Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ailem vs. ben

duende

Öne çıkan mesajlar

babam cok hirsli bi isadamiydi ki hala oyle ablamda gelcekte oyle olucak amcam halam dedem dayim vs. hepsi oyleler ben genlerimi kimden aldim hiç bi fikrim yok ama hiçbirisi gibi degilim hiç cok para kazanicam hirsim olmadi simdide unide gorsel iletisim tasarim okumak istiyorum ama onlar gibi olmak zorundaymisim gibi karsi cikiyolar sanki herkes ticaret yapmak zorunda herneyse gelecekte nolcak bilmiyorum ama tahminimce bunu ossyi kazanamiycagima inanip boyle bisey sectigime yorucaklar sizce napym???[signature][hline]Demokratik Pati Örgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bnm amacim onlar gibi cok para kazanmak ferrariye binmek dglki ben ne bilm onemsemiyorum paray1 ihtiyaclarimi karsilayabildikten sonra bnm istedgm sey istedgm meslegi yapabilmek istedgm bolumde okuyabilmek[signature][hline]Demokratik Pati Örgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

Harf atınca bişi olmuyo arkadaşım.
Lütfen biraz terbiyeni takın! Burada sadece sen yazmıyorsun!
Bu ne vurdumduymazlıktır ya.!
[hline]

Dediğim gibi valla. Kendi fikirlerini ideallerini anlatıp paylaşmalısın.
Herkes babasının işini yapacak diye bir kural yok!
ben istisna :)
Önemli olan insanın sevdiği işi yapmasıdır.![signature][hline]tiryakinim,tiryakinim
Sosyal ağlarda paylaş

Onlarin istedigi bolume girebilecek puanin var ise ve baska bolumu secersen sana inanirlar.. ha zaten o puani alamayacagindan sana en iyi gelen bolum gorsel sanatlar diyip ona girmek istiyorsan sadece kendini kandiriyorsun hayal dunyanda yasiyorsun derim...[signature][hline]
Kabaligin sinirlarini ben cizdim ama, cok kaba cizmisim belli olmuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum o zaman biraz iradeli davranman ve aileni inandirabilmen lazim.. ki sanirim ailen tarafindan bir ergin birey olarak kabullenilmemişsin yada halen seni ufacik bir cocuk saniyorlar.. bir gun bir cay sofrasinda yeterince iyi bir konusma yapmali ve onlara gercegi gostermelisin derim..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yaa bilmiyorum aslinda daha yolun cok basindasin cok fazla fikrin degisebilir benim bir cok arkadasim balgictan beri soylediklerinden cok farkli bolumleri yazdilar ve yerlestirildiler ne bileyim ama bence puanlar geldiginde soylemek biraz tuhaf olucak cunku o zamana kadar sen onlarin dediklerine ne cevap vereceksin ? anne ve baba olmak zordur.. senin için hep en iyisini dusunurler ve oyle dusundukleri için sen istemesende seni bir kılıfa bir profile sokacaklardir ister istemez ama bu kaftani biçmek senin elindeyken pas deme derim ben..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...