Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSN'den ses dinletme

PrudenT

Öne çıkan mesajlar

ya ben msnden bir arkadaşıma mikrofon olmadan bilgisayardaki bir sesi dinletebilr miyim? sanki biyerde görmüştüm ama[signature][hline]Positronic Robotic Unit Designed for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

Redeagle, 25 Ağustos 2005 02:22 tarihinde demiş ki:
suç işledin cezanı bulacan. Burası bir hukuk şeysi...
Sosyal ağlarda paylaş

off dalga geçmeyi bırakın bari bilmiyorum deyin

@vimpir: forumu kaydırmanada gerek yoktu[signature][hline]Positronic Robotic Unit Designed for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

Redeagle, 25 Ağustos 2005 02:22 tarihinde demiş ki:
suç işledin cezanı bulacan. Burası bir hukuk şeysi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Makaveli, 27 Ağustos 2005 17:56 tarihinde demiş ki:
MSN 7.5'da Sound Clip ozelligi ile yapilabiliyor.

ya bu ozellik bende 7.5 beta surumunun 244den(yanlıs yazmısta olabilirim 2 ile baslıodu :) ) onceki surumunde calısıyordu.
ne beta son versiyon nede 7.5 de calıstı
anlamadım nerde sorun.acaba bunu destekleyen bir plugin falan mı gerekiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

OF BE!

Ben yapıyorum millete sorunsuzda dinliyor

bak yapıcağın şey

sol altta hoparlor (apollo :D) şeysi var ona 2 tıkla options>prefences>recording

orda eğer Stereo Aux,Mono aux,Mono out gibi bişey varsa ona tıkla sonra ok de.Orda neyi seçtiysen ona tıkla sesi Kısığın cok az üstüne getir ve millete dinlet.Ben öyle dinletiyorum herkeze...[signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın
Mandoo, 05 Ağustos 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
yok abi darth maul yavaştır..darth katana olsa kesin alır...
Sosyal ağlarda paylaş

sorj,o kadar kolay olsa yaparım da farklı iste 2 tıklama ile olmuyor.ozelliklerde de yok video ile ilgili bisi :))

dregoth iste yazdıgım gibi.beta son buildden oncekinde oluyordu ama betanın son build ve 7.5 de olmadı :P.
msnim mi bozuk yahuu

"To record a Voice Clip, hold down button or press F2 while speaking. Release button to send message"

her sekilde bunu diyor.EHeh nese bari kullanamıyım ozelligi sonra bakarım bir caresine artık.
tesekkurler genede :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...