Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bloodrayne 2 demo

Griswold

Öne çıkan mesajlar

fena değil gibi, hareketler artmış, grafikler güzelleşmiş, rayne daha bi seksi olmuş (baya bi seksi olmuş ehehe) bide baya kanlı olmuş (ehe)
bitek kamera hereketlerini düzeltemedim, sağa çekince mouse'u sola gidiyodu vs. ama yinede oynanabiliyor.
tek beğenmediğim yönü animasyonlar oldu. Ragdoll olması bi yerde kurtarıyor ama zıplama vs. gibi hareketler fazla hızlı geldi bana.[signature][hline]öss nubisi
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

sailor:
die by the sword veya conan'a benziyen combo aksiyon oyunu. vampire oynatıyorsun.

demosunu açtım kurdum oynadım
tek kelimeyle:
İĞRENÇ!

ilk bloodrayne full oynadım ve en fazla 45 dakika dayanabilmiştim.
yaratıklara saldırma olayı zor. adama vuruyorsun vuruyorsun anca ölüyor. silahlar hiç işe yaramıyor.
düşmanı öldüremiyince sıkılıyorsun E'ye basıyorsun.
Hele kanını ememediğin böcekler çok daha sinir. Bir elektrik teline çıkıcam diye 5 dakika ter dökmüştüm.

fakat bu bloodrayne 2 daha da rezil olmuş.
ilk oyuna 45-50 dakka felan dayanmama rağmen, buna 15 dakka dayanabildim sadece...

kontroller daha da zorlaştırılmış.
Zaten rakipler de zorlaştırılmış. Adama 10 bıçak darbesi vuruyorsun bana mısın demiyor.
Ama gel gör ki o rakip sana aynı anda 3 yumruk vurabiliyor. 3 kere bu 3lü yumruktan yiyince feleğin şaşıyor. Sen de bıçaklarını bırakıp E'ye basıyorsun. Tam lame işi.

Birkaç kere fantazi yapalım bıçaklarla keselim şunları diyorsun, yok tersine rakipler tokat manyağı yapıyor seni, bıçak kullanmaktan vazgeçip sadece E'ye basar oluyorsun.
Hatta onu da geçiyorsun, neden?
Çünkü sürekli düşmanlar spawn oluyor. Nerden spawn oluyor o da belli değil, sadece spawn... Bu yüzden koridorları sadece düşmanların üstünden zıplaya zıplaya geçiyorsun. Rakipleri öldürmeye durmak hiç bir işe yaramıyor.

Sonra bir rakip çıkıyor, E tuşu ile kan içemiyeceğimiz. Kan içemediğin için kendini iyileştiremiyorsun da, yarım saat adamı öldürmekle kasıyorsun.

Oyun boyunca kendimi level 0 vampir zannettim yahu. Oysa bu hatun kaç yıldır dövüşen biri, yine de çok çok zayıf.

Akrobatiklik yaptığımız bölüme geldim orda kapadım. Daha fazla dayanamamıdım oyuna.
Tamam direklerde otomatik zıplama olayı güzel. Ancak alttan sürekli düşmanlar saldırıp durunca o olay da insanı sıkıyor.

Gördüğüm en kötü oyun diyebilirim. Spider-Man 2: The Movie game'in pc versiyonu bile bundan zevkli bence.[signature][hline]Kaiowas, 13 Kasım 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
Ulan kafirlik etmeyin bilip bilmeden sure yazmayın milletin de aklını kurcalamayın beni de deli etmeyin...
Sosyal ağlarda paylaş

bone zevkler ve renkler tartisilmaz sozune inana biri oldugumu bil ama seni elestiremeden duramiyacam bloodrayne 1 de control ler cok kolay di tellere atlamak cok kolay bisiydi demo yu daha indirmedim ama 1 de ben sole yapmisttim cok da zevk almistim 10 kisiyle savasirken aciyodum (rage gibi bisi vardi onu) hp bitince basiyodum kan emme tusuna :) cok ta zevk alarak oynadim baya oyalamisti..sen45 dk oynayip baymissin ama ben saatlerce oynayip cok eglendim yanlis yonlendirme yapmiyalim mesela ben hic oynamasaydim bu oyunu senin bu yazini gorseydim zaten param yok almayayim su oyunu derdim belki de saatlerce eglendirecek biseyi almazdim..
Sosyal ağlarda paylaş

Heffer kadın güzel dedi de aklıma geldi.

Kadının ara videolardaki animasyonları berbat. Ağız mimik vs hiç olmamış.
Hiç de çekici değil.
Ruhsuz ve ölü gibi duruyor. Biraz daha çekicilik ve canlılık ekliyebilirlerdi.

Mesela BR 1 giriş videosu ve bundaki bombalı sahne videosundaki mimikler güzeldi. Oysa ingame grafiklerle yapılmış videolarda kadın çok kötü duruyor.

Bombalı sahne dedim. Evet o video gerçekten güzel yapılmış.
Özellikle dialoglar ve adamın kitapları atıp durması çok güzel.[signature][hline]Kaiowas, 13 Kasım 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
Ulan kafirlik etmeyin bilip bilmeden sure yazmayın milletin de aklını kurcalamayın beni de deli etmeyin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 14 Kasım 2004 17:03 tarihinde demiş ki:
sailor:
die by the sword veya conan'a benziyen combo aksiyon oyunu. vampire oynatıyorsun.

tek kelimeyle:
İĞRENÇ!

yaratıklara saldırma olayı zor. adama vuruyorsun vuruyorsun anca ölüyor. silahlar hiç işe yaramıyor.
Hele kanını ememediğin böcekler çok daha sinir. Bir elektrik teline çıkıcam diye 5 dakika ter dökmüştüm.

ilk oyuna 45-50 dakka felan dayanmama rağmen, buna 15 dakka dayanabildim sadece...

Zaten rakipler de zorlaştırılmış. Adama 10 bıçak darbesi vuruyorsun bana mısın demiyor.
Ama gel gör ki o rakip sana aynı anda 3 yumruk vurabiliyor. 3 kere bu 3lü yumruktan yiyince feleğin şaşıyor. Sen de bıçaklarını bırakıp E'ye basıyorsun. Tam lame işi.

Birkaç kere fantazi yapalım bıçaklarla keselim şunları diyorsun, yok tersine rakipler tokat manyağı yapıyor seni, bıçak kullanmaktan vazgeçip sadece E'ye basar oluyorsun.
Çünkü sürekli düşmanlar spawn oluyor. Nerden spawn oluyor o da belli değil, sadece spawn... Bu yüzden koridorları sadece düşmanların üstünden zıplaya zıplaya geçiyorsun. Rakipleri öldürmeye durmak hiç bir işe yaramıyor.

Sonra bir rakip çıkıyor, E tuşu ile kan içemiyeceğimiz. Kan içemediğin için kendini iyileştiremiyorsun da, yarım saat adamı öldürmekle kasıyorsun.

Oyun boyunca kendimi level 0 vampir zannettim yahu. Oysa bu hatun kaç yıldır dövüşen biri, yine de çok çok zayıf.

Akrobatiklik yaptığımız bölüme geldim orda kapadım. Daha fazla dayanamamıdım oyuna.
Tamam direklerde otomatik zıplama olayı güzel. Ancak alttan sürekli düşmanlar saldırıp durunca o olay da insanı sıkıyor.

Gördüğüm en kötü oyun diyebilirim. Spider-Man 2: The Movie game'in pc versiyonu bile bundan zevkli bence.

bonecrusher hep fikirlerinin iyi bulurdumda ilk defa katilmiorum sana sen zevksizsen(!) biz ney apalim :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi ciddiyim o konuda.
o grişte merdivenlerden indiği sahnedeki ifadesiz bakış çok rahatsız etti beni.
bloodrayne 1'de de vardı o, ayrıca her sahne değiştiğinde göğüslerin oynadığı dialog çok komikti.

ancak örneğin interview with the vampire'a bakarsak, ifadeler konusunda ne demek istediğimi daha iyi anlatabilirim. ölü bunlar tamam. ancak filmde mimikleri bu karakterlere değişik kişilik yansıtıyorlardı.

Blood rayne 2 demosunda bahsettiğim şu bombalı videoda ifadeler mimikler fena olmamış.
ancak bloodrayne'in diğer yerlerdeki yüz ifadesi çok düz, çok soğuk ve ölü (mecazi anlamda)[signature][hline]Kaiowas, 13 Kasım 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

half-life 2'deki gibi sürekli değişebilen yüz beklemiyorum tabii ki.
ancak o sabit ifadesi biraz daha canlı olabilirdi, direk cesetin yüzüne bakıyormuşum gibi geliyor.
"blood rayne'in dünyasında vampirler öyleymiş" dersek, videolardaki daha gerçekçi yüz ifadeleri ne oluyor? :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ama...
bone hakli... oyun resmen kotu. belki konu falan yapmislar (ki bence onu da yapamamislar) ama goruntuler cok kotu. kontroller de kotu. s ye basinca oyle bi oyunda geri yurumesi gerek, geriye donmesi degil.... alismak bile kasiyo tum oyun cileden cikarir.[signature][hline][Golden Horde]Goyal Xar
Sosyal ağlarda paylaş

Ben BR1 i sevenlerdenim, çok zor değildi, hatta yüzeysel bir oyundu, kabul ediyorum ama yine de çok eğlendiğim ayrı bir nokta, zaten vampir konseptini (masaüstü FRP hariç) sevmişimdir. BR2'yi sabırsızlıkla bekliyorum, pc ye geldi mi?[signature][hline]bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

playstation da bu ayın 12 sinde çıkmış
pc de 2005 in ilk çeyreğinde çıkacak.

çıkmasa da olur ehe, gta 1 bu 2.zaten bu ay misler gibi gelio bi sürü bişiy.. bilin bakalım hangi oyun platformuna gelmiolar hehe.[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene*
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
ps2 ye aldım ama bonecrusher'e tamamiyle katılıyorum.[signature][hline]Wendigo, 09 Temmuz 2005 20:31 tarihinde lafı öyle bir gediğine oturtmuş ki bakınız ne demiş:
seni hayat banlamış ben ne yapayım yazık!

forgiver 1, 11 Aralık 2004 21:40 tarihinde demiş ki:
bu arada hoşgeldin ps: senin mesajına ve diğer mesajlara hoşgeldin yazmamım tek nedeni post kasmak doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar bakalım bu seferde yörünge dışı olcammı

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
bugun aldım joydan kurdum ... Br1 oynamamıstım ama bu hosuma gitti gercekten de ...

bu arada bone normal dusmanlar 10 vurusta anca oluyor diyorsun , eger koluna bacagına hedef alırsan direk iniyorlar asagıya.. 2. boyle bir 3.rd person hack/slash oyunundan insanların neler bekledigini anlayamıyorum malesef... Bu bir rpg oyunu degil dialoglar olsun , karakterler olsun , gercek bir konsept olsun... Onun dısında bloodrayne'i ya da bunun gibi orta kalitenin ustundeki oyunları hl2 gibi oyunlarla karsılastırmak acıkcası bana komik geldi.

bir arkadas mouse'u ayarlayamadım diyor , options'ta camera seceneginde en basta 2 tane secenek var biri verticaldı ama tam adını hatırlamıyorum 2. olanı reverse yaptıgınızda cok rahat edersiniz mouse ile ... Bunlara ek olarak comboları yavas yavas kaptıktan sonra 30 kisi de dalınsa saniyesinde bicilebiliyor o yuzden oyunun basından beri gercekten cok az e tusunu kullandıgımı soyleyebilirim.

Oturdugum anda 4 saat boyunca durmadan oyunu oynadım , her bolumde hatunun kıyafetleri degisiyor bu olay cok hosuma gitti . Her bolume damgasına vuran kreasyonlarla cıkıyor karsımıza.

Sonuc olarak ben su yaz aylarında oyunlar acısından kıtlık cekenlere tavsiye ederim oyunu. Ama ek olaraktan orgulu bir yapı ve karakter beklemeyin oyundan. Sadece videoları izleyen adamları bicerken eylenin akrobasi yapın , boss oldurun. Bunları yaparken eylenceginize de ben sahsen garanti veriyorum yani ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bone, 14 Kasım 2004 17:03 tarihinde demiş ki:
sailor:

tek kelimeyle:
İĞRENÇ!

Gördüğüm en kötü oyun diyebilirim. Spider-Man 2: The Movie game'in pc versiyonu bile bundan zevkli bence.

hayda bi insan bana bu kdr zıt olur bence ilk oyun bayaa gzldi yane sonuna kdr oynamıştım buda gzl yane ben beyendım[signature][hline]Spiker olmuş her denyo Savaşı gülerek sunmuş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...