Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati_Ko açılıyor az kaldı

Gothic

Öne çıkan mesajlar

said:
KaKsi, 26 Ağustos 2005 15:45 tarihinde demiş ki:
said:
misanthrope, 26 Ağustos 2005 14:59 tarihinde demiş ki:
peki kakşi varmı böyle bir çalışmanız?? bi önceki sayfada sormuştum bak...ağzından bir şeyler kaçırdın gibi yada sadece bir örnek verdin ama bizi aydınlatırmısın:P

Ampul de aydınlatıcı bişi midir? Değil midir? :-) Eğer öyle bir imkanımız ve fırsatımız olursa neden olmasın?

yapçaksanız size küçük bir dost tavsiyesi..okulların açılmasıyla server açılsın tatillerde hep bakımda olsun sizinde pek başınız ağrımaz ozaman :lol:[signature][hline]Drink From Me And Live Forever..Love Never Dies
Sosyal ağlarda paylaş

Hayal gücünüzü kullanmaya devam edip böylesi olası bir ihtimalde bize yaşanacak en kötü olayları aktarmaya devam ederseniz sırasıyla üstesinden gelinir elbette....[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 26 Ağustos 2005 17:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türklerin kurduğu ve başarılı olan bir server söyleyin.Oyun farketmez.Ultima Online serverlerini sıralıcak şimdi millet.Ama boşuna kasmasılar.Hiçbiriside başarılı değildi.Nebula bile kapandı gitti.

Official olmayan free olan herşeyin b.ku çıkar ve türkler çıkartıyolarda.Lanet olsun hilesiz oynayamıyolarmı.Ne çok egomuzu seven bir milletiz yaa.Oyunların hiçbirinde hile kullanmam kullanırsamda o oyunu max. 1 hafta oynarım.Sonra zaten atarım satarım.

Neyseki Gunz Online war.Paralı oluyor yakında.Paşa gibi verecem paramı.İşin pisliğinde olacak dallamalar zaten para verdikleri bir işte hile yapmaz.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

hilesiz oynayamamak sadece türklere özgü bir davranış değil ki ....

yalnız şu var, hileyi ilk başta başka birisi çıkartıyor, ondan sonra türklere bulaşıyor .

eskiden "kohack" yazınca google international de ilk 5 sayfa tamamen polonyalıların siteleri ile doluydu ... kosp, speed hack , efendime söyliyim autoloot vs . şimdilerde aynı sayfaya aynı şeyleri yazınca ilk 5 sayfada türk sayfaları çıkıyor, en başka knightonline.hizmetleri.com :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wrong, 26 Ağustos 2005 09:00 tarihinde demiş ki:
15 - 20 kişi actıon yaparız hehe cz de adamı bulana kdar artık 3 sene geçer

[Bu mesaj Wrong tarafından 26 Ağustos 2005 09:01 tarihinde değiştirilmiştir]

muahahah :D[signature][hline]Name...: crazyakrep
Job......: Elemantel Lord/Ice
Server..: Ares (ORC)
Level....: 61
Np:6xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Hani adamların türüne race deniyo ya arkadaşımız bunu türkçeye çevirmek istemiş galiba :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

pardon kardeşim anlamımışım :) bu arada harbi noldu bekliyoruz hadi açılmıcakmı?[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...