Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.runuo.com 3 yasinda

Alis

Öne çıkan mesajlar

asıl sizin dedikleriniz gereksiz abuk sabuk sphereden çok daha şeyler yapmanıza olanak sağlıyor scp konusunda[signature][hline]Msn
Nebula Pagan Forumlarında Denmiş Ki:
BİR LAF VARDIR .. EVET BİR LAF VARDIR ... AMA UNUTTUM ŞİMDİ
[Bu mesaj KucukHusamettin tarafından Faili-meçhul bir tarihte değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

her ne kadar ömrü oside de dolmuş olsa (bakınız sıkış ek paketlere) uo için çıkmış en başarılı emu nedense türkiyede de çekemeyenlerin olması ilginç geldi acaba benzer çözümleri sunamamaları olabilir mi

ayrıca adamların diğer mmo larada emu üretme projeleri vardi eskiden baktigimda umarim ona devam ederler umutsuz vaka olan bi oyuna takilmazlar
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir Sphere hala daha populer, in/out popularite alakali birsey sonucta, ama gelistirilme imkanlari ve (defaultunun bile) OSI'ye yakinligi ile RunUO'nun daha iyi bir emu oldugu ortada. Kotuleyen de ya kodlamasini ya da oynamasini beceremiyordur, ondan laf ediyordur, aldirmamak lazim.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vimpir, 27 Ağustos 2005 15:27 tarihinde demiş ki:
said:
go2hell, 27 Ağustos 2005 09:59 tarihinde demiş ki:
gereksiz bir emulator 3 yasınamı girdi allah kahretsin
gereklisi hangisi, merakimdan soruyorum?

hiçbiri :)
Runuo kendini emulator falan zannediyor. Oyunu iğrenç hale getiren bisi o yonden gereksiz. yoksa c# ile yapılması cok daha stabil olmasına laf eden yok[signature][hline]Nightwish Power

go2hell
will be a jeolog

[Bu mesaj go2hell tarafından 27 Ağustos 2005 20:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sole bir gercek var dunyada en cok sphere oyuncusu TR de neden ? sphere turkiyede ayri bir yeri var eskilerden.. kalma gunler.. bu yuzden yenilige ayak uyduramayip daha yeni seyleri ogrenemem diyerek vs cogunlukla bole gecistirir..

Age of shadows cikinca Runuo cikti. sphere yan bati tabi.. ve halende batior.. bunu aksini soleyemez kimse..

Turkiye icin diorum.

Hangisi daha cok tercih edilior 4/2 sphere diger yani Runuo.

Eskiden bu rakam 4/3 sphere de peki bu neyi gosterir :) artik sphere eskisi kadar tutulmuyor.. cunku spherede uzun bir donemdir Devler tarafindan bir degisiklik yapilmadi :) neywse konuyu uzatmayacam sadece bunlar benim dusuncelerim isteyen begenir isteyen begenmez,[signature][hline]Working on Runuo save project;
Working on Runui playertile project;

Sosyal ağlarda paylaş

said:
go2hell, 27 Ağustos 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
hiçbiri :)
Runuo kendini emulator falan zannediyor. Oyunu iğrenç hale getiren bisi o yonden gereksiz.

said:
slayer__, 27 Ağustos 2005 20:27 tarihinde demiş ki:
evet bag sphere populer çünkü insanlar spherede oynamaya alışmış runuo yani osideki gibi olunca bu ne be böyle mi olur uo bla bla ediyorlar

hem spheredeki buglarıda çok seviyoruz ;)

aşmışım ben tamam biliyorum halkımı orjinali gibi yapınca oyunu bok etti oluyor 8-) utanmasalar adamlar yaptı oside onlardan gördü yaptı dicekler

*!kınar*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 27 Ağustos 2005 18:50 tarihinde demiş ki:
Hayir Sphere hala daha populer, in/out popularite alakali birsey sonucta, ama gelistirilme imkanlari ve (defaultunun bile) OSI'ye yakinligi ile RunUO'nun daha iyi bir emu oldugu ortada. Kotuleyen de ya kodlamasini ya da oynamasini beceremiyordur, ondan laf ediyordur, aldirmamak lazim.

Güzel cümlelere başka ne denir ki :)

RunUO sunucusu sahibi olaraktan kutlu mutlu olsun dilekleriimi sunuyorum :)[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...