Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dark stone

asiiiiiiiii

Öne çıkan mesajlar

said:
asiiiiiiiii, 21 Ağustos 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
ben 54 attack warıorum full +6/10strenc cıtın +9 full takılar glave +6 hp scrolla 2800 civarı oluo dark sonu tek kesebilirmiyim
butun scrolları kullanıcam

Sanmam fena vuruyor, healerın en ufak teklemesinde yatarsın gibime geliyor.

Dene yatmazsan haber ver :)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asiiiiiiiii, 21 Ağustos 2005 16:49 tarihinde demiş ki:
chıtın shell cıkarmıs 54 bi mage bende deneyım diom bi heal rezz olsa arkadamda tırsmam dalarım da bakalım napcaz denmneyelım giantı kolay kesıyorum

100 tane kestiğim oldu 1 günde, normal chitin dışında bişi çıkmadı çok umutlanma.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

+pre şart bence sen onu başka arkadaşalarını toplada öle kesin daha kolay olur...shell çıakrcam die nietlenme ben kaç defa nietlendim 500 tan kesiyosun saatlerini ahrcıyosun bişey çıkmıyo ama dalgasına kestik geçende est towna getirmiş biri onu kestik shell çıktı...şansına kaldı yani..ama bence ilkönce lvl kas.....[signature][hline]Stafla adam doğrarım.....
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe unholy benimki magenler druenlerin ki yada roguenler mi diim hepsi enler nede olsa. biz mageleri genelde o tür farmlar için kullanıyoruz , o yüzden intihar tarikatı gibi görünüyo tipler. 10 kere yattıgımız için her farm olayında. shellide 70 yada 80 e satmıştık zamanında. şimdi kaç para eder bilmiyorum.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 21 Ağustos 2005 20:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

orda belli bi limitin üstünü hedefledigimiz için "para eder mi lan bu" demiştim. beni asıl gelen cevaba yarılıyorum "abi en iyisi".

aklıma kuruyemişçide tezgahtarla geçen bi diyalog geliyo.

- kuru kayısın güzel mi?
- abi en iyisi

not: murtaza bilir bizim magelerle olan maceralarımızdaki diyaloglar bombadır. bigün bekleriz gelmek isteyen olursa.
[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 21 Ağustos 2005 23:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...