Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

döndüm

holigun

Öne çıkan mesajlar

öledir bir kere bug vardı d2 de canavarlar dalmıyodu talosun altına bi girdim taştan bi aleti vardı kalktığında nasıl dır düşünemiyorum arkadaş sq ile 2 sini snowda yakalamış talos unki kalkmış aoe golem yapanlar korkudan kaçmış :D[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 24 Ağustos 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
oyunu bıraktım sadece videolarda izliyorum ama shadow talosun altına girme kalkarsa dudağın uçuklar :D

bişi olmaz desem kötü olur desem kötü :)
ben boss sevmem :)[signature][hline]Name: ShadowFax
Clan : UPRISING
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

koyma abi ayıp olur kıskanırlar biras önce elime geçen bir konuşma cengiz ile blooddaki sasha arasında geçmiş küçük bir alıntı HOODSTAR FARKIYLA =)

s@sh@:
gün aşırı sex yapmassam başım dönüyo
Cengiz:
abaza mısın
s@sh@:
yok
s@sh@:
isteriğim[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!

[Bu mesaj Hoodstar tarafından 24 Ağustos 2005 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

neyse ben yatıcam akşam akşam gothic iptal oldu artık banyoda kasıyormudur film i izliyodur fındık fıstık mı yiyodur mesir macunumu yiyodur bilmem inş fazla kaçırıp etrafı pisletmez neyse hadi love all bb[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 24 Ağustos 2005 23:11 tarihinde demiş ki:
bu arada gothic diezde satılık amulet of sex power ve belt of orgazm var uygun fiyattan bırakabilirim ilgilenirsen :D:D:D

Ha s.... lan :):):)[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...