Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Msn im Hacklendi Şifremi Nasıl Geri Alabilirim?

rough

Öne çıkan mesajlar

Kurtadam forumları [signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rough, 01 Eylül 2005 15:53 tarihinde demiş ki:
Msn im Hacklendi Şifremi Nasıl Geri Alabilirim? gizli sorumu bilmiorum

said:
Apache, 01 Eylül 2005 15:56 tarihinde demiş ki:
gizli sorunu ve cevabını biliyorsan oradan geri alabilirsin

smile ;)[signature][hline]Welcome to linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines are rebooting..
Msn:[/b][email protected]
Gmail:[/b][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rough, 01 Eylül 2005 15:53 tarihinde demiş ki:
Msn im Hacklendi Şifremi Nasıl Geri Alabilirim? gizli sorumu bilmiorum
kesinlikle beni dinle :) microsoft a telefon aciyorsun (support maili vardi bununla ilgili ama suan unuttum bulamazsan bakarim) olayi anlatiyorsun benim icin cok onemli diyosun sonra sana mail adresi vericekler o formu doldurup aliyorsun %100. Sorduklari sorulardan bazilari ; calinmadan onceki sifreniz, gizli sorunuz, yaklasik olarak maili aldiginiz tarhi kisacasi bunlari hackliyen adamin bilmesine imkan yok ben bu sekilde mailimi geri almistim, kolay gelsin[signature][hline]Para Kazanmak Istermisin?
gmNinca
Sosyal ağlarda paylaş

gizli sorusuna "höttürüpofpof" diye cevap veren bir insan olarak büyük ihtimalle şifremi falan kaybedersem cok kötü duruma düşecegim=)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZaugnaKhaldun, 01 Eylül 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
gizli sorusuna "höttürüpofpof" diye cevap veren bir insan olarak büyük ihtimalle şifremi falan kaybedersem cok kötü duruma düşecegim=)

aynı ben ama benim hacklenmem zor..
keylog falan anca[signature][hline]Welcome to linux land, sometimes in silent nights you can hear the windows machines are rebooting..
Msn:[/b][email protected]
Gmail:[/b][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vimpir, 01 Eylül 2005 16:26 tarihinde demiş ki:kesinlikle beni dinle :) microsoft a telefon aciyorsun (support maili vardi bununla ilgili ama suan unuttum bulamazsan bakarim) olayi anlatiyorsun benim icin cok onemli diyosun sonra sana mail adresi vericekler o formu doldurup aliyorsun %100. Sorduklari sorulardan bazilari ; calinmadan onceki sifreniz, gizli sorunuz, yaklasik olarak maili aldiginiz tarhi kisacasi bunlari hackliyen adamin bilmesine imkan yok ben bu sekilde mailimi geri almistim, kolay gelsin
bunlar aynen doğru. bir iki bişey de ben ekleyeyim..

microsoft amcaya durumu bildiren mail atıyorsun
gelen cevapta sana ait olan bütün bilgileri doldurman istenir.
misal:[li]Eski şifrelerin[/li][li]Eski gizli soru/cevapların[/li][li]Kayıt tarihin [yuvarlak bir tarih tabii ki.. saatine kadar bilmene gerek yok][/li][li]İsim soyad adres bilgilerin[/li][li]Genelde -son zmnlarda- bağlandığın ip adres(ler)in [domain olarak versen de yeter.. misal: ttnet][/li][li]Klasörler [eğer inbox, sent box harici açtığın varsa][/li][li]Bir iki contact yazabilirsen artı puan[/li][li]Ne zmn çalındığı [en son başarılı giriş yaptığın tarih [yuvarlak olabilir bu da]][/li]Bu bilgilerden sonra senin olduğuna inanırlarsa -ki inanmamaları için bir sebep yok-, sana şifreni sıfırlayıp gönderiyorlar.. Peki bu bilgiler için hangi email'i kullanman gerek? Herhangi bir email olabilir. İstersen yazışmaları ben bile yapabilirim senin adına.. Yardıma ihtiyaç olursa öm ile ulaşabilirsin! Geçmiş oLA!

edit: quote eklendi.. vimpir'in söylediklerine ek olarak bir iki bişey daha söylemiş bulundum. gözden kaçtığı için özür dilerim. ama listeleme olmadığı için normal yazıldı sandım o mesaj :) yardım aşkıyla tutuştuğumdan böyle oldu ;)

[Bu mesaj OTuRaNBoGHa tarafından 01 Eylül 2005 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=ehem]
said:
OTuRaNBoGHa, 01 Eylül 2005 23:51 tarihinde demiş ki:
said:
vimpir, 01 Eylül 2005 16:26 tarihinde demiş ki:kesinlikle beni dinle :) microsoft a telefon aciyorsun (support maili vardi bununla ilgili ama suan unuttum bulamazsan bakarim) olayi anlatiyorsun benim icin cok onemli diyosun sonra sana mail adresi vericekler o formu doldurup aliyorsun %100. Sorduklari sorulardan bazilari ; calinmadan onceki sifreniz, gizli sorunuz, yaklasik olarak maili aldiginiz tarhi kisacasi bunlari hackliyen adamin bilmesine imkan yok ben bu sekilde mailimi geri almistim, kolay gelsin
bunlar aynen doğru. bir iki bişey de ben ekleyeyim..

microsoft amcaya durumu bildiren mail atıyorsun
gelen cevapta sana ait olan bütün bilgileri doldurman istenir.
misal:[li]Eski şifrelerin[/li][li]Eski gizli soru/cevapların[/li][li]Kayıt tarihin [yuvarlak bir tarih tabii ki.. saatine kadar bilmene gerek yok][/li][li]İsim soyad adres bilgilerin[/li][li]Genelde -son zmnlarda- bağlandığın ip adres(ler)in [domain olarak versen de yeter.. misal: ttnet][/li][li]Klasörler [eğer inbox, sent box harici açtığın varsa][/li][li]Bir iki contact yazabilirsen artı puan[/li][li]Ne zmn çalındığı [en son başarılı giriş yaptığın tarih [yuvarlak olabilir bu da]][/li]Bu bilgilerden sonra senin olduğuna inanırlarsa -ki inanmamaları için bir sebep yok-, sana şifreni sıfırlayıp gönderiyorlar.. Peki bu bilgiler için hangi email'i kullanman gerek? Herhangi bir email olabilir. İstersen yazışmaları ben bile yapabilirim senin adına.. Yardıma ihtiyaç olursa öm ile ulaşabilirsin! Geçmiş oLA!

edit: quote eklendi.. vimpir'in söylediklerine ek olarak bir iki bişey daha söylemiş bulundum. gözden kaçtığı için özür dilerim. ama listeleme olmadığı için normal yazıldı sandım o mesaj :) yardım aşkıyla tutuştuğumdan böyle oldu ;)

[Bu mesaj OTuRaNBoGHa tarafından 01 Eylül 2005 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]
[/spo] bence senin yazin daha guzeldi :)[signature][hline]Para Kazanmak Istermisin?
gmNinca
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...