Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Malatyaspor (pazar - 21.15)

tunch

Öne çıkan mesajlar

Defanstan bir adam eksilse ancak CihanCan var elimizde yedek. Bir de iyileşince Ergün olacak... Olmadı Saidou yu falan çekebiliriz defansa ama ne kadar etkili olur bilemem. Forvette artık Karan - Necati düşünülmeli. Zaten şu anda GS'yi kadro darlığından kurtaran 2 oyuncu var, daha doğrusu kadro dar zaten de hissedilmemesini sağlayan 2 oyuncu var, defans ve ortasahada sol-orta oynayabilen Ergün, ve ortasahada hem göbek hem kanatlarda oynayabilen Hasan Şaş. Ama en az 2 oyuncu lazım GSye daha...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Bana kalırsa Hakan halen ilk 11de başlamayı hak ediyor. Yılların getirdiği tecrübeyle nereye kaçacağını, nereye top indireceğini, rakibi nasıl üstüne çekeceğini çok iyi biliyor.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

hakan orda olmasa ümit atamazdı golleri..hakan isterse hiçbirşey yapmasın mal gibi dursun psikolojik olarak hala tüm defans hakana odaklı..ayrıca adam kaçırma,pres ve kafa paslarını çok iyi yapıyor..necati-ümit ikilisinden bi bok olmaz[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

gerets taktikte ne düşünüo bilemeyecem ama gsye ruh getirdği kesin..yalnız bu sistem oturamazsa ve defans kurgus ayarlanamazsa çok gol yeriz biz.
killy milly de yaramaz bu takıma adam gibi transfer yabancı varsa olur yoksa öle hasan ayarındki elemanlar işimiz yok.hasanda bugün öle dedi zaten.
gs zevk verior,ama hala defansıda sos verior..geretsin kesinlikle bu konuya eğilmesi lazım..ii gidioruz bozulmaz inş..

ps:trde adam gibi 2 transfer gözüme daha çok çarpıo,kleberson ve gerets..gerisi yalan abi..denilson da yalan oldu galiba bilmiorum..[signature][hline]önce Allah sonra yallah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 22 Ağustos 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
hakan orda olmasa ümit atamazdı golleri..hakan isterse hiçbirşey yapmasın mal gibi dursun psikolojik olarak hala tüm defans hakana odaklı..ayrıca adam kaçırma,pres ve kafa paslarını çok iyi yapıyor..necati-ümit ikilisinden bi bok olmaz

Bu lafta bi söylenmeye başlandı maşallah 3 yıldır devam ediyor.. Eskidende o hakan 2 haftadır topa dokunmadı 2,3 şutu var. Yeni nesil forvet dediğin artık hızlı çalım yapabilicek şut atabilicek forvetler Bütün avrupada böyle..

Çok merak ediyorum necati iyileşince napıcak Gerets..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
orhan ak dün kara idi valla
çok rezil oynadı cok hata yaptı
formsuzdur belki bilemicemde geçen sene böyle degildi
ergün de düşüş aynen devam ediyor
altan iyiye gidiyor ama biraz güven gelmeli
gs ye gelmeden önce iyi şutlar atıyordu gs de genelde orta yapmaya kasıyor arada kendiside vurması gerek

sol kanat takviyesi gerekli gs ye hem böylece iliç de az rahatlıcak ve daha verimli olucak takım ataklarda

sağda sorun yok hasan şaş bu sezon böyle giderse 2000 senesini aratmıcak gibi
eski hasan nihayet döndü diyebilirim[signature][hline]G3NK
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
tunch, 21 Ağustos 2005 21:58 tarihinde demiş ki:
maç 3-2... toplam gol adedi 5..

yorumcu : maç çok gollü olucak bu belli oldu

puhahaha

adam salak zaten
ben oyunun basında ilk golden sonra, malatyanın oyun düzenine baktım koşan ataklarda eksik kalmayan bir sistemleri var
bize baktım ilerde pres yapmıyoruz pek
tamam dedim oyun açık bol gollü geçicek min 4-5gol olur

yorumcu amcam ise mahalle kahvesindekiler gibi olay netleştikten sonra görünen şeye yorum yaparcasına 3-2 iken bol gollü olucak diyo

bırah allasen, rıdvan bile daha iyidi yahu[signature][hline]G3NK
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel maç oldu çekişmeliydi.
Ümit Karan kendini tekrar tekrar ıspatladı.
Beşiktaşın Kafasına ediyim ki bedavaya geliyodu üstüne düşmediler alamadık.

Hakan Şükür'den hala şaban diye bahseden kişilikler var. Artık onları kınamıyorum bile 1 gol kaçırdı Hakan döndü şut çekti Fevzi ayaklarıyla çıkardı.
Maçı kalabalık bir yerde izledim.
Direk ayağa kalktılar "Ulan Hakan Senin gibi forveti..."
Heh cidden insanlar belli bir süre sonra afallıyorlar.

Fevziden biraz bahsetmek istiyorum. Hala aynı Fevzi diyebilirim.Elinden top kaçırmalar fln.
Yan toplarda defans ile birlikte çok etkisiz.
Malatya 25-30 dk arası maçı lehine çevirebilirdi. Gerçekten çok güzel kontralara çıktılar.
Fakat değerlendiremediler.
Galatasaray cidden 2. yarı güzel oynadı. Ve büyük takım olduğunu gösterdi.
5-2 ve 3/3 gayet güzel seri.
Beşiktaş'ta aynı geliyor.

Lig güzel ve çekişmeli olmaya başladı.
Hayırlısı olsun.[signature][hline]tiryakinim,tiryakinim
pollyanna, 20 Ağustos 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
EVET HER BALONLU FAKE DEGİLDİR.LÜTFEN HEM BALONUM HİC OLMAMISTI BENİM İLK DEFA BURDA OLDU BALONUM COK SAOLUN COK MUTLUYUM NE DESEM BOŞ YANİ.
Sosyal ağlarda paylaş

Hala sol kanat deniyor da, "Hasan Şaş normalde sol kanat oyuncusu yokluktan sağda oynuyor" diye belirteyim yine. Sola Hasanı çek, bildiği yerde oynasın, sağa başka adam al daha iyi olur. Bunun dışında Ümit ilk 11 oynamalı bu performansı sürdürdüğü sürece. Hakan bence artık kenara çekilmeli, ama çekilemiyorsa da Hakan Ümit forvet, arkalarında Necati oynamalı. Bu durumda da ya defanstan adam eskiltilecek 3-4-1-2 olacak, ki zaten çok gol yiyoruz olmaz o pek, ya da ortasahada göbekten bir adam eksilecek. Burada da eğer İliç daha ortasahaya yakın oynayabilicekse Saidou, yok olmayacaksa İliç çıkacak sanırım.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

hasan saş sol kanatta verimsiz kaldığı , (sol ayağındaki topu muhakka sağ ayağına çekmesi , bunun rakip oyuncular tarafından ogrenilmesi sonucu) ve bu verimsizliğin moral olarakta onu düşük bir seviyeye getirdiği için geçen 2 seneki hale geldi.. sağ kanatta oynayınca parlıyor , bakınız fatih terimin ikinci dönemininin ilk maçları...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
Hüsam - Level 50 Invul/NRG -(retired®)
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz daha "azim" yaparsa zaten o sorununu halleder, dünya sağ ayak kullanan sol kanat ve solak sağ kanatlarla dolu. Bir hasanda sorun çıkacağını sanmam. Yani Hasan bence solda oynatılmalı. Ha sağa çekilecekse de çekilsin ama alışacak mı bakalım.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende iliç'in sesini pek duyamadım :)
Sadece 1 kere düşürdüler o heh
Galatasaraydaki rotasyonu beğendim şahsen. Altan güzel kullandı kanadı.
Forvetler zaten iyiydi.[signature][hline]tiryakinim,tiryakinim
pollyanna, 20 Ağustos 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
EVET HER BALONLU FAKE DEGİLDİR.LÜTFEN HEM BALONUM HİC OLMAMISTI BENİM İLK DEFA BURDA OLDU BALONUM COK SAOLUN COK MUTLUYUM NE DESEM BOŞ YANİ.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...