Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi kuraları

zamo

Öne çıkan mesajlar

Milan Sampiyonlar ligi final oynadı geçen sene zaten belli gücü
PSV Geçen sene yarı final oynadı
Schalke'de çok etkili takım bakalım

Bu arada ilk maç Milanla deplasmanda bu çok kötü çünkü genelde nasıl başlanırsa öyle gidiyor[signature][hline]Icq: 101549659 / Msn Messenger: [email protected]
WoW : Leonobe of Burning Legion / Mail: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Takımımıza başarı dilerim. Ne olursa olsun zor bir grup olacaktı.

Bu futbol bölümü nasıl bölüm yaa. Herkes birbirine laf atıyor birbirinden stres çıkarmaya çalışıyor. Bu tür muhabbetler hiç iyi olmuyor. Herkes birbirine laf yetiştirmeye çalışıyor. Yeter yaa herkes kendi işine baksın.[signature][hline]Kuzgun'dum ben.Ondan evvel de Bugvan...
18 Kasım 2001 01:46
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sabonis, 25 Ağustos 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
milan/bayern
chelsea/juve
schalke/werder
fb

şunlardan birine düşseler de güzel bi 0 daha görsek heauh. ama 3. torbada schalke harici adam gibi takım yok, werder bile dandik maçlarını izledim kötü oynuyolar (5 atmalarına rağmen iğrenç oynadılar yani 4 gol bala göteydi)

ah be 2. torbadaki en iyi 3. takımı çekti valla porto ve ajax'tan sonra fener. ama 1. ve 3. torbadan da en zorlardan çekti. güzel oldu güzel =)[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

Hala başarılar dilesemmi diye düşünüyorum heh.[signature][hline]tiryakinim,tiryakinim
pollyanna, 20 Ağustos 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
EVET HER BALONLU FAKE DEGİLDİR.LÜTFEN HEM BALONUM HİC OLMAMISTI BENİM İLK DEFA BURDA OLDU BALONUM COK SAOLUN COK MUTLUYUM NE DESEM BOŞ YANİ.
Sosyal ağlarda paylaş

Schalke'yi 3. torbaya koyanı ben :) FB 3. torbadaki en kaliteli takımı seçti bence ...Milan kurası fena sayılmaz bi Barcelona'dan daha formsuz ama bi bayern'den daha kaliteli ama sonuçta ne olursa olsun 1. torbadan baba bi takım gelecekti..2. torbadan ise bence Panathinaikos dışında hepsi zordu özellikle Chealse ve Juve..PSV her sene bi yapılanma içine giriyor bu sene tutarsa FB için sakat olur tabiki.Milan yan guruplardan Chealsea veya Barça gibi takımlarla eşleşme ihtimaline karşı son maçlarında beraberliğe oynayıp 2.liğe razı olabilir.
Benim en çok korktuğum takımlar Lyon ve Chealse'ydi.[signature][hline]D'akmor J.Matthew
I'm only happy when it rains
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...