Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bebişler Bebişler Çok Şirinler

Berk

Öne çıkan mesajlar

Bebislerin Resmi
Evet sonunda doğdu bebişler. Kendileri kuzenimin ikizleri oluyorlar.Ben de fahri dayı oluyorum =)
Hanım kızımızın adı Yasemin ama daha oğlumuza isim konusunda karar veremedik.

Öneriler?

Not:Eskiden olsa yazmazdım ama abuk subuk isim önerileri tarafımdan hiç hoş karşılanmaz emin olun[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

resime bakınca Emir koyulması daha mantıklı geldi kara bişey

eheh Emir öneririm[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz daha az bulunan isimlerden düşünüyoruz en azından biz önermek için
bkaınız
Berk
Berkay
Barkın
Başar

niye hepsi b ile başlıyo ve niye hepsi sürekli görüştüğüm insanalr acaba =)[hline]Do you ever think of me

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

evet Burak süper bi erkek ismidir nede olsa benim ismim :P şaka bi yana Burak hoş bir isim , çok kullanılmıyoda ben şu hayatımda (gerek basında gerek çevremde)en fazla 100 kişi görmüşümdür ismi burak olan...ha bu arada bebişler analı babalı ve dayılı büyüsün inşallah :)[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

Pamir var

Tibet var

yaw başka gelmedi diğer leri bilindik

ama ismini sakın Osman koymayın aman[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

yazmayı untutm mümkünse yaseminle beraber düşünün soyadı da akın,
Akın koyalım
akın akın olsun dey espri yapılıyo
bizimkiler de berkay mı koysak diyolar bonepartın kulakları çınlasın[hline]Do you ever think of me

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle inşallah sağlıklı büyürler diyeyim sonra da tavsiyemi vereyim, bence bir erkek için Sarper güzel bir isim. Hem az rastlanıyor :) Sarper Akın, güzel bence.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Varol Akın .

Abi Filiz Akın vardı ya o aklıma geldi kıza filiz verseydiniz

Filiz ismi çok yoktur ama sen erkeğe sordun tabi

Ferhat Akın da olabilir[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Levent koyun hem zaten ilk okul orta okul lşisde maç yaparken kızlar lee vent diye tezahürat yapınca rahat olur popüleritesi artar cocugun hem sağlam isimdir hem delikanlı hem karizma[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 02 September 2003 01:00 tarihinde demiş ki:
Levent koyun hem zaten ilk okul orta okul lşisde maç yaparken kızlar lee vent diye tezahürat yapınca rahat olur popüleritesi artar cocugun hem sağlam isimdir hem delikanlı hem karizma[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım

heh hem de benim adımdır:)[hline]Just for NIL
There's no love - like your love
And no other - could give more love
There's nowhere - unless you're there
All the time - all the way
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...