Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ağır fatura...

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

geçen seneydi sanırım bi fener macında genclerbırlıgı olabılır
fenerli şemsiye attı kaleci ömerin yanına geldi o yerden aldı hoydonk elinden aldı omerin tribune geri verdi 3 sn sonra bi daha attılar şemsiyeyi ama ceza filan verilmedi yani bişeyleri çift taraflı dusunun herseye dar goruslu bakmayın bu olayın bi standart ı yok bizim ulkemizde bakalım ne sonuç çıkacak bende bekliyorum[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Fenere

RUHUMUZ YETER !!!!

Saraçoğlumu burası
80 yıllık mabed.
80 yıllık sevgi orda birikmiş.

Ruhumuz yeter.

Sahayı kapatsınlar kaleye pancuyu geçirelim yinede feneri yeneriz.
Gideriz stad dışından tezahurat yaparız ! valla yapılır.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

sizi kesmez bir maç ceza, hatta toptan yakalım inönü stadını nası olur?
sahaya silah sokmayla davul tokmağı atmanın cezası aynıysa öyle federasyonunda ben zaten..
gerçi çok bişi farketceğini sanmıyorum geçen sene deplasmanda 3 avans kalede pancuyla yendik seyircisiz oynarsak bişi farketmez her şekilde yeneriz.[signature][hline]Mayhem, 13 Haziran 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
p.mye site adresini gönder, halledeyim siteyi.
Sosyal ağlarda paylaş

bide kumadam, indiana-detroit maçında sahaya bira atıldı, taraftarlar küfürle ve direk fiziksel olarak oyunculara saldırdı biliyosun.
kaç maç seyircisiz oynama veya saha kapatma cezası geldi onu biliyo musun peki?
0...

ve yine ayrıca tribüne çıkıp elde sopayla adam dövmekle saha içinde rakip takımın antrenörüyle kavga etmenin arasında dağlar kadar fark var.
Bu tarz kavgalar 148291840 kere oldu ve hiç ceza verilmedi. Aklıma gelen ilk örnek mesela deli ibrahim atmıştı gs ağlamıştı hatırlarsınız, o zamanda hiçbi ceza gelmedi eşşek gibi kavga çıktı maçtan sonra futbolcular arasında falan.

[Bu mesaj Nukem_Verite tarafından 30 Ağustos 2005 20:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olm vodkayı içtim burn ile bak psikopat oldum laaannn alllahhınnaa kadar kapatın ulannn

ruhumuz yeteeeerrrr

*!öndekilerin üstüne çullanır tişörtü çıkarır salllar*
oooooooooo beeeşiiiktttaşşşşş

aaaaaalllaaannna kadaaarrr lannn isterseniz bütün sezon Siirtin stadında oynayalım

havada karada heryerde biz bu feneri hersene[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Kapanır valla ne de olsa fenerliyim :) eheheh
Bu arada kapansa da kapanmasa da Beşiktaş bu karardan yara alacak.
Açıkcası benim gönlüm para cezasıyla geçiştirilip Fenerbahçe'yi beşiktaşlı taraftarların da izlemesine olanak sağlamak. Alex belki canı çekerde bir rövaşata da size patlatır :)[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

budur abi , demek istediğimiz olay bu :) o derbi seyircisiz oynandığı taktirde zaten derbi olmaktan çıkıcak , alein futboluna bile yansır seyircisizoynamak..

kendinizi alexin yerine koyun , o golü attıktan sonra etrafınızda kimse olmıyacak...

ayrıca kimsenin dikkatini çekmedi , bu maç avrupada da izlenicek , şampiyonlar ligi temsilcimzle uefa kupası temcilcilerimizden birinin oynadığı maçta seyirci olmayacak. kimse sormıyacak davul tokmağımı veya başka bişey mi diye. seyircisiz oynandığını bilicekler ...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
series, 30 Ağustos 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

Alexin yerine koydum kendimi ..

Açıkçası kafama gözüme kalbime veya vucudumun herangi biyerine gelecek zarar verici bi madde Benim Futbol hayatımı bitirebilir ..

Bana zarar verebilir..

Canımı Acıtabilir ..

Aileme Zarar verebilir ..

Açıkçası Alexin yerine koyduğumda kendimi bu şekilde hissediyorum biliyorsunuz beşiktaş Saha büyütiyim die Ingiliz Sahaları gibi sahaya yakın bir Stad inşa etti ..

Buna nazaran Hiç bir türk taraftarı Ingliz taraftarı gibi Yerinde oturup bi gol Kaçtığnda AH , Gol Atıldığında Gol diye bağırmıyıor..
Sosyal ağlarda paylaş

e alex o zaman fenerbahçede oynamasın , sonuçta fenerbahçe seyircisinin alındığı bir tribünde adam silahla yaralandı , veya çelik yelek falan giysin?

ben espri falan yapıyorum komik olduğumu sanıyorum , umarım bunlar sizin gerçek düşünceleriniz değildir

p.s. alex brezilyada top oynamış topçu , bizim tribünler oranın yanında cennet gibi maaşallah...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 31 Ağustos 2005 01:19 tarihinde demiş ki:
yalnız adamı öldüren yada sahaya şiş atan beşiktaş değil, bir takım kendini bilmezler.ceza sadece tedbir alınmadığı için veriliyor sanırım.ikiside tedbirsizlik yani takıma giden cezanın aynı olması normal.

yukarda dediğim olaya girer , bütün stadlarımızda davul ve benzeri aletler bir çekilde bulunduruluyor , her maça seyricsiz oynama cezası verilmesi gerekir o gibi bi yöntem uygulanırsa[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
pardon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...