Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurovision 2004 hödösü

Khirsah

Öne çıkan mesajlar

Hayır lan çılgın sedat çıkıcakmış türklerin delikanlılığını gösterip hatunları cezbetsin diye.

yanlış bilgi vermeyelim.[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aliba, 10 July 2003 15:11 tarihinde demiş ki:
Pentagram da çıkabilir, ancak solistliğini Murat denilen hanzo yapmasın, başka biri yapsın. Bu kadar ezik bir tip görmedim hayatımda. Tipten kaybederiz yani yoksa. :)[hline]...bir Aliba hayranı...

hişşşşşşşşş adamakıllı konuşalım.........[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pentagram da çıkabilir, ancak solistliğini Murat denilen hanzo yapmasın, başka biri yapsın. Bu kadar ezik bir tip görmedim hayatımda. Tipten kaybederiz yani yoksa. :)[hline]...bir Aliba hayranı...

hişşşşşşşşş adamakıllı konuşalım.........insanlara hakaret yoQ ok..........[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:

sen ona hanzo dediğine göre kendini çok üstün fln görüyosun heralde?[hline]No job
No school
No money
NO PROBLEM
Sosyal ağlarda paylaş

Evet kendimi çok üstün görüyorum. Töbe ya...

Adamın tipinden bahsediyorum, Pentagram'a yakışmıyor bence, sahnedeki hareketleri, genel durumu vs. Pentagram'a yakışmıyor.

Bi Tarkan'a, Hakan'a, Metin'e bakın bi de Murat'a... pehh...[hline]...bir Aliba hayranı...
Sosyal ağlarda paylaş

bence pentagrama yakışmayan biri warsa oda metin açık hava konserinde solo atti herif (teknik aksaklık yüzünden) takmış pedalı öttürüo babamda öttürür sahneye su şişesi fln attılar!hep aynı hareketleri yapıp duruo ezik gibi.hata da yaptı zaten bi parçaya yanlış girdi![hline]No job
No school
No money
NO PROBLEM

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 11 July 2003 19:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 10 July 2003 15:15 tarihinde demiş ki:
Eurovision Pentagram'ı kaldırabilecek yapıda bi organizasyon değil bence :)[hline]"C" is for cookie / thats good enough for me
Bonecrusher, 08 July 2003 00:25 tarihinde demiş ki:
Petek Dinçöz bir lamerdir mesela.
Bence pentagram ve gündüz gece katılabilir hem türk kültüründen izler taşıyan hem de bizi anlatan bi şarkı ki bence müzikal olarak da şu anda gördüğüm biçok sarlkıdan daha iyi[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 11 July 2003 19:18 tarihinde demiş ki:
bence pentagrama yakışmayan biri warsa oda metin açık hava konserinde solo atti herif (teknik aksaklık yüzünden) takmış pedalı öttürüo babamda öttürür sahneye su şişesi fln attılar!hep aynı hareketleri yapıp duruo ezik gibi.hata da yaptı zaten bi parçaya yanlış girdi![hline]

aga harbi o konserde çok ezikti Hakan solo yapsa harbi bence daha süfer olurdu

[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar

[Bu mesaj Khirsah tarafından 11 July 2003 20:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence pentagram ve gündüz gece katılabilir hem türk kültüründen izler taşıyan hem de bizi anlatan bi şarkı ki bence müzikal olarak da şu anda gördüğüm biçok sarlkıdan daha iyi

evet fena fikir deil..[hline]aente is alone on this way..
aente as known as banshee..
Sosyal ağlarda paylaş

aslında turk metal gruplarına karşı bi onyargı olmasa şimdi çok farklı yerlerde olabilirdik neyse toparlıyalım harbi pentagram ağır kaçabilir ama şebo ve teo ikilisiyle yarışılabilir çünkü onlar ii anlaşıyolar ki çok güzel bişiy çıkacağına eminim tabii arka plana yine Demir Demirkan koymak sartıyla[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

nediim abi cıakr petek dinçöz hale bak:

said:
Aliba, 10 July 2003 01:26 tarihinde demiş ki:
Ben Petek Dinçöz'e destek veriyorum, onla katılırsak sanıyorum ki gene birinci olacağız...[hline]...bir Aliba hayranı...

said:
Adiemus, 10 July 2003 03:29 tarihinde demiş ki:
Kahtalı mıçı çıksın ver yanına estonyalı rusyalı güzelleri onlar da kuvursun gene birinci oluruz. Sanki şarkı süperdi de birinci olduk o hatunlar kıvırmasa zor olurduk. İngilizce olması bence artı değil eksi puandı yani öyle üstün bi şarkı sözü yok ortada. Ayrıca uk ırak savaşı yüzünden sıfır çekti, bizse teskereyi vermedik 1. olmamız biraz da ona bağlı.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor`[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada metin dallamanın teki salak herfi inefret ediorum demir demirkanın gitarını tyaşıyan adamken gitti pentagrama solocu oldu..hrrr..muratın sesi çok güzel bnece tam metal için zaten bilimezsiniz ama adamın türkiyi çapında yapılan ki 2 trt 3 vokal yarışmasında 1.liği war.[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...