Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpekbalığı vs Ahtapot [Hey Maşallah]

PrudenT

Öne çıkan mesajlar

işte kapışma

güzelcene upload edilmiş linkimsi şey

kim alır diye düşünüosunuz? görücez bakalım...[signature][hline]Positronic Robotic Unit Designed for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

aadvark, 30 Ağustos 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
12 saat içinde 3 kişiden satış yedim. dünya satışfekşın rekoru bende
Vİ HEYT REPİDŞEYR
Sosyal ağlarda paylaş

cok iyide bide bunu samanyolu tv tarafından turkce dublaj edilmiş halini dusunseniz..

"evet sayın seyirciler yuce Allahın yarattıgı kopekbalıgıyla bu inanılmaz dengenin inanılmaz bir yaratıgı olan ahtopotun(ki bu inanılmaz dengeye bakınca bir kez daha Allahın varlıgına inanıyoruz)savasını izledik...

yarın...yuce Allhın yarattıgı balinaları izleice ve yine bu inanılmaz dengeye hayretler içinde kalıcaksınız...[signature][hline] Hayatta yalnızca 2 kişiye güvenirim biri ben diğeri sen değilsin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hotdog, 05 Eylül 2005 10:22 tarihinde demiş ki:
anca tuzakla öldürür zaten :d ama kol bakımından ahtapotun köpekbalıgına karsı ezici bir ustunlugu oldugu tartısılamaz

köpekbalığında kol diye bişiy olmadığı için :D[signature][hline]Positronic Robotic Unit Designed for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

aadvark, 30 Ağustos 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
12 saat içinde 3 kişiden satış yedim. dünya satışfekşın rekoru bende
Sosyal ağlarda paylaş

said:
m-joy, 05 Eylül 2005 08:32 tarihinde demiş ki:
ben büyük bi köpekbalıı bekliyordum küçük bişi çıktı.. neyse ahtapot bir anda şişti sonra bi güzel sardı minik köpekbalığını...

winner is octopus...
ne olur öl sen ya da bir gün sinemada karşılaşalım ve yine böle birşey yap.[signature][hline]High Level Naruto Fan!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
m-joy, 05 Eylül 2005 08:32 tarihinde demiş ki:
ben büyük bi köpekbalıı bekliyordum küçük bişi çıktı.. neyse ahtapot bir anda şişti sonra bi güzel sardı minik köpekbalığını...

winner is octopus...

ayıp olum senin yaptığın yuh yani linkin ne önemi kalıyor.. bence film de de hani bi nebzede okuduğun kitapların sonunu başını da sağda böyle söyleme bi araba dayak yersin.. ben duysam evdeki katanamla dalardım valla sana[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death

[Bu mesaj Maxen tarafından 05 Eylül 2005 13:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 05 Eylül 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
*!Maxen'in evinden katana'yı çalar. M-Joy'u sürer.*

o katanayı ne doktorlar ne müendisler istedi de vermedim.. assasin in kralı olsan ne yazar :)[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...