Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orgasm Kokteyl'i

sheref

Öne çıkan mesajlar

[spo1=+18]Alkollü bir içecek tarifidir, 18 yaşından büyükler içindir, reşit olmayan arkadaşlarımızın bu tutorial'ı bi kenara kaydetmeleri ve 18 yaşını bitirdikleri gün kullanmaları önemle tavsiye edilir.[/spo]

RamsesII için yazıyorum bu Öğretiyi.

22 ml Baileys irish cream

22 ml Cointreau

Bolca Buzla Çalkalıyoruz, 30 ml süt ilave edip daha çok çalkalıyoruz, ve bir bardağa servis yapıyoruz, bardağın en üst kısmına bir adet çilek koyuyoruz içmiyoruz, yanında yatıyoruz.

bu resimde üzerinde çilek yok idare edin
[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|

Sosyal ağlarda paylaş

etkisi nasıldır , kaç dakikada durtmeye baslar , kaç shot ta uçurmaya yeterlidir bunlarıda istiyoruz =) saolasın tutorial için.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

alkol oranı olarak çok fazla sert değildir, içerken o kadar güzel bir tat gelir ki ağzınıza, zevk'i bacak aranızda hissedersiniz, o yüzden ismi orgasm'dır, etkisi safari gibidir, içerken tatlı ama sonrasında bokunu çıkardığınızı fark ettiğinizde iş işten geçmiş olur =)

[spo1=Cointreau]%40lık alkol oranıyla dünyanın en "çaktırmadan kafa yapıcı" içkilerinden olan, karayip adalarında yetişen acı ve tatlı portakalların karışımından yapılan, enfes kokusuyla içmeden sarhoş eden karizma içki.[/spo]

[spo2=yerini ne tutar?]Yerini hiç bişi tutamaz ama portakal likörü diyebiliriz, ama içerken orgasm olmassınız...[/spo]

[/url][signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|

[Bu mesaj sheref tarafından 10 Ağustos 2005 21:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

peki.

Şimdi iyide bizim evde beylildeir kontor dur yok bunlardan. En fazla süt bulunur. Şimdi ben bi bara gitsem, barmene "bana bi orgazm ver" desem, yapar mı bundan direk? N'olur sonuçları?

[signature][hline]My name is Guybrush Threepwood, and I wanna be a pirate!

[Bu mesaj aktiftablet tarafından 14 Ağustos 2005 13:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aktiftablet, 14 Ağustos 2005 13:45 tarihinde demiş ki:

En fazla süt bulunur. Şimdi ben bi bara gitsem, barmene "bana bi orgazm ver" desem, yapar mı bundan direk? N'olur sonuçları?

AUHuhauHAUHauhUHAuhaHUUH :D[signature][hline]I won't cry, I won't give up, I can't go back now
Show me the shadow where true meaning lies..
So much more is made in empty eyes..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aktiftablet, 14 Ağustos 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
Şimdi ben bi bara gitsem, barmene "bana bi orgazm ver" desem, yapar mı bundan direk? N'olur sonuçları?

Herhangi bir barda bulabileceğini sanmıyorum, ama tarifini verdiğin tüm barmenler yapar =)[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yago_adam, 14 Ağustos 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
kalitesi yüksek barlarda var (örn; reina, sorite......)

sortie'de genel olarak yok ama istersen yapabilirler =)
fakat, sortie'de, reina'da, saphire'de, calliente'de yada kalitesi yüksek diye tanımladığınız n+1 mekanda, gidip orgasm kokteyli istemek biraz abes kaçmaz mı =)

*!Buraya Bi şişe Absolut aç evladım, enerjiyide bol bol getir hadi bakayım =)*[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|
Sosyal ağlarda paylaş

• 13 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...