Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

thief 1&2

Jadelith

Öne çıkan mesajlar

1) hangisini oynayayım?
2) aşmış bir oyun mu? ortalamaysa bayarım çok kolay (gothic 2 de hayal kırıklığına uğradım en son)
3) indireyimmi yani :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

tavsiyem ilk başta thief 1 olur ( hem oyuna daha kolay alışırsın )

thief 2de ortamı baya bozmuşlar
robotlar kameralar falan

thief 1deki atmosferi yok etmişler kısaca

ama yinede ikisinide oyna derim kesinlikle

ben halen oynuyorum özellikle fan missionları falan oynuyorum super mission yapmış adamlar var çok zevkli oluyo oynaması

uodan sonra favori oyunumdur thief :)
kısmetse bu senede thief 3u goruruz umarım

[Bu mesaj Popeye tarafından 15 July 2003 04:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

buldum thief 1 i
ikisini de indiriyorum bakalım :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

offf thief 1 de bi görev için girdiğimiz tomb hala aklımda cok tırsmıştım:) gizlenmeme rağmen o zombilerden çıkan sesler özelliklede onları öldürecek holy water veya fire arrow yoksa üstünüzde[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Osases-lvl 35 infiltrator Alb/Kay
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bir thief seviciyseniz bir de buna bakmanız tavsiye olunur thief 1 ve 2 nin yanında. kendileri unreal tournament için thief modu olup multiplayer seçeneği de vardır (wa$$ :-p). multide sorun çıkarabilecek 1-2 ok tipi (misal anında bayıltan ok) ve 1-2 item dışında hud, oynanış, silahlar/itemlar ve fizik kuralları ile tıpatıp thief. singleda aynı thief gibi bir yere sızıp görev tamamlamaya çalışırken bot guardlar bizi durdurmaya çalışıyor. multide ise guard tarafında bile oynayabiliyoruz (silah/itemları değişik tabi ehe). gerçi bir avuç serveri var ama özellikle yurtdışı çıkışlarının güzelleştiği bu dönemde thief fanlarının kaçırmaması gereken bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
denderman, 15 July 2003 15:33 tarihinde demiş ki:
eğer bir thief seviciyseniz bir de buna bakmanız tavsiye olunur thief 1 ve 2 nin yanında. kendileri unreal tournament için thief modu olup multiplayer seçeneği de vardır (wa$$ :-p). multide sorun çıkarabilecek 1-2 ok tipi (misal anında bayıltan ok) ve 1-2 item dışında hud, oynanış, silahlar/itemlar ve fizik kuralları ile tıpatıp thief. singleda aynı thief gibi bir yere sızıp görev tamamlamaya çalışırken bot guardlar bizi durdurmaya çalışıyor. multide ise guard tarafında bile oynayabiliyoruz (silah/itemları değişik tabi ehe). gerçi bir avuç serveri var ama özellikle yurtdışı çıkışlarının güzelleştiği bu dönemde thief fanlarının kaçırmaması gereken bir oyun.

ABOOOOOOOOOOO :-O
(Ya iyide Ben nası bulcam unreal tournament ı o kadar dağınıklıkta. bide sitede thief 1 - 2 yoktu lem.)

[Bu mesaj Supradyn tarafından 15 July 2003 16:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

unreal tournament thief'e pek güvenmiyorum.
ama yine de oynuycam tabii.

stealhtden çok aksiyona önem vermişlerdir.
yürüyen değil hoplayan ve koşan guardlar olur bence.
Ya da aşşada stealth bar yok, olsa da adamlar seni çok rahat farkediyor.
Birine ok attığında adamlar hemen farkedip üstüne yüzlerce ok yağmuru yapabilir.
karanlık bölümlerden çok mor,pembe, yeşil renkler hakim olur..

Dediğim gibi yine de deniyccem. Umarım güzel birşey olur.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 15 July 2003 17:27 tarihinde demiş ki:
unreal tournament thief'e pek güvenmiyorum.
ama yine de oynuycam tabii.

stealhtden çok aksiyona önem vermişlerdir.
yürüyen değil hoplayan ve koşan guardlar olur bence.
Ya da aşşada stealth bar yok, olsa da adamlar seni çok rahat farkediyor.
Birine ok attığında adamlar hemen farkedip üstüne yüzlerce ok yağmuru yapabilir.
karanlık bölümlerden çok mor,pembe, yeşil renkler hakim olur..

Dediğim gibi yine de deniyccem. Umarım güzel birşey olur.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.

zaten pek yeni sayılmaz thievery ut. ayrıca sanırım büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaksın bonecrusher :). dediğim gibi tıpatıp thief, multide sorun olabilecek 1-2 ok/item ın olmayışı ve multide guard tarafında oynayabilmeyi saymazsak.
Sosyal ağlarda paylaş

theif bir iyidi fakat ikide hiçbir yenilik yoktu ekpaket olmuştu resmen 2 aynı grafikler herşey aynı ben en çok ayyaş nöbetçileri ayıltmayı severdim ayyaşlar çok komik oluyordu mırıldanıyor horluyor şarkı söylüyor gülüyor :) hayince bir su oku atıp saklanırdım bağırınıp durudu :) çok hoşuma giderdi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 15 July 2003 22:48 tarihinde demiş ki:
abi tıpatıp thiefse neden hayal kırıklığına uğruyum anlamadım..[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.

yok sen böyle thief ile alakası olmayan aksiyon ağırlıklı bir oyun bekliyorsun ya, thief in aynısı olduğunu görünce hayal kırıklığına uğrayacaksın demek istemiştim :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...