Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

küçük kardeşimin artPad denemeleri..

Christoph_Vassel

Öne çıkan mesajlar

8.5 yaşında ( 8 dersek küçük gösteriyomuş :P ) bi kız kardeşim var.. geçenlerde artPad'i göstermiştim hanfendi baya baya sevmeye başladı bu işi çiziyo bişiler :)

ipek hanımın artpad denemelerini buyrun :)

deepnote:resimlerin çizimi çok zor olan eski toplu mouselarla yapıldığını da hesaba katalım :) pekbi yeteneklidir gerçekte de zilli..:)

Balıklar..

[spo1=Pisicik..][/spo][signature][hline]Everyone's pointing their fingers
Always condemning me
And nobody knows what I believe
I believe..

Sosyal ağlarda paylaş

3 ay önce balıklarım vardı evet..bi turuncu bi beyaz bööle yanakları kırmızı gibiydi pembeye kaçan , onları çok severdi ipek hanım..ölüp gittiler 7 aylıkken onları çiziyim dedi biraz değişik bile olsa çizmiş işte :)[signature][hline]Everyone's pointing their fingers
Always condemning me
I believe..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hired_gun, 20 Ağustos 2005 14:51 tarihinde demiş ki:
ehhe güzel olmuş , destekleyin valla devam etsin yapmaya boyle şeyler ... (zamaninda bizi kösteklediler , şimdi imreniom resim çizenlere , yeteneğim olmasa bile zamaninda yapmiş olmayi isterdim )

abim bnm be resmen beni anlatmş bnde çizmeyi çok seviyorum ama malesef kbiliyet düşmanıyım :( ama önemsemeyip çizmeye devam ediom tabi grafikerliğe doğru adım adım ;)

bu arada ufaklık cidden kabiliyetli tebrik ettiğimi ilet ve rica etsem yanaklarından öp çok tatlı ve dikkatli bi ufaklık o ;)[signature][hline]Hayatı Bir Kenara Atsak Sonsuzluğa Dokunsak Ara Versek Sıkıldığımızda Geldiği Gibi Yaşasak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

evde kedi falan varmı bak kedi istio olabilir gerçekten güzel bi çalışma sakın bırakmasın aynen devam etsin...[signature][hline]Baggio, 03 July 2003 18:32 tarihinde demiş ki:
Sphere bolumunun 2 hafta kadar once atildigi Oyunlar bolumunden Ilgi Alanlari'na alinmasi icin kampanya baslatiyorum, katilanlar bi reply seetsinler suraya.
Baggio, 03 July 2003 19:42 tarihinde demiş ki:
Burasi Scriptsharing bolumu yanliz, UO degil
omer_gnr, 03 July 2003 20:48 tarihinde demiş ki:
Yanlış düşünüyorsunuz arkadaşlar UO oyundan başka birşey değil.
gremlin483 şu anda dio ki:
İsteyen istediği yorumu yapsın artık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelotti, 29 Ağustos 2005 09:49 tarihinde demiş ki:
o bir kedimi dinozor mu anlamadım. Kedi ve balık anatomileri çalışman gerek. Boyamaların çok düzensiz. Bunları mütemadiyen çalışarak başarıya ulaşabilirsin sanırım.
İyi çalışmalar

8 yaşında bu kız!pardon 8.5 =))[signature][hline]Eski Ronaldinho
Lethe..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelotti, 29 Ağustos 2005 09:49 tarihinde demiş ki:
o bir kedimi dinozor mu anlamadım. Kedi ve balık anatomileri çalışman gerek. Boyamaların çok düzensiz. Bunları mütemadiyen çalışarak başarıya ulaşabilirsin sanırım.
İyi çalışmalar

8 yaşındaki kardeşim ne anlasın yahu anatomiden :)[signature][hline]Everyone's pointing their fingers
Always condemning me
I believe..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...