Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock'n Coke ve PAticik KÖYÜ !!

gokayy

Öne çıkan mesajlar

said:
DoGMeaT, 12 Temmuz 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
paticiğe ne katkısı olacak bu oalyın?

Arkadan laf sokmaya çalışma.

* kın kın *

Paticiğe tabiki bir katkısı olmuyacak ancak biz yararlanıcaz paticikten, paticik sayesinde buluşup, eğlenmiş olucaz, çok mu ?[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem, 12 Temmuz 2005 01:25 tarihinde demiş ki:

Paticiğe tabiki bir katkısı olmuyacak ancak biz yararlanıcaz paticikten, paticik sayesinde buluşup, eğlenmiş olucaz, çok mu ?

yok buna bi lafım,eğlennin çoşun,tanıyın,tanışın tabi

ama bi arkdaş hiç bi admin yarıdm etnmo fln türü bi sitem yapmış,ona karşıyım ben,paticie yada admine(dürüm ısmarlacaksnz başka) bi katkısı olmayack bu olaya adminler nie koşuştursun,siz koşuşturun,siz uraşın.
heriey, devletten beklemeyin

benim oalyım budur.[signature][hline]Kapansın camiler açılsın meyhaneler
İçin dostlarım benim için
için için...
Sosyal ağlarda paylaş

İkinizin amacı nedir ? Bir sakinleşin oturun, öpüşün, barışın bakayım.[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 12 Temmuz 2005 03:10 tarihinde demiş ki:
said:
DoGMeaT, 12 Temmuz 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
paticiğe ne katkısı olacak bu oalyın?

bu tur laf sokus yazılarından kat kat katkısı olacağı kesin

rockn coke a gelmeye çalışacağım durumum belli olsun birlikte eğleniriz

eywlh abi sen msnimi ekle [email protected][signature][hline]Gitar Sosu will be alive until foreveer..!!
Best of us is Gitar Sosudur arkadaslar :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gokayy, 12 Temmuz 2005 03:46 tarihinde demiş ki:
bu arada gelirken yaninizde 2 adet 90-60-90 türünde güzel saf ama azgin kizlar getirmek zorunluuudr :D :D ehuuuueh

hahah hayırdır abı rus fılan mı getırelım ne dıon anlasılmıo :P[signature][hline]Gözlerin Ölümü Görmüorsa Halen Bir Umut Vardır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 12 Temmuz 2005 03:10 tarihinde demiş ki:
bu tur laf sokus yazılarından kat kat katkısı olacağı kesin

sizin "laf sokmaktan" anladıınz nedir çok merak ediyorum
atılan her fikire "aa şukelaaa" diye atlamyınca laf sokmuşmu olucam şimdi ben,üslubum sert olablir,ama ben "ne gereği var","gerek yok" türü bi yaklaşım sergilemiyorum,adminlerin yardımı istenmiş,neden adminler yardım etmeliki?bunu merak ediyorum,orada toplucank eğlenmek dışnda bi olaya girilecek,bu olaydanda paticik.com fayda görückmiki adminlerden bi yardım bekleniyor,üyelerin yapamayacaı bişi varda adminlerdenmi yardım bekleniyor.
laf sokmak değildi amacım,yargı belirten bir cümle kullanmadım,topic'in başlarında nie böle bi olaya katılmayacaımıda belirttiğim bir post var,ordada kendi görüşümü belirtiyorum,başka kimseye laf atmıorum.

fıs yani

bu arada biras once gördüm,arkdaş adminlere böle bi oluşum yapmamaıza isin verirmisinz die sormak için admnilerden yorum bekliomuş,adminler hakındaki ilk postunu okuduumda afiş hakkında adminlerden yardım istediğini düşündüm,tepkim ona

fıs
fıs
fıs

laf sokuş görmemişsniz sanki[signature][hline]Kapansın camiler açılsın meyhaneler
için için...

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 12 Temmuz 2005 04:36 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 12 Temmuz 2005 04:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem, 12 Temmuz 2005 03:05 tarihinde demiş ki:
İkinizin amacı nedir ? Bir sakinleşin oturun, öpüşün, barışın bakayım.

gerek yok barışmaya ben kimseye küs dargın deilim,o küsse ayrı tabi.[signature][hline]Kapansın camiler açılsın meyhaneler
için için...
Sosyal ağlarda paylaş

ters fikir beyan etmeninde bir adabı vardır.yapınca ne olacak,asosyalmisiniz beraber takılıyorsunuz gibi futursuzca sözlere gerek yok güzel bir aktivite yaratmaya çalışıyor arkadaş ilgilenmiyorsan iğnelemezsin dakika başı.adminler yardım etsin etmesin farketmez bu senin bu konuyu dağıtmana yol açacak bir sebep değil.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

asosyalmisisnz beraber takılıosunz demedim puhaney
oyle desem futursuzca olurdu evet
ama dediğim şeyin nedenini açıkladım
sonuçta

hiç veya az tanıdığın x kadar adamla 2 gün boyunca zamn geçirmeyi göze almak riskli bi iş.
bi kere ordan kaçma,adamları ekme şansın yok,bi kere bulşupta o çadıalrı kurunca hep muattab olcakasınz küçük alanda bu kesin,bu yüzden gereksiz bir davranış olark görüyorum,bu kadar basit.dersin adam gelir bende patiyim,buraya kurcam cadırı,bişi diyemessin,adam size güvenip gelir,kafa dengi çıkmassınz,yalnız kalır,ayıp olur,biraz farklı yönlerini düşündükçe milyon tane olasılık cıkıo(hepsi kötü değil tabi bu olasılıkların)
iğnelemedim,nerde iğnelemişim göster,üslubumun sert olamsı iğnelediğimi göstermez

"yaa evet evet,eminim çok eğlenirsinz!"
bak bu bir iğneleme olabilr

diyelimki bir topicte
A cafeyi seviyorum,öneriyorum diyen birine A iyi değil Byi öneriyorum diyen bir cvb'a da konuyu dağıtma diyormusn?

püf[signature][hline]Kapansın camiler açılsın meyhaneler
için için...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hellspe, 12 Temmuz 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
hobarey :tebrikz:

*!en yakın zamanda bilet almaya karar verir*

çadırm yok :-p birisi bana koynunu açar heralde :lol:

seni sokmazlar lam, veli ile gel =)[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;

[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...