Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tarih Bölümü Hassasiyeti- Post atılmadan önce okunması....

Cafein

Öne çıkan mesajlar

Tarihsever patiler,

Alan yetkilisi seçilmemle beraber, tarih bölümünün sorumluluğunu üzerime almış bulunuyorum. Herkesin şikayetçi olmaya başladığı, kavgaların kol gezdiği ve medeni tartışma ortamından bar kavgası ortamına sürüklenen tarih bölümünün tekrar adamakıllı bir duruma gelmesi için hepinizin desteğini beklemekteyim.

Tarih bölümümüzü kaliteli bir tartışma yeri haline getirmek için, sizlerden birkaç ricam olacak:

1) Öncelikle, üyeler arası saygıyı elden bırakmış görünüyoruz. Öfkeye kapılıp yazı yazmak, küfür etmek, diğer patilerin düşüncelerine, inançlarına saldırıda bulunmak, onları saldırıya teşvik etmek, bize yakışmayacak şeyler. Hepinizi bu konuda duyarlı olmaya çağırıyorum. Bu konuda özensizlik gösterenlerin yerinin tarih forumu olmadığını düşünüyorum ve haklarında her türlü yaptırımı uygulamaktan çekinmeyeceğimi de belirtmek isterim.

2) Defalarca belirtildiği üzere, burası tarih konuşulan ve tartışılan bir forum. Bu yüzden, propaganda içerikli, insanları kışkırtmaya, belli bir ideolojiyi savunmaya, Türkiye Cumhuriyeti’ne, anayasasına, anayasal kurumlarına, vs… saldırmaya yönelik yazılar hakkında dikkatli olalım. Unutmayalım ki topuzun kantarı ne kadar kaçarsa, sırasıyla siz, tarih bölümü ve en son paticik okkanın altına o kadar gider. Bu konuda da hassasiyet gösterilmediği taktirde mesajlar silinecek, konular kilitlenecek ve patilerin kulakları çekilecektir.

Bu iki konuya özen gösterildiği taktirde tarih bölümümüzün yeniden eski kalitesini yakalayacağını ve sizlerin de katkılarıyla kendini kanıtlayacağını düşünüyorum. Her türlü düşüncenizi benimle paylaşmanızı da rica ediyorum. En son olarak da, kendini bilmezliğe devam eden arkadaşlara hiçbir yaptırımı uygulamaktan çekinmeyeceğimi de belirtmek isterim.

Saygılarımla,[signature][hline]Bir fincan kahveden daha güzel olan tek şey, ikinci fincandır." CAFEIN
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cafein, 01 Ağustos 2005 01:33 tarihinde demiş ki:
En son olarak da, kendini bilmezliğe devam eden arkadaşlara hiçbir yaptırımı uygulamaktan çekinmeyeceğimi de belirtmek isterim.

Bu konudan hiç şüphemiz yok.!
İnşallah eski günlerimize döneriz.
Az siyasetli bol geçmişli günlere...[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

evet son zamanlarda çok fazla siyasi konuşuluyor.
Türklerin göçü ab ve Abd nin üzerimize oynadığı oyunlara
ütopyalara dayanır oldu...[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...