Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaşlı Olmak . . .

2pac

Öne çıkan mesajlar

ok[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Tora_, 01 Ağustos 2005 22:25 tarihinde demiş ki:
Bu olayin en buyuk suclusu yonetimdir bence
[Bu mesaj _Tora_ tarafından 01 Ağustos 2005 22:26 tarihinde değiştirilmiştir]

Bana o kapılardan sorumlu olan ve o kapıları didik didik arayan Kurumun adını söylermisin ?[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

edik...

[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!

[Bu mesaj bLackcha0s tarafından 01 Ağustos 2005 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lol be şimdi de tinerci takımı olduk.
lise son zamanında allahın her günü giderdim kadıköy'e. kışın falan maç zamanı da it sürüsü gibi fenerli tinerciler görürdüm. ne oluyo şimdi? fenerbahçe tinerci takımı mı? saçma sapan yorumlarla gelmeyin artık allah aşkına ya.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenant, 01 Ağustos 2005 20:34 tarihinde demiş ki:
Illa biri cikicak laf aticak..

Kardesim 1 kisinin yedigi halti neden butun camiaya yikiosun?

o zmn bütün çarşının istiklal marşında küfür etmesine ne diyoruz ?[signature][hline]Anubis
Çok bomba bir şekilde geliyoruz..

Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

Sosyal ağlarda paylaş

bir gsli olarak bjklileri severim..trde en ii taraftarında onlarda olduğunu sölemek gerekir..yiğidi öldür hakkını yeme..ama o takım seyircisinin hakkını veremio o ayrı..
şakşakçılara deil dünyaya poz veren tek takım galatasaraydır ve öle kalacaktır...
Alayına isyan ölümüne aslan..[signature][hline]önce Allah sonra yallah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SirAnubis, 02 Ağustos 2005 10:57 tarihinde demiş ki:
said:

o zmn bütün çarşının istiklal marşında küfür etmesine ne diyoruz ?

al bi gereksiz daha.
Beraber mi ettiniz küfürü _? Nerde oturuyorsun söyle bende geliyim.
Yahu bak 7 yaşından beri tüm maçlara gittim.Geçen sene pek az maç kaçırdım
6-7 senedir Kapalı da yım.Ben daha İstiklal Marşında küfür edildiğini duymadım sen nasıl duydun bilmiyorum.
Helal olsun sana[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tahakiraz, 02 Ağustos 2005 11:01 tarihinde demiş ki:
bir gsli olarak bjklileri severim..trde en ii taraftarında onlarda olduğunu sölemek gerekir..yiğidi öldür hakkını yeme..ama o takım seyircisinin hakkını veremio o ayrı..
şakşakçılara deil dünyaya poz veren tek takım galatasaraydır ..

buraya kadar çok doğru =)
Öyle kalıcağı belli olmaz ama.Fenerde çıkar Bjkde trabzonda[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 02 Ağustos 2005 11:02 tarihinde demiş ki:
said:
SirAnubis, 02 Ağustos 2005 10:57 tarihinde demiş ki:
said:

o zmn bütün çarşının istiklal marşında küfür etmesine ne diyoruz ?

al bi gereksiz daha.
Beraber mi ettiniz küfürü _? Nerde oturuyorsun söyle bende geliyim.
Yahu bak 7 yaşından beri tüm maçlara gittim.Geçen sene pek az maç kaçırdım
6-7 senedir Kapalı da yım.Ben daha İstiklal Marşında küfür edildiğini duymadım sen nasıl duydun bilmiyorum.
Helal olsun sana

Gereksizmi ? Ben de gfb üyesiyim ..

Kimse yokken iskeleye gelip yaygara çıkartmasını bilirsiniz..

Yaygaradanda sonra şükrü saraçoğlunda istiklal marşı okunurken en ufak bi tahrik olmasa bile aziz yıldırıma küfür edersiniz . Çarşı iyi bağıyırıyor iyi güsel bendede o kafa olsa bende esrarla girsem maça bende bağırırım ..[signature][hline]Anubis
Çok bomba bir şekilde geliyoruz..

Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

Sosyal ağlarda paylaş

butun carsi ha yuh be abi sen fenerbahce macinda ordamiydin acaba ama ben bjk tribunundeydim oglen 1 den aksam 7ye kdr stada girmek icin debelenen ve bi o kdr da iskence ceken bizdik sahilden yukari yurumemize izin vermediler otobuslere bindirdiler ve taslandik fenerliler tarafindan nie biz teroristmiyiz adammi oldurduk tecavuzmu ettik birine ne oldu simdi butun fenerbahce taraftarlari zanlimi, ayrica orda kufur edende 15-20 kisiydi 20 kisi yuzunden butun taraftarlari suclucaksak bende butun fenerbahce taraftarlarini bjklilerin canina kast etmekle sucluyorum ne kdr kolay dimi biraz dusunun ondan sonra yazin...
Sosyal ağlarda paylaş

kimse yokken iskelede yaygara cikarmak ne kdr kolay ole tvde duydugunu kendine gore yorumluyup suclamak biz vapurdan inmisiz iskeleye sigmiyoruz polis bizi geri itiyor, sikisiklik yuzunden insanlar fenalik gecirio adam yere dusuyor polis gelio jopla vuruyor neden cunku adam srayi bozdu die sonra arkadaslarini acik alana cikartmak icin iskelenin camlarini kiriyolar sonra besiktas taraftari terorist hepsi iskeleyi yagmaladi kendine gore yormak ne kdr kolay dimi.
Sosyal ağlarda paylaş

@Sir gfb üyesini adamdan saymıyorlar gereksiz yine gereksiz olur.Bir üyelikle adam olunmaz yani.

Sana dedim Çarşı nın içinde kaç senedir.Hayatımda hiç İstiklal marşı sırasında küfür eden duymadım.Tek tük vardı ama sustururlardı.
Çarşı esrarcıymış
Çarşı nedir biliyormusun sen ?
Türkiye nin en elit taraftar grubudur.Sen bakma bisürü çapulcu Çarşı üyesiyim diye dolaşıyor.Çünkü Çarşı en büyük ve artık bir marka bu yüzden herkes Çarşı dan
Gerçek Çarşı Büyük Beşiktaş Çarşı sında ki esnafın kurduğu Çarşıdır.Git orada Hasbi Balık Lokantasına Çarşı nasıl doğmuş.Kimler Kurmuş.Hangi siyasiler destek olmuş öğren.

Kavga mı istiyorsun ?
Yayagara mı istiyorsun
Bunlar nedir biliyormusun ?
97 Yılındaki İnönü deki beşiktaş maçında gelen fenerlileri ve olaya karışan bazı polisleri Beşiktaş İskelesinden denize atmaktır.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 02 Ağustos 2005 11:21 tarihinde demiş ki:
@Sir gfb üyesini adamdan saymıyorlar gereksiz yine gereksiz olur.Bir üyelikle adam olunmaz yani.

Sana dedim Çarşı nın içinde kaç senedir.Hayatımda hiç İstiklal marşı sırasında küfür eden duymadım.Tek tük vardı ama sustururlardı.
Çarşı esrarcıymış
Çarşı nedir biliyormusun sen ?
Türkiye nin en elit taraftar grubudur.Sen bakma bisürü çapulcu Çarşı üyesiyim diye dolaşıyor.Çünkü Çarşı en büyük ve artık bir marka bu yüzden herkes Çarşı dan
Gerçek Çarşı Büyük Beşiktaş Çarşı sında ki esnafın kurduğu Çarşıdır.Git orada Hasbi Balık Lokantasına Çarşı nasıl doğmuş.Kimler Kurmuş.Hangi siyasiler destek olmuş öğren.

Kavga mı istiyorsun ?
Yayagara mı istiyorsun
Bunlar nedir biliyormusun ?
97 Yılındaki İnönü deki beşiktaş maçında gelen fenerlileri ve olaya karışan bazı polisleri Beşiktaş İskelesinden denize atmaktır.

almayacaksın vede engel olackasın ozman sende sana karşıan çapulculara..bir kişinin yaptığı ne olursa olsun bu ülkede genele atfolunur..adamların kadıköye gelip burası inönü burdan çıkış yok deyip fblileri daldığını cansimitlerini oraya buraya attığnı hepimiz bilioruz..yada kınaycaksın kardeşim..onuda hiç bi taraftar gurubu yapmıo..
trde büyük takımların adam gibi adam diyebilecegimiz taraftar gurubuda doğal olarak olmamıştır..
ama itiraf etmeliyim ki çarşıda bi iki bestekar var.o adamlar sezene bestede rakip olur abi:=)[signature][hline]önce Allah sonra yallah
Sosyal ağlarda paylaş

Almayacaksın ne demek ya.
Milletin ağzını senmi kontrol ediyorsun.Adam üye değil.Çarşı üyesiyim diyor.
Çok azdır Çarşı üyesi ayrıca çoğu Çarşı üyesi Kongre üyesi veya yönetimdedir.
Yıldırım Demirören , Fikret Orman bu isimler Çarşının içinden gelme.
Sen düşün artık.

Asıl utanacak varsa.Rıza Çalımbay gibi bir isme Kapıcı çocuğu diyenler ve o pankartın orada kalmasına izin verenler utansın !!! En büyük ayıp budur.[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

blackchaos +1
artık sussun fenerliler (güzelim konunun içine edildi gerçi). alakasız bi topluluğun ettiği küfür bütün camiaya yakıştırılamaz. illa yakıştıracaksak da bi önceki postumda anlattığımdan dolayı bütün fenerliler tinerci veya riza hocaya çok çirkin bi şekilde laf etti die moron mu?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bunlar böyle gereksiz işte abi.

ZEGNA
o topicte size söyledim böyle topiclerde tartışma çıkıcak diye.İşte kendini bilmez insanlar yüzünden böyle durumlarda tartışma çıkıyor.
Bunu anlamak istemiyormusunuz acaba ?[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 02 Ağustos 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
Almayacaksın ne demek ya.
Milletin ağzını senmi kontrol ediyorsun.Adam üye değil.Çarşı üyesiyim diyor.
Çok azdır Çarşı üyesi ayrıca çoğu Çarşı üyesi Kongre üyesi veya yönetimdedir.
Yıldırım Demirören , Fikret Orman bu isimler Çarşının içinden gelme.
Sen düşün artık.

Asıl utanacak varsa.Rıza Çalımbay gibi bir isme Kapıcı çocuğu diyenler ve o pankartın orada kalmasına izin verenler utansın !!! En büyük ayıp budur.

emin ol asil diye saydığın adamlarda garanti bunları yapmıştır..çarşıya bok atmıorum her takımda var bu..yani demek istediğim hepsi yapıro bunu alamaz zaten tutmaazsın kontrolüni bi süreden sonra taraftar tayfası holiganizme dönüşüo..ama destek için böle gruplşamalara alternatif uygulanacak bi yol varmı onu bilmiorum da bu gruplaşmalarla taraftarla ilgili sorunların engellenemsininde zorlaştığına kanaatimce kesin gözüyle bakıorum..[signature][hline]önce Allah sonra yallah
Sosyal ağlarda paylaş

başlıkta BEŞİKTAŞLI OLMAK diye yazmışım beşiktaşlı olmayan İnsanların burda BEŞİKTAŞ ı bilmeden saçma sapan konuşmasına anlam veremiyorum[signature][hline]
ThuG_Life
WEST SIDE IS THE BEST

[Bu mesaj 2pac tarafından 02 Ağustos 2005 12:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...