Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fedaykin sürülmüş

karakedi

Öne çıkan mesajlar

HAAAAAAAAAAAAS!

abii.....

:(

Derebucak Dünyanın öbür ucu.....

Etrafı tamamen ormanlık arazi..Korku filimlerinden çıkma minnacık bir yer....

Offffffffffff......... :(((( Aşırı zor orada işi eğer ciddi bir yere düştüyse....

Balatini ve Suluin Mağarasını görsün hazır gitmişken :) en iyi yerleri oralar[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

Selam millet yine ben :-)

Valla bu sefer masumum, ben kavga filan etmedim arkadaş etti ben sadece onu destekledim :-P Kedininde yazdigi gibi 6 arkadaş değişik yerlere sürüldük, arkadaş hakkında askeri mahkeme devreye girdi yani kısaca baya eğlenceli günler geçirdik. Derebucak neresidir ben hala bilmiyorum. En son Beyşehir'e gittim, oradan Derebucak'a gittiğim saatte araç yoktu bende aradım birliği, ben gelemiyorum dedim. Komutan'da sen zaten bir süre gelme ben sana izin verdim dedi ve şu an Konyadayım :-) Galiba biz gitmeden şanımız oralara ulaşmış. Bu haftasonu Ankarada bir sınav var ben ona gideceğim. Pazartesi artık inşallah Derebucağı görebileceğim. Ancak anlattıkları kadarıyla orada orman filan yok, bozkırın allahı ve niye ilçe yapıldığı belli olmayan köy büyüklüğünde bir yerleşim birimi var. Orada internet kafe olduğunu da hiç zannetmiyorum :-)

Neyse uzun lafın kısası sınav için resmi olarak 3 gün izin verdiler komutan benim iznimi 5 güne çıkardı bende şu an geziyorum :-) Bakarsınız bir gün istanbula bile geri dönerim.

Not: Valla ben assubaya vurmadım ama biz gitmeden Beyşehir'e bile haber gitmiş bütün millet bizi kapıda karşıladı ne oldu abi bi anlatsanıza diyip durdular.

edit: Not
[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ

[Bu mesaj fedaykin tarafından 09 May 2003 11:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz daha atraksiyon macera çıkarırsan son 3,4 ayına yetişiriz arkadaşla belki (askerliğe hemen yazılırsak), ha dersen ki derebucak kaç bucak olduğunu görsün hele bi 6 ay uzatırsan tam yetişirsin bize, bucak bucak kaç bucak derken erzülüme gidersen ve bi 6 ay daha uzatırsan biz terhis olurus sen devam edersin.
O şimdi askerde ki yavuz bingöl gibi (o muydu doğru mu hatırlıyorum)

Uzatma cezası almamak iyi tabi, sürülmek kötü uzamamamsı da iyi..
Ne diyelim askerde çeneyi ve yumruğu tutmak 1. hadisedir.
Yoksa bitmezz...
Sosyal ağlarda paylaş

offff

abi niye ettin eyledin = burada nezgel gezinip,action yapacaktık...Araya bir iki torpil koydurabilirsem,ayar çekmeyi deniyecem...

Pm den bana Derebucakta hangi kışlada olduğunu söylermisiN?

Yazın Derebucaktaydık 3-5 gün..

:( Köy ya ora..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

Askerde üst altını ezer sistem böyle yürür ezile ezile adam etmeye çalışılır çok yanlış bir sistem.Bazıları altlarını ezmez ancak üstleri onu ezince tepesi atar [Örn : Fedaykin] ve böyle olaylar olur.Görülen birşey uzamadığına şükretsin eheh.Askerde istediğin kadar torpilin olsun yine böyle durumlarda sürüyorlar seni.[hline]Alexi Septimus , Necromancers
Cold as Corpse.

nukbasliklikiz, 25 January 2003 21:03 tarihinde demiş ki :
silin o goril i
Sosyal ağlarda paylaş

Aman abi sakın elleşmeyin ben alaydan sürüldüğüme çok ama çok mutluyum. Rütbelilerden ne kadar uzaksan askerliğin o kadar iyi oluyor. Alayda ise her taraf yıldız ve çelenk kaynıyor...

Alay kabus gibi bir yerdi yav, kamuflajların bile her iki günde bir ütülenmesi isteniyordu ki bu iş için hiç boş vakit bırakmıyorlardı. Bizde şaşırmıştık hangi bi arada insanlar bunların bütün isteklerini yerine getirecek diye. Allah düşmanımın başına Konya Alay'ı vermesin. Bu arada benim izin bitiyor, yarın ankaradan ayrılıp derebucağa doğru yola çıkacağım. Bakalım orada iletişim işi ne olacak, görücez. Ama iletişimden çok daha önemlisi rütbeli sayısının azlığı.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...