Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasararayın Hali

melih5

Öne çıkan mesajlar

Bu kadar rezil bir yönetimin bu takımı nasıl kümede tutttğuna inanamıyorum.Bir çok takım başarılı transferler yapıyo ancak galatasaray sadece taraftarı memnun etmek için killy Gonzales adında bir transfer yapıyo.Belki çok başarılı olur bütün taraftar bunu umuyor böyle olmadığı taktirdede yönetim kesinlikle değişecek tüm galatasaraylılar umudunu kaybetmesin bugün lerde geçecek geçmişteki başarıların devamı gelecektir.

www.galatasaray.org Bu rezilliğe siz ne dersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

kily gonzales geldi mi ki, transferini yapiyoruz?
GS Avrupa;da UEFA disinda bir arenada boy gostermiyor, Turkiye ligi icin de cok yildizli bir kadroya gerek yok...
Sonucta bence FB Avrupa;yaq daha agirlik verecek bu sene
GS yi esas dusundurmesi gereken BJK ve Trabzondur...
Ben de yonetimden biktim ama kadro o kadar da kotu degil...
Sadece yonetimin yalanlari, oyuncularin paralarini alamamasi vs. cokertiyor GS yi gunden gune[signature][hline]Bal adam...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 22 Ağustos 2005 22:10 tarihinde demiş ki:
puan cetveline bişey demem de.. oynadığı futbol açısından beşiktaş daha iyi gözüktü bana... şahsi fikrim tabii..

Geçen hafta desen tamam derdim de bu hafta GS'yi özellikle ofansif olarak gördükten sonra tamamen fikrim değişti benim. Bir de şu defansı halletsek, ne güzel aynı defans Hagi döneminde aksamadan gidiyodu onu tekrar oturttuk mu...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

allah allah ordan öle mi gözüküyo dedim altı üstü bumudur olay olan
tamam özür diliyorum görüşümü şöle değiştiriyorum

galatasaray dan bu sene hiçç bişey olmas[signature][hline]Tupac Shakur: 1989-1996
WEST SIDE IS THE BEST
delikanlı adam renkli takım tutmazi
www.2pac.com/www.snoop-dogg.com]www.snoop-dogg.com/www.bjk.com
Sosyal ağlarda paylaş

bence gs'den bişey olmaz bu sene... şuana kadar oynadığı takımlarin hangisine iyi diyebilirsiniz ki ?

gs'nin oynadığı futbol ise rakiplerinin ezikliğinin sonucu olduğunu düşünüyorum...
bu senenin en kaliteli-iddaalı takimi beşiktaş ..
kim ne derse desin[signature][hline]Noxite...
Sosyal ağlarda paylaş

ya şuraya girip de saçmasapan şeyler yazmayın gs den bi halt olmazmış ne biliyosunuz kardeşim ligin garantisi mi var takır takır oynuyoruz işte bi de rakiplerimiz küçümseniyor böle diyen arkadaşların takımlarını da görücez bunlarla yaptıkları maçlarda[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

Bence gs'nin halinde bişey yok.. Bu kadar sınırlı kadroya rağmen iyi oynuyorlar.. Şahsen biz bu kadar sınırlı bi kadroyla oynasak(fb) işimiz zor.. Ama gs bi şekilde götürüyor..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA

[Bu mesaj Slat tarafından 22 Ağustos 2005 23:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene galatasaray yonetim we para tarafından bi sorunla karsı karsıya gelmezse kesinlikle sampiyon olcaana inanıyorum ,, fenerbahce cok kotu giio ,, besiktas a bakarsak kotu diil ama ii de diil gecen mac genclerbirlii nin topu direkten dondu 90 +4 te ki o zaman mac 1-0 dı ,, tek ii trabzon ama onların sampiyon olmalaır zor gibi gelio bana bunları dusunursek sampion gerets li galatasaray[signature][hline]Saygılarımla....
Xeir................
Sosyal ağlarda paylaş

size su kadar soyliyim galatasaray eger avrupa liglerinden birinde olsaydi fiorentina gibi kume dusurulmustu..Klupler futbolcularin kazanclarini bildirirken TFFye galatasaray yine en cok yalani yazan klup olmus ilice 50 milyar veriyolarmis!! klubun borclari dag oldu..
ama gerets yeni bi hava katti takima..gerci taraftar kizgin 3-5 kotu sonuctan sonra karisabilir galatasaray[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...