Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Caesar 4

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

ctrl-v rulaz tabii :p ... Pharaoh ,zeus , emperor bitirtdim ceaser bitirememistim hilesiz .. Vay bee

ps: bu arada indiremedim ben bu videoyu bi antenlik yapıyorum galiba.[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sorj, 24 Ağustos 2005 07:59 tarihinde demiş ki:
oha sezar 3 de 7. bölümden sonra iflahım kesildi bıraktım.Neresi kolay be? Yoksa kuyuya Tıklayıp ctrl+v mi yapıodun? ;)

valla kolay olduğunu söylemedim ama gayet kısaydı oyun yani. hile yaptıktan sonra oyunun anlamı ne ki amacın olmuyor[signature][hline]--ŞŞşşşt! sus iki dakka--
Sosyal ağlarda paylaş

ceasar 3 te, ızgara düzeni yerleşim, planlı ilerleme ile 8 yada 9. bölüme gelmiştim en son

sağlam oyundur. Cıvıtıp ceasar ın ilk iki ordusunu yeniyordum sonrası ise haritaya sığmadığından :p eheh[signature][hline]sonunda yeniledik. , NMN

para!!!

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

Babam ceasar 3ü sözde bana hediye getirmişti...Ertesi günden itibaren kendi oynamaya başlamıştı.Ceasar 3 bence genel anlamda güzel bir oyundu.İlk bölümler olmasada son bölümler acayip zevkliydi.Gerçi sinir edici şeylerde yok değildi.Mesela düşman kendi ülkesinden ordu yolluyordu fakat sen kendi haritandan çıkamıyordun askerlerle.Kurulabilecek ordu sayısı sınırlıydı(8 taneydi sanırsam kısaca sınırı bıraktım azdı).En zevkli iş sezara sataşmaktı.Kendi ordusunu yolluyordu sezar.Her seferinde daha güçlü bir orduyla geliyordu.Genelde üçüncü veya dördüncüye orduyu yolladığında kaybediyordum.Birde kurtlar gıcıktı.Onları yakalamak için oyunu yavaşlatıp etraflarını duvarla çeviriyordum(Nostalji oldu bi an).Umarız Ceasar 4 te eksiklikler giderilir.Grafikler güzele benziyor zaten.Eh hayırlısı.
Not:Sanırım konu başlığı caeser 4 değilde ceaser 4 olcaktı.Yanılıyor olabilirim.(ilerde arama yapan olursa bulamazsa diye söyledim.
Not2:Oynayalı baya oldu ceasar 3 ü yanılıyor olabilirim birkaç cümlemde.
Edit1-2:İmla.
[signature][hline]At-Avrat-Silah-Pc-Mp3çalar-Kola...

[Bu mesaj Bungala tarafından 25 Ağustos 2005 18:06 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Bungala tarafından 25 Ağustos 2005 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hannibal'in oldugu bolumu gecemeistim ya, hep icimde kalmıstır o Ceasar 3'te. Sekiz tane tam donanımlı egitimli lejyonum ve helm's deep gibi bi savunma sistemim vardı ( 4 kat surlar,toplam 20 kalınlıkta, araya da yollarla deli gibi tower ). Ama son saldırısına dayanamadım hannibalin. Zaten iki ayda bi geliyolar askerlerim olmus bitmis, dayanamadılar resmen. O kadar savunmaya da gectiyse helal diyip, bastan baslayıp barsıcıl olan gorevle bitirmistim ehe =)

Dorduncusunde varsa eger o bolumu sabırsızlıkla bekliyo olucam.[signature][hline]kaleidoscopic 20 Haziran 9:30 sularında Rockistanbulda demiş ki:

Zaten tekerleklere karşı ilgim var...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...