Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Desert Eagle

Genor

Öne çıkan mesajlar

Swat genelde MP5 türevi yakın çatışma makinelisi kullanıyor ama silah olarak standart bir silahları yok. KEndi seçimlerine bağlı bizdeki beylik silahı gibi yani. Açıkcası elimde MP5 varsa belimde 6 patlar olmasını isterim malum şarjörlü her silahın tutukluk yapma ihtimali vardır yani yanımdaki 1 silah bari tutukluk yapmasın. Ama özel tim olmadığımdan ve manyaklarca çatışmaya girmeyeceğimden bol mermili bir silahı tercih ederim.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

yani, 6 patlar olması bence çok çok düşük bir ihtimal, 6patlar demeyelim de doğrusu revolver tipi silah kullanacaklarını sanmıyorum bir kere hiç mantıklı değil, zaten boneyi sıkıştırıyorum msn'den gık mık ediyo salladı mı naaptı :PP[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

@Bone Desert ile ateş etmiş biri olarak konuşayım.

Kurşun hızlı gidiyor olabilir, fikrim yok; şarjörü ağaca boşaltarak ağaca ne yapabileceğimi görmek istedim, sanırım 5. sıkışımdan sonra takıldı, bir kurşunu relase ettikten sonra sıkabildi.
salak salak takılmalar yaratıyo, tek özelliği şekilli bir silah olması.
ağaca ne yaptığına gelince, vurdunu yerde dengesi bozularak dönüyor ve büyük yuvarlaklar açıyor ve duruyor, insanı delip geçiyor diyolar ama ağaca birden saplanmadı, oydu.[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arc, 19 Ağustos 2005 17:18 tarihinde demiş ki:
en hızlı atıyor ne demek bone? merminin namludan çıkış hızı mı en yüksek yoksa ard arda mı en hızlı atabiliyor?

merminin namludan çıkış hızı en yüksek
hatta focusta okumuştum, belirli bir rakam vermişlerdi sanırım[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Burada bir sürü 2. el deagle var.

-Marka: Desert Eagle Model: 3,57 Magnum Yıl: 2001 Fiyat: $10,000 Resim: -
İsim: Vural Dilek Tel1: 532 416 31 91 Tel2: 532 245 23 13 e-mail: -
Açıklama: Çöl kartalı. Ruhsatlı, 9+1 mermi atar.

10k $ lol :).

-Marka: Desert Eagle Model: 7,65 Yıl: 2000 Fiyat: $1,000 Resim: -
İsim: Mehmet Çanakçıoğlu Tel1: 535 880 66 46 Tel2: 555 312 49 13 e-mail: [email protected]
Açıklama: Silah çok temizdir. 10kutu mermi hediyelidir.

-Marka: Desert Eagle Model: 3,57 Yıl: 2003 Fiyat: $7,500 Resim: -
İsim: Gökhan Tel1: 505 316 94 43 Tel2: 532 688 96 54 e-mail: -
Açıklama: Ruhsatlı, orijinal, mühimmatı ile beraber.

-Marka: Desert Eagle Model: 5.5 Yıl: 2001 Fiyat: $17,500 Resim: -
İsim: Nemesis Horward Tel1: - Tel2: - e-mail: [email protected]
Açıklama: İsrail yapımı. Tetik, horoz, emniyet mandalı platindir. 19+1 100 mermisi ve orijinal kılıfıyla.

17500 ueuah :).[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...
Sosyal ağlarda paylaş

Desert eaglenin özelliği magnum mermiyi şarjörlü bir sistemde kullanabilmesidir. Bu yüzden öküz gibi bir boyutu var. Ayrıca .357 magnum, .44 magnum, .45 cal mermileri silahın namlu setini değiştirerek kullanabiliyor.

Türkiyede satıldığını hele hele 2500$ a satıldığını hiç sanmıyorum. 2. elleri bile 10000$ dan giden bir silah. Türkiyeye sokmak için ne gerekli bilmiyorum ama kafasına esenin getirtemeyeceği kesin. Şahsen hoş bir silah değil ayrıca shooting tarzı bir silah olduğunu da sanmıyorum çünkü büyük kalibreli silahlar genelde müsabakalarda kullanılmaz. Daha çok 22 calibre ve 9mm kullanılır. Zaten amacı belli bir silah, kimse gidip 10 cm çaplı bir hedefi vurmak için de i üretmedi, vuracağınız hedef genelde insandan büyük oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

silahları sevmeyen ama etrafında herkesde bir tabanca olan biri olarak bilgimi aktarmak istiyorum...
Silah ruhsatı almak için 6000$ belirlenmiş hesap numarasına yatırılır, uygun görülürsen verirler, görülmessen paran iade olur.
Koleksyon yapmak dışında Desert Eagle'ın hiç ama hiç bir esprisi yoktur.
3 kilo azmış gibi görülebilir fakat pantalonunuz ve beliniz arasında 3 kilo pantalonu ayak bileklerinize kadar indirmeye yeter eğer kemer yoksa =)

2buçuk milyar civarı bir tabancadır kendisi.

Absolut'a katılıyorum, 2. el alacak olan hemen, en yakın emniyet müdürlüğünün baristik bölümüne ruhsatı ile başvursun, aksi taktirde seri katil damgası bil yiyebilir.[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|
Sosyal ağlarda paylaş

tanıdığım 1 kiside var, zaten turkiyede fazla yok, 15,000$ gibi bir fiyata veriyordu adam cok karizma bir alet

ordan burdan sıfırını alırım diye birsey yok desert belli sayida gelmistir olanlarda su anda elden ele dolasmakta fiyatida bi hayli el yaktigi icin herkesin alacagi sey degil. gercek bilgi bu[signature][hline]34'life.
fun, music, events = life

[Bu mesaj tAKA tarafından 19 Ağustos 2005 23:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...