Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fantezi futbol

2pac

Öne çıkan mesajlar

Ya baslamadi bekliom hala. Bu arada fikir alisverisinde bulunalim.4 büyüklerin futbolculari el yakacak.Ben defans ve kaleciyi kesinlikle 4 buyuklerden almayi dusnuyorum.Orta sahayı kessinlikle ama kesinlikle hepsini AMC alicam ucuz olanlardan.Param yeterse alex ve ilic i kadroya kesinlikle katmayı dusunuyorum.Forvet hattına ise bol gol aticak ucuz forvet ariyorum.
Defans ve kaleci yediği 2 gol basına sanırım -1 puan alicak.(daha kurallar acıklanmadı ama)+Defans adamlari attiklari gol basina muazzam puan aliyorlar.GS den defans almayi dusunmuyorum. Malum bu sene Saidou tek en libero cok gol atickaalr ama bolca yerler.Dusuncem Onder yada toraman(belki pahalı olur ama) gibi ucuz az gol yiyecek ve ileride gol arayabilecek defans adamalri. Kaleci Fener kalcesi alabilirim. İlicin bu sene cok gol atip cok assist yapicagini dusunuyorum bu yuzden kesinlikle ilk orta saha adayim.Forvet hattınada Zbiryol/sükür yada ailton nefis olur tabi para yeterse.Ama ne yazık ki butce cok akliteli oyuncular konusnda cok sınırlı o yuzden iple cekiyorum ah bi baslasa.
Premier ligde yaptım :D defans hypia ferdinand silvestre del horno :D kaleci chech . Yedeğide PL nin en ucuzu :D AstonVİllali gec Carroll.Orta saha yanlız biraz zayif oldu ama doldurdum amcleri Inamoto/flamini/carsley/arteta/emerton :D Forvet hattı ise tam bomba Sans artık oynarlarsa Van Persie / Cisse . Bu sene reyes'in sakatlığı Bergkamp ın miladini doldurmasiyla Van Persie'nin Henry'nin ekürisi olacağını düsünüyorum , Henry'yi alamdim zira 14 birim olan henry (bütce 100 birim)15 kisilik kadronun zorunlu olduğu butcenin azina zicio.Cisse ise isallah bu sene isteneni verir :) . Forvet yedeğim ise B.Wright Phillips hehe Shaun'un kardesi bakalim Mcitye napicak bu sene :) Bekleyip gorecez.Off amma konustum .
Sosyal ağlarda paylaş

kadromu bugun kurdum :)

4 - 3 - 3
oynuyorum

kalede : Fadhel [Erciyesspor]

defans : El Saka (Konya) , Bouazizi (Erciyes) , Ergün Teber (Kayseri) , İbrahim Üzülmez (Beşiktaş )

ortasaha : Wederson (B.B. Ankara) , Kleberson (Beşiktaş) , Marco Aurelio (Fenerbahçe)

forvet : Isaac Promise (GençlerB.) , Ailton (Beşiktaş) , Fatih Tekke ( Trabzon)

bakalım herhalde bana ilk haftadan puan gelmiycek bu haftaki maçları bekliycez :) hakımımda 38.75 milyon dolara maloldu[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

3-4-3 oynuyorum
Kalede:Oscar Cordoba

Defans:Song(galatasaray),Kratochvil(Denizlispor),İbrahim Üzülmez(Beşiktaş)

Orta Saha:Alex De Souza(Fenerbahçe),Sasa İliç(Galatasaray),İlhan Özbay(Gaziantep),Timuçin Beyazıt(Erciyes)

Forvet:Victor Agali(Erciyesspor),İlhan Mansız(Ankaragücü),Zafer Biryol(Konyaspor)

39.850.000$ a mal oldu...Bakalım iyi puan getirir inşallah[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla az yiyen takım prim yapicak yuklendim defansa ( orta saha forvetler el yakıyo)
Kalede Cordoba
defans Umit / Luciano / Onder /Umit Bozkurt / kratochvil
orta saha / Altan / Alex /Okan koc
Forvet /Tekke / Promise

Kurallara baktım bolesine karar verdim. Tam 40 m a cıktı bu takım.
Ufak takımdan defans cok tehlikeli. yedigi gol basına -2 puan cok abartmıslar. besiktasdan alciaktim ama cok fazla defans adamı var ve hepsi deisiyo karman corman Rızanın kafasında kimin sabit olacagını daha cıkaramadım. Galatasaraydan da almam :D Tek onlibero nasi dayanır bilemem :D Alex in yanına Ilic isterdim ama yetmedi para . Nese bakalım.[signature][hline] a.k.a Burningred
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 09 Ağustos 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
kadromu bugun kurdum :)

4 - 3 - 3
oynuyorum

kalede : Fadhel [Erciyesspor]

defans : El Saka (Konya) , Bouazizi (Erciyes) , Ergün Teber (Kayseri) , İbrahim Üzülmez (Beşiktaş )

ortasaha : Wederson (B.B. Ankara) , Kleberson (Beşiktaş) , Marco Aurelio (Fenerbahçe)

forvet : Isaac Promise (GençlerB.) , Ailton (Beşiktaş) , Fatih Tekke ( Trabzon)

bakalım herhalde bana ilk haftadan puan gelmiycek bu haftaki maçları bekliycez :) hakımımda 38.75 milyon dolara maloldu

Abi kale biraz tehlikleli olmus :D 40 gol yicek desen -80 puan var Fadelden =) Orta sahayada bence onliberodan cok AMC iyi olurdu ya. Top kapmaya felan puan verselerdi cokdan secmistm de sadece gol ve assiste bonus var. + On liberoların sarı/ kırmızı kart gorme olasılıgı yuksek onlarda hep - puan. Bakaım hayırlı olsun =)[signature][hline] a.k.a Burningred
Sosyal ağlarda paylaş

İŞTEEEEE !!! 2005-2006 Sezonun FİLAŞ TAKIMI !!!

Kalede
Oscar Cordoba

4 lü Defansta
F.Risp(G.birliği) İbo (Bjk) Radek (Denizli) El Saka(Konya)

3 lü ortasaha
Koray Avcı(Bjk) Alex De Souza(Fb ) Uğur İnceman(V.Manisa)**

3Lü forvette
Ailton(bjk) Tita (Ankara BLD) Isaac Promise (Gb)

Bu sene futbolseverleri çok güzel maçlar beklyiro.

ps: pek umutlu değilim alex kuruttu ama çok puan alıcam.Uğur İnceman çok iş yapar.Koray da öyle.
Bitek Defans yatırır beni...

araba benimdir !!![signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...