Jump to content

LordOfTheShadows

=o=
 • Mesaj sayısı

  48
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

LordOfTheShadows hakkında

 • Rütbe
  <small>LordOfTheShadows</small>
 1. LordOfTheShadows

  Ingame Item Trade Başlığı

  kimler ister?
 2. LordOfTheShadows

  Macro, gear switch falan

  valla çok iyi olur (((:
 3. LordOfTheShadows

  Ingame Item Trade Başlığı

  Ring 150K Amulet 400K Boot 150K Battle Tag : PsyChaos#2693
 4. LordOfTheShadows

  Ingame Item Trade Başlığı

  Boot : 150K Shield : 150K Sky Harvest Bow : 400K Quarry Atrocity Bow : 150K
 5. LordOfTheShadows

  Ingame Item Trade Başlığı

  200K'dan satmak istiyorum.
 6. oooo tam aradığım kişi sen alıcı bulursun ;)
 7. İyi bir teklif gelir ise karakterimi satmayı düşünüyorum. Collector Edition Account 12. ay peti var. - Fenris Set 5/5 - 50 lvl Elite Set 5/5 - +10 Fenris birleştirmesi Elit olmayan 50 lvl staff ile - 40 lvl Elite Warhammer - 50 lvl Balaur Lord's Shield - 50 lvl Anuhart Set 5/5 - Fire Resist Set 5/5 - 50 lvl Abyss takı set 5/5 - Pve için 4 takısı var. - Lakhane Kafalık var. - Bir adet Godstone: Zikel's Pride (General Quest Godstone) - Stigma slotları açık ve Attack ve Def build stigmaları tamamlanmıştır. - Alchemy(474) ve Cooking(449) Expert. - Hava toplama(366) ve Yerde toplama(401 - Exper görevi tamamlandı.) - Bir takım ile Stormwing boss'unu kesmiştir. - 21 Adet Major Ancient Crown ap itemi var ve bir kaç değişik ap itemide var toplamda 200k ap itemi diyebiliriz. - Thor'da bir adet 35 lvl Assasin karakter ve Telemachus'da 2 tane lvl 10 karakter var. Sadece konu ile alakalı mesaj atarsanız sevinirim.
 8. LordOfTheShadows

  Disconnect Sorunu

  Merhaba Arkadaşlar, Dün saat 12:15 sularından beri oyundan sürekli DC olamaya başladım. Bu 15-20 dk aralıklarla olmaya başladı. Acaba sizde böyle sorunlar yaşadınız mı?
 9. LordOfTheShadows

  gw en güvenli nereden alınır?

  valla 20 gün önce bir arkadaşa sendit'ten aldık hala gelmedi. geldi gözüküyor ama elimize ulaşan birşey yok.. bu gidişle hafta sonu adamlara mail göndereceğiz.
 10. LordOfTheShadows

  [video] farming

  http://www.hemenpaylas.com/download/216940/gw_space_tripe.html bakalım beğenecekmisiniz.. bu arada ilk başta hydraları kesiyordum ama o videoyu 3.5gb yapmışım :d (programı kullanmayı bilmiyordum.) küçültemediğim için şimdiki videoyu çektim.. karakter : necro / monk
 11. LordOfTheShadows

  Pazar Alanı Vol: 2

  Olympia'da Shard +3 satılık veya değiştirmek istiyorum, oyun parası olarak 80M, eğer değiştirilmek istenirse, dual mirage +6 ve 20M istiyorum.[signature][hline]Server : Ares Nick: LordOfTheShadows Class : Arch Mage * (Paper) LvL : 6x Clan : Nosferatu
 12. LordOfTheShadows

  bağlantı problemi

  yaw adamlara mail attım hala cevap vermediler. Sinir oldum...
 13. LordOfTheShadows

  bağlantı problemi

  Reset atmada işe yaramadı maalesef
 14. LordOfTheShadows

  bağlantı problemi

  iyide 2 gündür gözükmemesi normal birşey mi bilgi ekranının
 15. LordOfTheShadows

  bağlantı problemi

  uzun zamandır oyuna girmiyordum..2 gündür oyuna girmeye çalışıyorum..kullanıcı adımı ve şifremi girdiğimde connection yazısı çıkıyor ve öylece kalıyor..nedeni ne olabilir? not: bağlantımda herhangi bir sorun yoktur.. windows güvenlik ayarlarından oyuna izin verdim..sp2 nin getirdiği firewall hariç herhangi bir firewall kullanmıyorum..
×
×
 • Yeni Oluştur...