Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EA , Valve'ı satın alıyor !!!

Mathias

Öne çıkan mesajlar

"EA Valve'ı satın alıyor" biraz yanıltıcı değil mi sizce de?
sadece anlaşma yapıyorlar ve EA valve'ın dağıtımcılığını yapıyor.

steam aynen durucak. ne vivendi'nin, ne de EA'in steam ile alakası yok. steam valve'ındır.

o kadar paniğe gerek yok. en azından EA'in vivendi'den daha iyi dağıtımcılık yapacağı kesin. o kadar bekletmişti vivendi oyun çıkarken.. grr.
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz yaygaraya gerek yokki bi çoğu büyük firma diğerlerinin oyunlarını satıyor ea westwood origin gibi tamamını almamışki sadece oyunu pazarlama hakkını almış yani ben yapicam ama sabancı koç sizlere kutulayıp yollıcak onun gibi ahanda ne güzel demiş green_martian
|
|
v
said:
green_martian, 24 Ağustos 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
bu eski haber
EA valvein dağıtımcılığını üstlendi olay bu
öncedende dağıtımcılığı vivendi yapıyodu
steamden Valve satmaya devam edicek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayer__, 25 Ağustos 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
gereksiz yaygaraya gerek yokki bi çoğu büyük firma diğerlerinin oyunlarını satıyor ea westwood origin gibi tamamını almamışki sadece oyunu pazarlama hakkını almış yani ben yapicam ama sabancı koç sizlere kutulayıp yollıcak onun gibi ahanda ne güzel demiş green_martian
|
|
v
said:
green_martian, 24 Ağustos 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
bu eski haber
EA valvein dağıtımcılığını üstlendi olay bu
öncedende dağıtımcılığı vivendi yapıyodu
steamden Valve satmaya devam edicek

ea westwoodun sadece dagitim haklarina sahipse nasil olduda westwoodu kapiyorum dedi ve kapadi ? ...[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...
Sosyal ağlarda paylaş

bi de iyi yanından düşünün... aynı EA UO'nun free shardlarına izin ve hatta destek veriyor...[signature][hline]Wanqhinox, 29 Temmuz 2005 01:55 tarihinde bana attığı özel mesajda demiş ki:
bu balondan ne zaman kurtuluoz kocum ya yeni damgam ne kadar devam etcek daha ?

geyk.net mizah sitesi - www.geyk.net - MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 25 Ağustos 2005 19:22 tarihinde demiş ki:ea westwoodun sadece dagitim haklarina sahipse nasil olduda westwoodu kapiyorum dedi ve kapadi ? ...

Borç! Önce maddi yardım yapar, iş verilen sürede bitmeyince, hem parayı çeker hem de tazminat istersin... Para yok zati tazminatı ödeyemeyen şirkete el koyarsın.. Şirketin elinde önceden fazla para yoksa, adamlara para vermene bile gerek yok hatta. Anlaşmaların cezai maddelerince sömürürsün![signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

amma olur ha. yakında görürüz afişlerde
Half Life 2 Expansion Pack Night Life
Half Life 2 Expansion Pack Hokus Pokus
Half Life 2 Expansion Pack Hot Date
Half Life 2 Expansion Pack House Party

ahaha süper[signature][hline]Positronic Robotic Unit Designed for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

Redeagle, 25 Ağustos 2005 02:22 tarihinde demiş ki:
suç işledin cezanı bulacan. Burası bir hukuk şeysi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masteis, 24 Ağustos 2005 17:15 tarihinde demiş ki:

EA , Blizzard , Capcom , Konami

Gerisini EA satın alır zaten..

Böööööhüüüüü..Ben Black Isle i özledim..![signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadGamer, 25 Ağustos 2005 22:34 tarihinde demiş ki:
Sierra alsın lütfen sierra alsın lütfen...

sierra , vivendi universal tarafindan kapatildi... bu da ayri bi olay
said:
dasaaa, 26 Ağustos 2005 01:36 tarihinde demiş ki:
said:
Disappear, 25 Ağustos 2005 19:22 tarihinde demiş ki:ea westwoodun sadece dagitim haklarina sahipse nasil olduda westwoodu kapiyorum dedi ve kapadi ? ...

Borç! Önce maddi yardım yapar, iş verilen sürede bitmeyince, hem parayı çeker hem de tazminat istersin... Para yok zati tazminatı ödeyemeyen şirkete el koyarsın.. Şirketin elinde önceden fazla para yoksa, adamlara para vermene bile gerek yok hatta. Anlaşmaların cezai maddelerince sömürürsün!

iste benimde demek istedigim bi katakulli yapip [illa para degil yavas yavas icten fethederek mesela ?] valve i iyice eline gecirmeyecegi ne malum? neyse insallah valve kendini korur boylece[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...
Sosyal ağlarda paylaş

vallah acikcasi dunya EA Games e dogru gidior gerci Jollywood vs idare edior veya 1-2 sirket daha ama marketin ana sahibi EA games .. ve ne yazik ki cok berbat birsey bu yuzdem MMORPG de bizimde birseyler yapma zamani geldi veya FPS

hersekilde birseyler yapmaliyiz :) ki zaten ben yapmaya calisiorum umarim insanlar gozlerini aciyip kapadiklarinda cok gec kalinmamis olmasin..
Sosyal ağlarda paylaş

bence half life yi ea ya kaptırmazlar. gerçi kaptırsalar ne olur. bence dehşet olur çünki ea artık bu fps rts ve vs vs :D türlerdekiş oyunlarda grafik ve konu olarak aştı artık.[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Allaha havale Her Clana Giriyoz :D
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 5K :(
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord tekelleşme nedir? tekel davası nedir? microsoft kendi işletim sisteminde kendi programlarının çalışması şeklinde ayarladığı için tekel haline geliyordu ve çoğu kullanıcı win kullanınca ve onlarda zorunlu ms kullanacağından dolayı tekel yaptığı için dava açıldı (anlatım bozuk olabilir bu saatte ama idare edin artık)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...