Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunz Online Hakkında Genel Bilgi...

Sorj

Öne çıkan mesajlar

MRB MRB :) Bellow oyun buluo, ben download edip sizlerin önüne sunuyoruz /nası ama?

Öncelikle okadar prof bi yazı yazmicam direk hiç kasmadan uzun uzunnnn yazıcam

(noktalama işareti kullanmicam hızlı hızlı yazcam direk)

Gunz online'ın 2 server'ı var.2 side herzaman full ve lagli oluyor.Bazen 13 14k ping le oyunda cebelleşenler oluyor :) ozaman napıyoruz? hemen /kick diyip ismi kaçıncı tuşta yer alıyorsa ona tıklıyoruz Sonra Y ye basıyoruz klavyemizden sonra Enter Guys press Y diyip tekrar Y ye basıyoruz adamı kickletiyoruz eheh

şimdi oyunda öyle her istediğin kişi ile kapışamıyorsun yani kapışıyorsun ama özel kanallara girerek mesela ben Mando hippysini private kanalda level 6 yaptım :) sizde öyle kapışabilirsiniz yoksa normal olarak şöyle gidiyor

1-5
6-10
11-15

diye gidiyor

Oyunda bounty leri Level 5 e kadar harcamayın Bana kalsa 10 a kadar harcamayın ama cok zorlanıyorsunuz Benim gibi usta biri değilseniz :^P :P cok zor gerçekten zaten ping 200 + oldugu icin baya sorun yaşıyorsun :)

Karakterlere gelince
Tek uzili banzai amca
çift uzili Kamikaze :)
çift desert eagle lı
tek desert eagle
falan böyle gidiyor hepsinin ayrı ayrı özelliği var
Mesela Priest ler (hatırlayamadım eheh) kendine heal fln verebilio gibin çift uzili amcalarda bomba oluyo falan

Oyunda geniş karakter yaratımına izin vermeyor.4 tane surat var 5 tanede class var

Oyun'a giremiyorsanız sürekli deneyin serverlar paso full çekiyor bi 5 10 dakka kassanız girersiniz

girdiniz bi server a ready e tıklayın ve oyuna girin

şimdi oyunda kılıçla cok güzel şeyler yapılabiliyor saplıyarak yukarı cıkıyorsunuz mesela yada mausun sol tuşuyla basılı tutunca özel vuruş elde ediyorsunuz

oyunda hem kılıç hemde silah kullanıyorsunuz hemde bomba
Oyuna estetiklik katan duvara tırmanma duvarda yan yürüme Matriximsi şeylerin olması oyunun cs gibi monotonluktan cıkarıyor

Bu kadar :) Herhangi sorun olursa buraya msg atarsanız cevaplarım hepsini level 10 um kasıyorum mutluyum[signature][hline]Kaptan Fistan ve Tayfası Erutan
Sosyal ağlarda paylaş

yalan :P bende biraz anlatam oyunda bbelli odalar var. (ray crash oynayanlar bilir iste o oda tipinde) oyuna girdikten sonra odalara girip 4, 8 16 kisilik odalarda ready tusuna basip savasa basliyorsunuz. benden tavsiye baglantiniz 512 + deilse 8 kisilik odalara girmeyin 4 kislik odalarda yetinin ve sakin siz kurmayin lagdan oynanmiyor :) oda cesitleri

Deathmatch solo (herkes tek ölümüne)
Deathmatch team (takimli deathmatch)
Gladiator Solo (sadece kiliclarla)
Gladiator team (kiliclarla takim)
Training ( xp kazanmiyorsun hiç çalisma)

Bir sürü harita mevcut ama en iyisi arena iyidir gerçekten kiliç oyunu vs için baya iyi oluyor :P nese oyunu genel anlamda iyi özetlemis. Oyunda bir çok silah mevcut silahlari adam öldürdükçe ve lvl atladikça paraniz ile aliyorsunuz :) kiyafet ve kiliçlarda mevcut. Oyunun en büyük artilarindan biri kiliç olmasi ve bir çok pop özelliginin olmasi. PoP özellikleri nelerdir; duvara tirmanma duvarda yürüme, duvardan atlama, hizli ilerleme maxpayne sitili atlama oyunu çekici kiliyor. Max payne gibi ileri geri atlamak için elinizde silah veya el bombasi ile çift ileri, çift yana etc. ittirin atlar, kiliçla yaptiginizda hareketi hizli ilerliyor tatli oluyor :p . Shift ile kiliçla block yapiyorsunuz size baska bir taktik yeniyseniz eger gladiatore girin lvl 1 lerle kapisirken kicinizi elinize alin shift le bekleyin adam size vurdugunda geri tepcek ve özel vurus gibi bisi var güç patlamasi yapiyor onu yedirip kombo yapin ölmezse adam vurcakken gene shifte basip komboya baglayin :) nese yeter ben gunza gidiyorum.[signature][hline]KEL THE KROM KROMLARIN KRALIDIR AMA OLMAYAN ARABA BENiMDiR DiYE SALLIYORDUR. KENDiSi YAKLASiK 500 KiLODUR ONUN AGiRLIGINA YAKLASMAYAN KiMSE ONLA TAKiLAMAZ ÇÜNKÜ ALTINDA EZiLEBiLiR.
Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
bone orda odalar var lvl 20 lerin giremiyeceği en çok lşvl 5 lerin filan girebileceği özel odalar var oralara gir :P bide silahları farklı oluyor bi fark bilmioyrum ama tek taramalı taşımak yerine çift taramalıyı tercih ederim :D[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben kılıçla oynadım hep koruma yapıyorsun yemiyor bişi adamı yakından yakalayınca öldür direk bide el bombası salla savaş alanına ehuehu :D[signature][hline]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
www.fmturk.net
17.00, 19.00 Radyo yayınındayım beklerim hepinizi.

[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i][b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...