Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Desert Eagle

Genor

Öne çıkan mesajlar

said:
Alexi_Septimus, 18 Ağustos 2005 19:07 tarihinde demiş ki:
said:
Genor, 18 Ağustos 2005 18:50 tarihinde demiş ki:
Pardon bunu anlayamadım?O neden?

Sebebin yok, büyük ihtimalle bir işinde yok, koruyacak birşeyin yok, silaha meraklıyım bu yüzden bana taşıma ruhsatı verin diyemezsiniz.
En iyi ihtimalle bulundurma verebilir, evde yatar silah öyle.

18 yaşındayım hala okumaktayım,ancak şu anda Holding ortağıyım ve yanımda 10,000 den fazla personel çalıştırıyorum,alamazmıyım?[signature][hline]Kalbinizle yaptiginiz hersey size geri donucektir...
who is genor?
Sosyal ağlarda paylaş

işin garibime giden tarafı, ne yapacaksınız silahı taşıyıp belinizde? insan kendini daha mı güvende hissediyor öyle olunca? herhangi biriyle münakaşaya girince ilk iş belindeki silaha sarılan zavallılardan mı olacaksınız daha doğrusu ne işinize yarayacak?

zaten herhangi bir ülkede bireylere silah satılması bana çok saçma geliyor ama neyse.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

@Genor aksam aksam cok guldurdun beni be arkadaşımmmmmmmmmmm :P ya abi bu Turkiyede ne ruhsatlı yapılıyoki onu ruhsatlı alcan aramada sağlam tanıdıgın varsa ararsın adama da 20 ila 80 kağıt arası bişi tutusturursun eline olur biter ne kasıyosun ruhsat mıs tasıma belgesiymiş al kullan ya[signature][hline]I'm sure of your ability
To become my perfect enemy
Fallen

Sosyal ağlarda paylaş

Pek bir bilgim yok ancak sanırım magnum gibi uzun namlulu ve d. eagle gibi 3 adam deşen silahların ruhsatını almak az bi kasıyormuş . Magnum için en az 30 yaşında olmalıymışın falan yanlış sallamıyorsam .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...