Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Komik rp replikleri

DeathLord

Öne çıkan mesajlar

DM-Ufak bir tepenin arkasından baca dumanına benzeyen belli belirsiz bir karartı görüyorsunuz.Biraz ilerleyince ise bunun ufak deniz kenarı bir köy oldu....
Fighter-KÖYÜ KESİYORUZ
-------------------------------------
Dm-İlerde devasa bi mağra var yaklaşık 50 feet uzakta
Dacnat-Devam edelim kamp kurarız her yerim ağrıyo zaten
Balzac-Ne var acaba içerde
Dm-Xilocent in kulağına fısıldar:Wilderness lore atabilirsin
Xilocent(heyecanla) Wilderness hede varmış içerde
---------------------------------------
Balzac(yoldaki bi adama):Buradan Lich geçtimi?
---------------------------------------
Ben böyle bir party ile oynamıştım bir zamanlar...[signature][hline]Düdüt
Sosyal ağlarda paylaş

yer: mağara

yerde bir çukur vardır..karanlık olduğu için gruptan birisi çukura düşer..el yardımıyla çıkılamayacak kadar derindir..gruptakiler..bir iple yada giysilerini birbirine bağlayarak çukurdakini çıkarmaya çalışırken çukurdakinden ses gelir..

"ya abi çok karanlık burası korkuyorum yanıma birisi insin lütfen.."[signature][hline]Everyone's pointing their fingers
Always condemning me
And nobody knows what I believe
I believe..

[Bu mesaj Christoph_Vassel tarafından 26 Ağustos 2005 20:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunumuzda ben barbarım ve buyucumuzun toplam hp si 2. bir yere giderken ayğı takılıyor ve yere düştüğü anda sarsılomadan ölüyor ooyuna büyücümüz olmadan devam ediyoruz :horace:[signature][hline]yokedemeyeceğin şeyi kontrol edemezsin... (Muad'Dib)
[/b]evrenin dayandığı tek gerçek vardır: nedensellik... (Merovingian)[/b]
[/b]çizim galerim[/b]
bomba yerden gelirse terör, havadan gelirse medeniyet olur.
Sosyal ağlarda paylaş

rp değil de bir süzme anlatıyım ben şimcik; özgün diye biri vardı şimdi aydın tıptadır kendisi hayatında başarılar dilerim...

bu eleman bir karekter hazırlardı ki öfffff ulan öfffff
büyücü(büyüleri için)+monk(zırh seviyesi için)+ruhban(ekstra büyüler için)+archmage(çok çok güçlü olmak için)+necromancer(1 milyon kişilik ordu kurabilmek için)

işin kötüsü adamın int herzaman 18 ile başlar fakat gerçek hayattaki int 7 yi geçmez bir tiptir....
bundan dolayı "suyun üzrerinde yürümeyi deniyorum" gibi replikler çıktı ki bu elemanın bazı replikleri zaten üstte yazmaktadır...[signature][hline]... that's me in the corner...
Sosyal ağlarda paylaş

UO'da geçiyor bu olay

Aksakallı yaşlı büyücü rp'si yapan biri odun kesen birinin yanına gider

büyücü : ee genç nasılsın bakalım
diğerk işi : saolasın ama ***** server'ında 0.1 bile lumberjacking gelmiyor of be of abi bi in lor atsana karanlıkta kaldık
*! Büyücü kaçar*[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
Solda!t --> Masteis - [ EoS ]
Death is just depth of chaos
Branch would forgive the wind but it broken once
Sosyal ağlarda paylaş

valla beni kaydetmek lazimdi kücükken oynardik orta okulda falan hic de beceremem öyle ciddi moda girmeyi rol falan geyiklerini her ouynu rezil ederdim yani emin olun..bana "napiosun?" diolar ben "ne war etrafimda" derdim vurcak bisi varsa "buna daliom abi" derdim yoksa da "yoldan kaptir git" derdim irencim yani..[signature][hline] ..ainu was here..
Sosyal ağlarda paylaş

Dregoth, Vicious, KenshinHimura ve Spidee Gitar Cafe'nin arka odasında Naruto FRP çevirmektedirler. DMimiz Vicious ile Dregoth arasında geçen dialog..

Vicious : Kızın evinin önüne geldin. İçeriden gaz kokusu geliyor. Kapı kilitli.

Dregoth : Kapıya Fire Ball atıyorum.

Grup gülmekten yerlerede debelenmeye başlar..

( Fire Ball = Katon, Naruto bilmeyenler için evrensel bir kelime kullandım =) )[signature][hline]#3
Sosyal ağlarda paylaş

grup kamp yapmıştır...

iki wood elf ranger vardır, biri açar çantasını, elf peksimeti çıkartıp diğerine uzatır. Diğeri:
- öff ya bıktım şu kuru elf peksimetlerinden et istiyorum eeeet.
diye bağırıp yayını kaptığı gibi geyik avlamaya gider...

[Bu mesaj akinnika tarafından 28 Ağustos 2005 14:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

takip edenler bilir aynı muhteşem büyücümüz saolsun çok güldürdü
aynı grup kumsalda haritaya göre bi yer arıyo harita en zeki olan büyücüde ve onun aptallığı sayesinde gitceğimiz yeri kaçırmışız denize geldik hala aradığımızı bulamadık dm:
-ee napıosunuz
büyücü(arkadaşın bütün parşomenleri ve büyü bileşenleri üzerinde):
-Denizin üzerinde yürüyorum(kendinden çok emin)
Dm:
-Suya battın yüzme denemesi at:)
herkes kopar[signature][hline]fuck the fucking fuckers
Sosyal ağlarda paylaş

yine aynı büyücü karakterimize dm(ben) ve diğer oyuncular zorla cüce savaşcı oynattırmak için baskı yapıyorduk.

dm: abi cüce ol sen al eline baltanı
diğerleri: hakkatten özgün manyak karakter olcan bööle yıkcan dağıtcan
eleman: necromancer de olayım bari ööle kabul....
herkes: pöffffff[signature][hline]... that's me in the corner...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...