Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hebelek.Net Counter-Strike Sunuculari

hebelek

Öne çıkan mesajlar

cs1.hebelek.net 84.51.19.15:27015
cs1.turkeycs.net 84.51.19.14:27015
Westanbull 1.5 84.51.19.13:27015
cs.chaosclan.org 84.51.19.11:27015
cs1.arkclan.net 84.51.19.12:27015
84.51.19.16:27035 cs1.allstar.com
84.51.19.16:27015 imP Cafe Cs 1.6 PUBLIC NS

Bunlar Benden Herkesi Bekleriz

http://www.hebelek.net & http://www.hostbu.net/

ONLİNE GAMİNG NETWORK

5 SENEDIR

Sunucu Satışlarımız vardır.

Mail msn: [email protected] / [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Sunucularda Ne Sorun varmış anlayamadım millet çatır çatır oynuyor sunucuların adminleri bizi ilgilendirmiyor tabikide adam istediğine adminlik wermiş bizi ilgilendirmez orası oynayan oynuyor ben sunucu bulamayan arkadaşlara wermek istedim yorumlarınızı sormadım iyi gecelr... + teletekten almıslar değilde baglantımız teletekten :) hemen teletekten almıslar...
cok biliyorsunuz.. Adres : Taksim Caddesi No. 219 Taksim - İstanbul Firmamız isteyen gelsin bir çayımızı içsin derim 100 ytl dediğiniz sunucular neyle ne cabalarla acılıyor hem gormus olursunuz...

[Bu mesaj hebelek tarafından 31 Ağustos 2005 20:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hebelek, 31 Ağustos 2005 20:57 tarihinde demiş ki:
Sunucularda Ne Sorun varmış anlayamadım millet çatır çatır oynuyor sunucuların adminleri bizi ilgilendirmiyor tabikide adam istediğine adminlik wermiş bizi ilgilendirmez orası oynayan oynuyor ben sunucu bulamayan arkadaşlara wermek istedim yorumlarınızı sormadım iyi gecelr... + teletekten almıslar değilde baglantımız teletekten :) hemen teletekten almıslar...
cok biliyorsunuz.. Adres : Taksim Caddesi No. 219 Taksim - İstanbul Firmamız isteyen gelsin bir çayımızı içsin derim 100 ytl dediğiniz sunucular neyle ne cabalarla acılıyor hem gormus olursunuz...

Arkadasim
1 sen sunucu vermiorsun
2 sunucu vermek nedir ? deticated host veya co-locationdir sunucu dedigin bir cs server deildir .

giderim senin dedigini yapsam giderim 2mbit baglanti 465 ytl makinemi baglarim al sana en az 10 x 32 kislik sunucu ? ayni sey mi birak allah askina bide gelmis utanmadan burda bana anlatior yaptigim isi onu birak reklam yapior halen :) hade guzelim gule gule :)[signature][hline]Working on Runuo save project;
Working on Runui playertile project;

Sosyal ağlarda paylaş

said:
hebelek, 31 Ağustos 2005 20:57 tarihinde demiş ki:

Amacım reklam yapmak hebele hübele..

Yorum yapılmasını istemiyorsan açmazsın buraya bu başlığı. Herneyse beni pek ilgilendirmiyor aslında yaptıklarınız benim sunucularınızda oynamak gibi bir derdim yok, 1.5 öldü ne yazık ki.[signature][hline]swift,silent,deadly
mercenary
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...