Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Salona yarasa girdi

HasMez

Öne çıkan mesajlar

salonda tüm camları açıp müzigide köklemiştim birden viiiik viiiik diye bi ses geldi koştum içeri baktım salondan geliyo. sesi açınca viik viik yine başlıyo , kısınca susuyo. felakette tırsıyorum yarasa böcek bilimum haşarattan. napıcaz şimdi?[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

salonun kapısını kapat..camları sonuna kadar aç..perdelerde açık olsun..bir kuş yarasa vs. ise bırak uçsun gitsin..kapıyı kapat 10 dk bekle o kendi kendine pencerenin yolunu bulur..[signature][hline]Mavi, 02 Ağustos 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
Ağustos.

Hem doğum tarihim bu mevsimde.
Sosyal ağlarda paylaş

matematik defteri ne yazar ya=)

gidebilecegi diger tarafları kapatın, cam mam dışarı acılan ne varsa acın, deneyin bakalım şansınızı bi öyle

olmazsa da misafir kalır, dünyanın sonu degil yani=)

lol, iyimiş amaa yarasa=)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

odada mahsur kaldım çıkamıyorum ki koridora bile. tuvalete gidicem gidemiyorum. demin ses kesildi tvnin sesini açtım yine başladı attım kumandayı yine kaçtım odaya. çıkar mı bu yaratık kesin?[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

yakalamak istiyosan komple aç ışıkları falan bi havluyla yakalarsın, yok kendi çıksın istiyosan ışıklar açıkken gir salona, bütün pencereleri aç, sonra ışıkları kapayıp direk dışarı çıkıp kapıyı üstüne kapat.[signature][hline]
Tekel rakısı bu be!
Tam kırkbeş derece.
İki tek attın mı
Doksan oldun demektir,
Yani dik açı,
Biz akşamları dostlarım
Böyle dönüyoruz işte köşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

Matematik defterleri mecburen kalın olur bi koydunmuydu instant kill çekersin .. Ben geçen bi arıya instant kill çektim öyle eğik atış yaptı eheh yani eve giren böceğe kıl olurum hepsini öldürürüm ama dışarda melek gibiyidimdir..
Ben olsam alır bitane çakardım azına sonra bak bakalım bi daha ötüyomu viyk viyk diye ammah vuracakken vampire dönüşürse kaç hemen[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
For the words that you said
Tears filled my eyes
As we said our last goodbyes
The sad scene replays
Of you walking away
Sosyal ağlarda paylaş

sırasıyla yapılıcaklar

1-) Stealth mode' a geçiceksin
2-) wolf atıcaksın kendine
3-) Magic shield skill ini kullanıp bütün resistlerini 120 yapıcaksın.
4-) Dru ya söliceksin o debuffer la gelicek, massive atıcak yarasaya...
5-) Tank combo giriceksin. ( r+s+skill+r+s+skill )

veyaaaaa

Yarasayı pencereden dışarı Lure' la :)[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...