Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallen Angel

RipeFlash

Öne çıkan mesajlar

angelina hiç uymamis ve kan1n uzerindeki sargi uyumsuz olmus ama angelina yerie daha uygun bi kadin bulsan (pozu daha elverisli olucak ona angelinada olur tabi poz uyduktan sonra) daha ii olur[signature][hline]Demokratik Pati Örgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

güzel olmuş.... ya çok hastası olamadım ama
- ayakkabılar biraz işi bozmuş(şöyle yunana işi ayağa sarılan ayakkabı falan yapacaktın tam olurdu:))
- elbise askılı olsaydı neden güzel olurdu enufak bir fikrim yok. manyağım ben o_O
- kanatlar biraz iki boyutlu gibi geldi bana
- biraz daha hırpalasaydın daha mı iyi olurdu diye düşünmeden edemedim
- ve en önemlisi... o eldeki nee?! alakasız kaçmış, ayrıca kemikten yapılmış olması hatun kişimize meleklik değil triballik katmış(o yüz makyajıyla birleşincedirek tribal oluyor). hani bunu ekleyerek "azrail de böyle güzel bir melektir" mi demek istiyorsun yoksa "kadınlar azraildir" mi tam çözebilmiş değilim:) seçtiin insanın da angelina jolie olduğunu düşüürsek...

neleri sevdim:
- angelinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
- yüz makyajı iyi(biraz ben eklemeyim diye bağırsa da o kadarı da olsun artık)
- eteğe yaptığın eklemeler çok başarılı
- angelinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
saç eklemeleri güzel birde
öyle yani[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
dilinizden utanmayın!
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

evet 1 sene öncesine kadar da ben acmistim..ama o zaman fazla bir sey yoktu...dün gece sıkıntıdan resim arsivimi karistirirken gördüm devam ettim.

neden Angelina? Acikcasi oyunculugunu pek sevmiyorum.."orjinal sin" adli filmi Antonio Banderas ile birlesince gayet tatmin ediciydi.Angelinanin sadece fizigi ilgimi cekiyor,bunun disinda baska kadin resimleri kullanabilirdim ama Angelina tam anlamiyla "bitch" die tabir edebilecegimiz bir kisi bence.o yuzden FallenAngel ona uyuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...