Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eu-Burning Legion'da HACK !!!!

gokayy

Öne çıkan mesajlar

Yazar.
Yanlislikla sildigin itema kadar geri veriyor Blizzard.

Hack'e gelince de, gecenlerde Silverbeard hacklendi ve tüm itemlari, cantasi, bankasi silindi. Hem hesabini geri aldi hem de 1 hafta kadar bir sürede tüm esyalarini.

Daha da ekstremi : Bir arkadas cinnet gecirip karakterlerini sildi horde acmak icin. 1 level 60 1 level 50+ karakteri vardi. Horde da shamani da level 30 dolaylarindaydi. Blizzard'a mail atti ben tatildeyken karedsim silmis diye ve geri aldi karakterleri. Tabi bu aramizda kalabilir :)[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress

In a world without fences and walls, who needs Gates and Windows?
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard oyuncuyu insan yerine koyar, geri alirsin, gecmis olsun yine de. Account 'hacklenmez' ama, birine guvenip sifre falan verdiysen, bilgisayarinin guvenligini yeterince saglamadiysan, kafeden oyuna girdiysen vs. oyle gitmistir.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek?
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlışlıkla silinen char'lar bir yana, guild'den bir arkadaş sinirlenip char'ı silmişti. Item'ları da vendora satıp parayı arkadaşlarına vermişti.

Sonra char'ı da geri aldı item'ları da. Item'lar mail box'unda cod gibi gelmiş, vendorladığı için parasını ödemiş item'ların. :) Bliz cidden ilgileniyor bu konularla.

edit: Sorduk gm'e yalan mı söyledin, "hack'lendim" falan mı dedin diye. Gerçeği söylediğini söyledi. Aşırı sinirli bir anımda sildim pişmanım demiş ve almış heh. Belki vermeseler adam bırakcak oyunu. Blizzard için bir müşteri kaybetmek dert değil tabii, ama bunlar hep iyi reklam oluyor bliz'e. Bakın işi gücü bıraktım bliz reklamı yapıyorum daha ne istiyolar. :p
[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Gloria | Level 47 | Orc Warrior | Burning Legion | Grimsoul Legion

[Bu mesaj Mirage tarafından 19 Ağustos 2005 14:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olay sudur ben asssassinn adli chryi satin aldim baya bi emek sarfettim para zaman harcadim soorada satan adam geri cd keyi kullanarak geri aldi accyi olay budur hem adama verdiim para hem harcadiim zaman harcadiim para emek herbibok bosa gitti allah belasini versinn ne diiyim cok ayip cook bizim bu milletimiz adam olmycak simdi gelde baskaasina baska bi zaman guven...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BullDoG, 19 Ağustos 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
kisinin soledigi kisi hacklememistir onu hackledi dedigi kisi benim arkımdır ole onu yapcak biride degildir

herkese itiraf etmis guilddeki... madem o diil bana cd keyi versin nedn veremio cd keyi bi yiin yalan soluo.... ayip ayip
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkavian4, 20 Ağustos 2005 02:30 tarihinde demiş ki:
e sende git herifi döv ağzını burnunu parçala adam olmasını öğret vede cd key sendede var kullanarak o cd keyi geri alsana charını blizz ede mail at sallamasyon yok birisi var cd key sallıo benimkisini tutturdu fln çare lütfen diye

walla naapcaami bilmiorm abi ama agiz burun kirma olayi gerceklesecek bu gidisle cok sinirleniorm cnku
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkavian4, 20 Ağustos 2005 02:37 tarihinde demiş ki:
öyle yap ama bulldog ta real den arkımdır belki onun arkı yapmamış olabilir bi kanıt var mıydı acaba ne diyor cd keyi istediğinde adam?

kanit cok bak siteden sifremi unuttum yapinca favorite filmi soruo bide mailini soruo maile kendi mailimi yazinda yannis dio ama baranstyle@hotmail (aldiim adam) yazinda dooru dio... sonra adam cd keyi istediimde ingilterede bi arkmda cd key ondan almistim oyunu dio telefonuna ulasilamio simdi msg cekiorm dio 1 ay oldu ses yok... Allah belasini versin baranmidir nedr o serefsizin ama ben yapacaimi biliorm hemde cok ii biliorm ulan yannis adamla urasti ankaradan adamla urasilirmiymis gitcem istanbula göstercem kendisne...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...