Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Komik rp replikleri

DeathLord

Öne çıkan mesajlar

bu büyücü arkadaşımız bi hancıyla pazarlık yapar tabi bizim piskopat dm(turambarturin) göz göre göre en iyi düdük yiyen müsterisini yine yoldu eleman kasıntı ya hazmedemedi hancı odasına girdikten sonra bu da peşinden içeri adamı öldürüp çıkıyo sonra da handan gidiyo sonra şövalyeler bizim elemanı tutuklarken :
-seni adamın odasına girerken görmüşler senden sonra kimse oraya girmemiş zaten brz sonra çırak adamı ölü bulmuş
bizim süper büyücü:
-tamam bu söyledikleriniz doğru olabilir lakin kimse beni onu öldürürken görmedi[signature][hline]fuck the fucking fuckers
Sosyal ağlarda paylaş

aynı dm bu büyücüden öyle nefret etmiş ki onun için i alem hazırladı ortamda yüzlerce yarı-ork tecavüzcü coşkun daha sonra zavallı büyücümüzü bu aleme bi tuzak sonucu düşürdü unutmadan boyut bir tek büyü dışında bütün büyülere kapalı büyü mü tam ismini hatırlamıyorum ama sanırım doku ve organları yenile ve otomatik olarak 5 dakikada bir herkese yapılıor[signature][hline]fuck the fucking fuckers
Sosyal ağlarda paylaş

grubun zeka özürlü bi rangeri wardır yasak bir ormanda speak with animal buyusu yapar agaca tırmanıp bi kusa kayıp druidin yerini sorucaktır ta asaghıda ise zaten bu zeka özürlü yüzünden basına gelmedik kalmamıs buyucu durur. ranger buyuyu yapar ve kusla konusmaya baslar. o sırada
wizard: napıo lan bu salak iice kafayı yedi kusla konusmaya basladı yok yeter artık bıktım bu gerizekalının salaklıklarından diip cekip gitmistir koca ormanda (grup kopar).
o sırada rangerdan yem istiyen kus a muthiş bi replik grubu gülmekten catlatır...
ranger:tmm abi o zamn bnde cantadaki geri kalmıs eti veriorum(yok artık minnacık kus lan )...-9 int

[Bu mesaj theodorus tarafından 29 Ağustos 2005 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj theodorus tarafından 29 Ağustos 2005 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lol efsanevi ranger :D:D:D
Aynı arkadaşın şu olayı da var: Wizard kişisi eski bir arkadaşını bulmuştur, arkadaşı büyülü eşyası olduğunu söyler onunla birlikte bir depoya girerler. Wizin depoya birlikte girdiği kişi aslında bir dopplegangerdır. Ranger bunu bilmez, dışarıda başka birileriyle muhabbet etmektedir. Wizard içeriye başka bir odaya kilitlenir doppleganger dışarı çıkar. Rangeri oynayan arkadaş wizi oynatırken yanımızdadır, olayları duymamış gibi rol yapması gerekir. Fakat nasıl olduysa bir anda wizardın girdiği depoya koşar. Kapıda dopplegangerla karşılaşır. Dopple buna selam verir wiz içerde der ve ranger bir anda kafasına vurur rol sçar...[signature][hline]velglarn fanzin çok yakında!
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 1iriz...8Hp Li Bi Mage Var...Sleep Büyüsü Yiyor Arkadas...Ben Ranger...Uyansındıe Bir Dirsek Atıcam...Zar Atılır Crit...Hass Die Kalır Millet....Neyse Ben Damage Zarını Atarım Belki Ölmes Die...Zar Atılır 1d4...Gelen Damage 4...Eh Büyücü Mefta...Çenesi Burnundan Çıkmıştır...[signature][hline]You can die anytime! It takes true courage to live!
---Kenshin Himura---
Xaenin, 16 Ağustos 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Biz insanız . İnsansı tepkiler veriyoruz . Senden de aynı tepkileri bekliyoruz .Kenshin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf gazdan oluşan bir arkadaşımız vardı. Hep barabarı oynardı, rol yapmak için kendisinide zorlaması gerekmezdi =) Bu herifle (en büyüğümüz olduğu için) grubun lideri. Allan adamıyla konuşcaz adam karizma yapıo örnekteki gibi:

Barbar: *ata binermiş gibi sallanması ve ses efektiyle* dıgıdıg dıgıdıg atımla gidiyorum yavaş yavaş, adama yukardan bir bakış atıyorum...
Dm: Ne atı olum?
Barbar: İyi tamam o zaman adama koşuyorum ve koşarken *elleriyle iki kılıcı omzundan çıakrma efekti yapar* şşŞşşŞŞıngg kılıçlarımı çekiyorum ve....
Dm: Olm senin kılıçların geçen şehirde çalınmıştı, hiçbi silahın yok şu anda..
Barbar:Ben yinede çekiyorum! *bidaha kılıç çekme efekti yapar* ŞŞşşŞNnG

[signature][hline]Sacré Bleu!

[Bu mesaj Patates tarafından 30 Ağustos 2005 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...