Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Salona yarasa girdi

HasMez

Öne çıkan mesajlar

Valla bence bu bir işaret..Hayvanat bahcesi acman lazım..şimdiden yarasan var..Fare de vardır.Kuş da avlarız..balık da var..Ayı desen türkiyede kaynıo.ohhh visite 1 yetele[signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late
Can you see that I am needing , Begging for so much more.Than you could ever give.And I dont want you to adore me , Dont want you to ignore me . When it pleases you
And I will do it on my own
Muse - Muscle Museum

Sosyal ağlarda paylaş

gitmiş meret , gitmediysede sorun diil zaten salona girmicem 1 hafta boyunca. size tavsiyem gece gece müzigi kökleyip tüm camları açık bırakmayın, sesten dolayı yollarını mı şaşırıyolar napıyolarsa artık. bide en çok kuduz yayan hayvanmış galiba yarasa. dün bol bol araştırdım odada mahsur kaldıgım sırada :)[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

bana geçen saldırdı bi tane yolda bi baktım ustume ustume gelio bi eğildim kafamın biraz ustunden [yaklasık 6 metre kadar] geçti tırstım :)

bu arada bu bıçak mıcak gösteren arkadaşlara bir sözüm olucak siz o bıcakları cekene kadar ben bi çakmak yakıp üstünüze osururum alayınız yanarsınız haaa =)
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşimle beraber koruluk bir yerde gezerken suratımıza siyah bişiler geldi,çarptı... Ne olduğunu anlayamadık valla! Tabi o zaman küçüğüz, babama koştuk anlattık olayı. Yarasadır dedi. Tek hatırladığım şey kadife gibi yumuşak olduğu... Bu kadar yumuşak olmasını beklemezsiniz.[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Werb, 15 Ağustos 2005 14:18 tarihinde demiş ki:
bana geçen saldırdı bi tane yolda bi baktım ustume ustume gelio bi eğildim kafamın biraz ustunden [yaklasık 6 metre kadar] geçti tırstım :)

bu arada bu bıçak mıcak gösteren arkadaşlara bir sözüm olucak siz o bıcakları cekene kadar ben bi çakmak yakıp üstünüze osururum alayınız yanarsınız haaa =)

sen o işi hiç denemedin galiba
kendi çanağı yakarsın haberin ola[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...