Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Underground Pop

Zenphex_Majoram

Öne çıkan mesajlar

Tek başıma nasıl olduda düşünürken neden herşeyin undergroundu varda popun yok dedim... Sonuçda underground olan herşey bir zaman sonra popüler oluyor biz neden ikisini aynı anda yapmalım dedim... İşte bu yüzden yeni bir akım çıkarttım... Ancak nasıl underground popçu olunacağını daha belirleyemedim, bir kaç arkadaşla uzun uzun tartıştık şu sonuçlara geldik :

Bir kere underground popçu özenti olmalı hatta özenti ötesi olmalı yani her konuda özentilerden bile bir şeyler çalıp özenti olmalı...
İkincisi underground popçu her kitleye hitap ederken underground sıfatını korumalı, undergroundu desteklemeli...

Evet şimdide sizden istiyorum bir underground popçu nasıl olmalı? Nasıl giyinmeli, grup adları nasıl olmalı, nasıl müzikler çalmalı? Unutmayın herşey çalıntı ve özenti olmalı, yardımlarınızı bekliyorum.. (;[signature][hline]God fuck america...

[Bu mesaj Zenphex_Majoram tarafından 31 Ağustos 2005 21:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm böyle yırtık pırtık şeyler giymeli avril lavinge misali ama mutlaka petek dinçöz tarzı saçları olmalı (kız ise).Çok kıvırtmaqlı bol dekolte vermeli...haftada bir sevgili eskitmeli ve mutlaka marka ayakkabılar/kıyafetler giymeli.Şarkılarının sözleri çok saçma olmalı ama melodi süper olmalı.Öyle her yerde sahneye çıkmamalı sadece gece club'larında saneye çıkmalı :) bence underground popçu böledir...[signature][hline]''ağlamak ruhun fiziksel dünyaya bir yansıması, bir boyut değiştirme çabasıdır...''
Sosyal ağlarda paylaş

amacımız seda sayanın programına çıkıp ünümüzü arttırmak, sonrada mzik piyasasını altüst etmek. o zamana kadar orda burda söyleriz, icra ederiz müziğimizi. "gerçek pop biziz diğerleri b. b.k değil" derip durururuz etrafta. he bide sözlerimizde sürekli "türk halkını kandıramazsınız, türk halkı sizi sevmiyo" tarzında cümleler kurmalıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 31 Ağustos 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
şimdi pop adı üstünde popüler müzik.underground olması için popüler olmaması lazım.yani ikisi bir arada olmuyo.bir akımın aynı anda hem negatif hem pozitif olması gibi :P

hedef bunu başarmak "imposibble is nothing"

[Bu mesaj Gaboo tarafından 31 Ağustos 2005 22:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pop la alternatif zıt anlamlılar.siyahla beyaz gibi biyaz bi siyah yapamazsınız[signature][hline]ardından görülür ki tünelinin sonundaki dindirici ışık,sana doğru gelmekte olan bir yük treniydi sadece
The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...