Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyundan çıktığımızda explorer açılması (nasıl engellerim?)

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Cafede Pop-up Blocker kullanıyorlardır. Yani öyle kendi kendine açılan pencereleri engelleyen program :-)[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o pencereyi iptal etmeyi çok denedim.
Birinde oyun hiç açılmadı.
Birinde oyunu kapatınca kendi kendine bi kaç dosyasını sildi
En son denediğimde hack shield abuk subuk bi hata verip pc yi kilitledi.
Ben başaramadım ama başarabilen varsa bilgisini bizimle paylaşsın :)[signature][hline]with my mind on my money and my money on my mind
Snoop Dogg
Paranoyak olmam, izlenmediğim anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten ya böyle salakça bir şeyi ne diye koyarlar?

Birde sitenin sol altına sayaç koymuşlar. OF ne akıllılar var mq[signature][hline]Beramusta satılık charlar,
62 battle priest // Satıldı
Yeni KAMPANYA aşağıdaki charlar sadece ( Sadece Ankara ) 275YTL
Bu fiyatın tek nedeni acil oyunu bırakmak istiyor olmamdır.
61 rogue
57 mage
55 rogue
Detayları görmek için tıkla
Sosyal ağlarda paylaş

birde oyunun en salak yönü her dc de bilmemneyde zart ta zurt ta oyun kapanıo tekrar tekrar id şifre giriyoruz ona yanıom[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 66xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Schwenzing-ho, 05 Eylül 2005 18:55 tarihinde demiş ki:
bi de arkadaşlar intro sound u nası kapatacaz(böğüren arkadaşın ssesini) ben dosyaları biraz kurcaladım ama intro sound u bulamadım.adamın sesi deli ediyo.açıklayıcı şekilde bi anlatırsanız sewinirim.şimdiden teşekkürler

oyunu louncher den çalıştırıp options a girersen (direk options u da çalıştırabilirsin) orada sound kısmı var otadan bütün sesleri kapatabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackforest, 05 Eylül 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
said:
Schwenzing-ho, 05 Eylül 2005 18:55 tarihinde demiş ki:
bi de arkadaşlar intro sound u nası kapatacaz(böğüren arkadaşın ssesini) ben dosyaları biraz kurcaladım ama intro sound u bulamadım.adamın sesi deli ediyo.açıklayıcı şekilde bi anlatırsanız sewinirim.şimdiden teşekkürler

oyunu louncher den çalıştırıp options a girersen (direk options u da çalıştırabilirsin) orada sound kısmı var otadan bütün sesleri kapatabilirsin
saolasıın çok işime yaradı bu ayrıca mozilla yı düşünüodum bu haber üzerine kesin yüklücem saolun...[signature][hline]Post kasıo fln demeyin kardeşim özgürce yazarım içimden geleni isterseniz madalya yasağı koyun...
Sosyal ağlarda paylaş

ben taktiğini buldum bile programa gerek kalmıyo... ilkönce oyuna girmeden açıyosun paticiği sonra oyuna girerken bitanede boş sayfayı açıyosun.... sonra dalıyosun oyuna herzmnki gibi login failed veya dc oluyosun aaa bi baktın paticik kaybolmamaış 2. açtığın boş sayfada KO'nun sitesi açılıyo...(uzun uğraşlardan sonra uygun deney ortamlarında yaptım %90 hep oluyo ama eğer alt+tabtan paticik ve msni açınca dc olursan paticik yine evrim geçirip KO'nun sitesine dönüşüyor:)[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

lord teşekkür ederim fakat dediğim problem senin yönteminle çözülmüyo.bunun çözümü intro sound dosyasını ko daki bi klasörden kaldırmakala çözülüyo(en azından arkadaşlarım öle yaptı ve onlara ulaşamadım bi süredir). eğer bahsettiğim şekilde bilen war da cevaplarsa sewinirim.eğer ben daha önce öğrenirsem gene buraya yazacağım. teşekkürler[signature][hline]Ölümün bile zevkini çıkar..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...