Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

makul fiyata zippo alınacak yerler

unac

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaslar ben tam bi zippo manyagı oldum hani resimlerini koymaya kalksam 50 tane koyasım var ama kim urascak :)

neyse nerden iyi kaliteli guvenilir ve mumkunse makul(sahte olmayan:D) zippoları nerden bulabilirim

istanbul anadolu yakası olursa sevinirim[signature][hline] Hayatta yalnızca 2 kişiye güvenirim biri ben diğeri sen değilsin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CrayTotem, 04 Eylül 2005 16:22 tarihinde demiş ki:
Yada direk kadiköy pasaji.

ewet süper zippolar war..[signature][hline]En iyi gilette bu..! Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyo..ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, baken bahuwer,kaleci mıyer , nadya komınaçi, biricik bardo, fenerbahçeli cemil..hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçlular..!
Sosyal ağlarda paylaş

Zippo hastası olduysan taksim tarafına geçmeye de üşenmezsin . Atlas pasajına git girişte var 3 tane dönmedolap üzerinde zippolar . Baya güzel modeller var git bir bak derim .[signature][hline]...to ascend , you must die , you must be crucified , for our sins and our lies...goodbye...
Sosyal ağlarda paylaş

Kadıköy söylenmiş bakıyorum 100 tane kadıköy çarşısında var mesajı :)

Kadıköy de atlasda varrrr 50 - 70 civarı Bandadea var tarzan vermiştıııııııııııııııııı üstünde Tar resmi var psiko bişayyyyyy..[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...