Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uefa Resmi Sayfası Şampiyonlar ligi Grup oylamaları..

Trasty

Öne çıkan mesajlar

said:
Pisipisi, 31 Ağustos 2005 23:13 tarihinde demiş ki:
ya hoca sende alınma ama bu oylamaya inandıysan çok safsın yane . ya diger guruplara bak en fazla çıkma olasılıgı var die gösterilen takım %40 bizim fenerin olasılıgı %90 :D

yarılıyorum okurken...
Inanma mewzsu değil herkez hemfikir türklerin verdiğinden ben sadece kendi yorumumu katıyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

Fener çıkamaz taktik itibariyle izin vermez zaten.

Kadro Final oynayacak kalitede ama bu taktikle gitmez.
Milan dan 5 yer gelir.
defansı sağlama alabilse güzel.
Ama bu grupta Sparta Prag gibi kapalı oynayan takımda yok hepsi ofansif.
Sonuncu bile olabilir.
Tabi Daum giderse %91 çıkar fener gruptan[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 01 Eylül 2005 11:12 tarihinde demiş ki:
Milan 5 atmaz. Atamaz demiyorum atmaz diyorum :)
Milan ekol itibariyle 2 veya bilemedin 3 den sonra saldırmaz. Tabi Liverpool maçından sonra belli de olmaz aslında.
Milan 5-0 BJK , Milan 4-1 BJK Beşiktaşın Leeds'e 6-0 sene .. Aynı sene içindeki maçlar gayet güzeldi BJK 4 Puan aldı ama ..
BJK 3-0 Barcelona(Sadece Son golun Nouma olduğunu hatırlıyorum )Barcelona 5-0 BJK Bjk 0-0 Leeds Leeds 6-0 BJK BJK 1-4 Milan (Tayfurun Penaltı Golu ile ) Milan 5-0 BJK

-16 Averaj .. Gayet hoş ..

(Yanlış yazdığım skor olabilir varsa düzeltin)

Milan 2-3 diil 4-5 te atıomuş dimi ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Trasty, 01 Eylül 2005 11:11 tarihinde demiş ki:
Daum'un Turkiye liginde uyguladığı taktik Avrupaya göre sadece ora için ısındırmaya çalışıyor geçen seneden çok Farklı olacak Iyi mi olacak kötümü olacak o muallakta

hangi taktik ?
Yahu maçı izleyen adam bile daumun taktiklerini ezberledi.
Bu kadroyu bu kadar kötü oynatan t.d yoktur herhalde.

Fener çok ofansif futbol oynuyor ne pres var ne oyun kurmak var.
Defanstan çıkan top bam güm ileriye göbekten bindir allah bindir.
Zaten adamlarda hayvan gibi yetenek ve kondisyon var.Güçsüz takım dayanamazki.
Dediğim gibi fenere kapanan takım yeniliyor işte çok basit.
Bana fenerin aldığı büyük maç gösterin tamam diyecem daumun taktiği güzel.
Yani birazcık futboldan anlayan fenerin durumunu anlar.
Tüm fenerli yazarlar bile aynı şeyi söylüyor.
Bende diyorumki daumla fener o gruptan sonuncu olarak çıkar.
hiçbiri kapanan takım değil bindirecekler zaten sağlam olmayan fener defansı yiyecek golü oturucak.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

yapma allahaşkına ya
buna inandınız bide ? =)[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 01 Eylül 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
manchesterda ne mücadele ne mücadele etmişti o gün halbuki:)neyse 2 hafta sonra bjk maçı ondan sonrada şampiyonlar liig maçları başlıo artık büyük fenerbahçe o maçlarda kendini göstermeye başlar heralde

Allah kısmet ederse
Sosyal ağlarda paylaş

keşke o kadar kolay olsaydı herşey ana adam gibi oynarsak 2.lik şansımız neden olmasın diye dusunuyorum 1.ligi dusunmek hayal tacirligi olur.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

psv yi deplasmanda yenmemişsin ayıp kaçar =) milanlada berabere kalki şekli olsun eheue

Daum gidip kaliteli bi teknik direktör gelirse Toplar bence.
Ama daumun bu saçma taktiğiyle bu gruptan çıkmayacağı gerçek.Neyseki 0 puan toplama şansı yok.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tellos, 02 Eylül 2005 01:59 tarihinde demiş ki:
kardeşim fb işallah gruptan cıkar ama mantık sınırlarını zorlamyın lutfen zaten 4.torba takımı ne kadar iddali olabilirki

öyle deme Manch. püf takımını 3-0 yendiler hedefleri değişti artık.

@sabonis van bommel o :P onu sattılar bi kaç kişi daha gitti.Ama çok kaliteli adamları var. Kluivert ı aldılar galiba bu sezon.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 02 Eylül 2005 09:19 tarihinde demiş ki:
said:
kardeşim fb işallah gruptan cıkar ama mantık sınırlarını zorlamyın lutfen zaten 4.torba takımı ne kadar iddali olabilirki

@sabonis van bommel o :P onu sattılar bi kaç kişi daha gitti.Ama çok kaliteli adamları var. Kluivert ı aldılar galiba bu sezon.

O manchester PAf takımı dediğin kadro Sami Yen'de Galatasarayı oyle bi ezerdiki lol
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Kluivert Valencia'da galiba[signature][hline]İçimdeki şeytanın ensesindeyim!
Mike, 26 Ağustos 2005 17:26 tarihinde demiş ki:
rahat 2.yiz bunu imza yapın 3-4 ay sonra hatırlatın bana..
Nukem_Verite, 02 Eylül 2005 02:17 tarihinde demiş ki:
fener içerde schalke den 1 puan alırsa alır gerisinde babayı alır diyor sözlerimi noktalıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Trasty, 02 Eylül 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
said:
bLackcha0s, 02 Eylül 2005 09:19 tarihinde demiş ki:
said:

@sabonis van bommel o :P onu sattılar bi kaç kişi daha gitti.Ama çok kaliteli adamları var. Kluivert ı aldılar galiba bu sezon.

O manchester PAf takımı dediğin kadro Sami Yen'de Galatasarayı oyle bi ezerdiki lol

muahahahahah iyi güldürdün ben ya hey allahım..gelmişin burayatürklerin oy verdiği bi anketi koymuşun sonrada fener 9puan toplar diosun.bi de üstünde o manchester galatasarayı ezer diosun.ben de sana git işine diyorum[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...