Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gidiyorum

-Aragorn-

Öne çıkan mesajlar

yarım saat sonra 2-3 haftalığına edirne dışına çıkıyorum. oyuna giremiycem, forumlarda gözükemiycem vs. vs.
herkes kendine ii baksın. ii oyunlar hepinize
ha bi de dikkat edin hib li türkler, alb ler sabah 7 de rr yapıp almasın power reliclerimizi elimizden :))[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben bu hib/excal daki türklerin relic muhabbetini cözemedim daha adamlar sabahin 7 sinde kalkip relic alabiliolar hibler o sirada misil misil uyuosa bu alblerin mi hiblerinmi kabiliyetidir?
bide prime time da almadilar religi diyosunuz.. nekadar sacma is ya daoc ta delikanliligin kitabinimi yaziosunuz yani?adamlar sabahin korunde toparlanip bi güzel alip gitmisler religi üzerine garip garip muhabbetler yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Rekicleri geri verin, dopsunuz siz demiyoruz ki biz? Super aldik be hede demek icin sabahin korunde kalkmak degil, adam gibi savunulan bir relic almak gerekir. (Kaldi ki bizden almadilar, middyden aldilar)

Neyse tekrar acmayalim konuyu, ne alakasi var bu topicle :)[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
rofl Daverc koptum.
Delikanlılık kuralı 1)Sabah erken alınan relicle övünülmesi söz konusu bile olamaz. (sabah alınan relic prime timeda alındığında farklı etki filan yapıyosa söyleyin bilelim.)[hline]A Olorin i yaresse Maiaron i Oiosaila manan elye etevanne norie i melanelie?
(Gargy lvl 43 wizard)
Sosyal ağlarda paylaş

yaw beiler ben excalibur hiberniaya geliorum tam şu anda tutun beni :P prydwenda oynuodumda birden canım istedi bi çençantır power relicle manyaq olur, Mirluin isim, pl veya gold gibi yardımlara gereq yoq solo gitmekten kurtarın yeter,k?[hline]trees and I are one

Mirluin lvl 16 student in Kadıköy (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

Her enemy relic kendi dalinda %10 bonus verir, mesela Hibernia kendi str relicine sahipse melee bonus almiyor, Alb veya Mid'inki varsa %10 aliyor, her ikisi de varsa %20 aliyor. Power reliclerde de ayni seyler gecerli ama onlar butun spell bonuslari arttiriyor tabi.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...