Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fedaykin sürülmüş

karakedi

Öne çıkan mesajlar

Omuzdan Tutun Beni

omuzdan tutun beni
halaya katın beni
düşersem bu kavgada oy
dosta anlatın beni

hıncım sevdamın hıncı
sevdam mavzerde sancı
alnında al güneşle oy
düşen yigit kaçıncı

sevdam sevdana karşı
sevdam dünyaya karşı
gel şahanım dağlara oy
dosta düşmana karşı

fedoo geliverde soyliyek şunu beraber, sensiz gitmio walla :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Selam millet, tekrar ben...

Bu allahın unuttuğu Derebucak'tan nete ilk bağlanışım. Burada net cafe var ama her şey olduğu gibi burasıda bize yasak. Bende yasağı .iğnemenin zevkini yaşıyorum şu an :-) Bu ilçe olduğu iddia edilen köyde her şeyden bir tane var hatta kasap gibi çok lüks şeylerden hiç yok :-P Buraya et ve yoğurt haftada bir geliyor, gazete öğleden sonra.

Neyse ben çok uzatmadan birliğime hemen geri döneyim yoksa beni mokoko yapmasınlar. Zaten bütün çatlakları bir araya toplamışlar rütbeklisinden erine. En son tam deli bir askeri yolladılar başımıza bela, hepimizden deli. Durumu açıklamak babında ben karakoldaki en normal insanlardan biriyim, hali siz düşününün :-)

İnşallah Ağustosda izin alıp istanbula dönücem yoksa burada delirmek işten değil, hiç bir şey yok sadece eğitim var :-) Günlük en önemli aktivite spor :-) Dağlar arasında iki sokakdan oluian yaş ortalaması 60 olan salak bir yer...[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

puhauah yazık fedaykin e ya... allah kurtarsın ne diyim :D[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(
Volfied, 17 June 2003 02:32 tarihinde paticik demeye çalışırken demiş ki:
aptici

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

ahıhıhaa..
fedaykin, hayırlı tezkereler.
inşallah işkenceye mağruz kalmadan atlatırsın. ;)
nese hade sen birliğine geri dön! walla seni yakalarlarsa cafe'de bu sefer bingöl'ün ayak basılmamış dağlarına sürerler euhe. :)
hade eywallah. bol şans.[hline]k.o.c. - web site
..............................................................................

When a man lies he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness anymore
Cannot the kingdom of salvation take me home
...............................................................................
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
oy derebucak derebucak
s..tin beni köşe bucak

nerede deli var buraya yolluyorlar kardeşim 3 asker daha geldi biri normal ikisi tam mal. Bundan önce yolladıklarından biriside firar etti dün geri yakalandı, malın askerliğinin bitmesine 1 ay kalmıştı... Hep aynı yüzler aynı suratlar aynı mallar sıkıldım gayri buradan ama şafak demiş 57 ötesi yokkk :-)

Bekle beni istanbul ben dönüyorum :-D

Dönücem dönmicem
Dönücem dönmicem
Dönücem dönmicem
Dönücem dönmicem
Dönücem dönmicem

diliililiiiii düllü lülülüüüüüü
*! Bu tanrının unuttuğu ve malların sürgüne yollandığı yerde sıyırmıştır*[hline]
I get knocked down
But I get up again

Sosyal ağlarda paylaş

Şafakk 50...... Valla amerikalılar benim yokluğumu fırsat bilip trip üstüne trip yapıyolar farkındayım ama elimde bir kaleş olduğunun her an farkına varabilirler :-P Bu tanrının unuttuğu yerden bir tek amerikalı geçmiyorki günümü hoş geçirtsin :-)

Valla derlerdi şafak azaldıkça günler daha zor geçermiş diye de inanmazdım, cidden öyleymiş. Değil gün artık saatleri saymaya başladım. Birde burada benim devrem diye geçen 82/2 devrelerim onların bir ay fazla kısaldığından benden erken çıkacaklar, konuşacak pek elemanda kalmayacak ona da canım sıkılıyor zaten, elemanlarının gidipde senin kalman daha bir kötü koyuyor insana[hline]
I get knocked down
But I get up again

Sosyal ağlarda paylaş

Şu yukarıdaki Türkçeye bak, zaten bozuk olan türkçem burada iyice bozuldu. Sırf sürgünlerden oluşan bir yerde, nokta yerine am.na k.y.m kullanılan bir yerde aslında az bile deforme oldum. Şuradan bir kurtulayım bir ay kendimi bakım onarıma alacağım, kendime terapi uygulayıp normale döneceğim.[hline]
I get knocked down
But I get up again

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
tam kırıkların arasına düştüm yaw... Adamın teskeresine 20 gün kalmış firar etti manyak... 48 saat ayakta kaldım dümbüğün yüzünden. Bunun 24 saati adamı aramak için yol kesmek, kamyon kasalarına tırmanmakla filan geçti. La havle diyorum ve kalan son 41 günün geçmesi için ya sabır çekip duruyorum.[hline]
I get knocked down
But I get up again

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
fedaykin, 08 August 2003 11:01 tarihinde demiş ki:
tam kırıkların arasına düştüm yaw... Adamın teskeresine 20 gün kalmış firar etti manyak... 48 saat ayakta kaldım dümbüğün yüzünden. Bunun 24 saati adamı aramak için yol kesmek, kamyon kasalarına tırmanmakla filan geçti. La havle diyorum ve kalan son 41 günün geçmesi için ya sabır çekip duruyorum.[hline]
I get knocked down
But I get up again

abi tam bi macera oldu bu askerlik sana
dayan az kaldı[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

fedaykin senle paticik gibi karizmayı 0layan bi domaine geçmemizden sonra darbe yapcaktık ben hazırlıkları tamamladım sen ele bi dön
www.fedaykinrulz.com
www.darbeciler.com
www.amerikasux.com
domainlerinden birni alıcaz.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...