.çünkü bir defa büyü gücünüzü kullandınızmı üstteki bar azalmaya başlıyo ve birileri korktukça doluyo eğer uzun süre öle bakarsanız ekrana bar 0 lanır bölüme baştan başlarsınız.0 lanmasa bile hiç bi büyüye enerjiniz yetmez.Ben bu oyunu ilk çıktıında aldım 2 günde bitirdim.3 hayalet mi ne kurtaramadım yannız baydı çünkü onlar.güsel oyun oynayın yane oyalıyor..

Ha Bonecrusher ya sen o olayı yannış biliyon üstteki yeil bar milleti korkuttukça doluyo ve yüksek olması daha iyi aynı anda biçok hayaletin gücünü kullanmanı sağlar.

[Bu mesaj ZaCk tarafından 17 July 2003 00:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aklıma gelenleri yazim.Bone o gerilen ortamda birden dellenmeleri dediin şey oluyo biraz kombinasyon yapman lazım misal aynı anda 3-4 olay birden olursa mavi bar(korku barı) baya doluyo hele bi de o kişinin en korktuğu şeyle karşılaşmasını sağlar bide combo çekersen anında kaçıyolar.
Ama bazı yerlerde bug var dediin gibi deniyon deniyon olmuyo tekrar başlıyon tek denemede oyun çözülüyo bi saat boşuna uraşmış oluyon..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 16 July 2003 20:02 tarihinde demiş ki:
Ayrıca oyun öyle bakıp sonra elinin köşesiyle itilebilecek bir oyun değil. Mutlaka oynanmalı.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.

Oyun kanımca bir boka benzemiyor :)[hline]The Legends will never die
KinGpiN
the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...