Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Volfied in Amerika anilari - 1 [resimli 4 tene]

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Selam herkese
iki saat sonra bilgisayar sinavim olmsina ragmen yilmayip size resimler yolluyom, kameranin ayarlariylan oynamis olmama ragmen, gene 600 kb lik boyutlarda cekti, bana sorun degil ama sizi yoracak, gene de bakmak istemeyn acmaz zati :)
resmleri koyayim once

Bu iste bizim yatakhane koridorumuz, dungeon bir diger adi...

Bu odanin gecen hali, su an cok daha berbat durumdaym :P benim yarim bu, ayni yarinin bi tanesi de solumcda var, oda arkimin.

Bizim tayfanin bi kismi, herifler BUllshit dedikleri bizim blof oyununu oynuyolar, ay cekirdeklerini hazrlamislar(yapay ay cekirdegi yemem ben!)
soldan saat yonude en asagi saga
Anand-Umpei-Vadim-Tom-Chuck-Matt
om yarin isnaviniz var calisin deli etmeyin beni desem de dinlemediler

Ve iste katimizin muzik ogrencileri, Carnegie Mellon bilgisayar da 1., muzik ve tiyatro da amerika 2. si oldugu icin muzik ogrencisi de var baya, hatta bizden daha cok. Bunlar ben resmi cekene kadar do si la falan gidiyolardi, siritin lan dedim, sagdaki aptal aptal bakabildi o kafayla...
soldaki Garrett sagdaki Ryan

daha resm gelecek, barkini da goreceksiniz, bu hafta sonu resim cekerim bol bol...[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end

Sosyal ağlarda paylaş

lan bunlar bişi görmüş gibi sırıtıyo sevmedim ben[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:...
Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;-)
Sonrada imzayı çakıncada öms den 09 July 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
bre kekcim :) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik...
Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

Bone bu tam gece olayi saat 11 i gecince hafta ici kendi katimizda olmak zorundayiz yasalar nedeniyle.
Onun disinda surekli yapacak bisiler oluyo, havuz falan var saat 10 a kadar acik olan.
pinpon oynuyoz surekli (pinpon master oldum burda :))[hline]28:06:42:12
Sosyal ağlarda paylaş

ya su ortadaki mavili hani kıyafetinde kurukafa kemik olan siritan tio steveye benzio be:)
bu arada japonun ayağına dikkatinizi çekerim ayağı LANGIRTH diye çıkmış ortaya
[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:...
Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik...

[Bu mesaj Chemical tarafından 11 July 2003 20:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

de get ben yurtta kalmıştım orta okulda ankarada
adamlar sabah akşam öğlen patates bıktım be yeter artık felan oldum patates yememiştim bi sene :(
burası bin kat daha güzel ne diyon sen volfied keyfine bak be amerika borumu ![hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates
Sosyal ağlarda paylaş

bence cennet gibi bi yurt hehe

*!Hala Avusturya'da kalinan yurdun etkisindedir*[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 11 July 2003 17:41 tarihinde demiş ki:
makinenin arkasında birisi var galiba :)[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates

yalnız fotoğraf konulan bütün threadlerdeki bu tip yorumlara hasta olduğumu belirtmeden geçemiycem. resmi x600 zoomda inceleyip ayrıntı üzerine yorum yapan gençler var resmin bütününe bakmak yerine. Mesela kedinizin fotosunu koyarsınız "kedi güzelde arkada gözüken speaker aslında gerçek creative değil, taklit" şeklinde :)

örnek: Patinaj alanındaki "işte arabam" başlığında arabaya bakmak yerine arabanın içindeki telefon ve Lucky Strike'ı (ki buna da Cartier demiş) görüp yorum yapan kimyasal arkadaşımız.

Interpol'ün size ihtiyacı var ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela bi foto vardı masanın üzerindeki kumandanın markasının sony olduğunu ve dijitürk kumandasını tespit etmiştim:) ama tabağın üzerindeki yarım yenmiş keki bulamamışdım[hline]Ouz_UFO, 09 July 2003 23:22 tarihinde demiş ki:...
Ben gazıyorum basa, sen önüne geleni vur ;- )
bre kekcim : ) onu bilerek yazdım ben.. olur ya hani geyik...
Sosyal ağlarda paylaş

:)
universite Carnegie Mellon
ben su an Pre-COllege denilen, freshmen (ilk yil) missiniz gibi ilk semester da verilen derslerin 6 hatada sikistirilarak verildigi bir programdayim
tabii yaz oldugu icin arkadas ortami ve sosyal aktivie oluyo
baya egleniyorum, millet benle anyi kafada
daha resim koyucam[hline]28:06:42:12
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gunn, 11 July 2003 22:11 tarihinde demiş ki:
said:
kermit_frog, 11 July 2003 17:41 tarihinde demiş ki:
makinenin arkasında birisi var galiba :)[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates

yalnız fotoğraf konulan bütün threadlerdeki bu tip yorumlara hasta olduğumu belirtmeden geçemiycem. resmi x600 zoomda inceleyip ayrıntı üzerine yorum yapan gençler var resmin bütününe bakmak yerine. Mesela kedinizin fotosunu koyarsınız "kedi güzelde arkada gözüken speaker aslında gerçek creative değil, taklit" şeklinde :)

örnek: Patinaj alanındaki "işte arabam" başlığında arabaya bakmak yerine arabanın içindeki telefon ve Lucky Strike'ı (ki buna da Cartier demiş) görüp yorum yapan kimyasal arkadaşımız.

Interpol'ün size ihtiyacı var ;)

Bi örnek , biraz uzun yazılar ama :

http://halbadar.kolayweb.com/okulson/resim.html[hline]VATAN SAĞOLSUN!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Halfmumi, 11 July 2003 23:35 tarihinde demiş ki:
euhuehu
manyak olay yannız
gülmeyen yok :)
Volvi odan süper...hasta oldum bilg e :P
Ortamda güzel...

olm ben seni bizim yurda sokmamışmıydım.benim odayı görseydin sen kaçırdın :P odadaki en teknolojik alet dandirik bi su ısıtıcıydı ehe.sonradan discman falan aldım gerçi.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...