Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öeh artık gmail satılır mı ya

karakedi

Öne çıkan mesajlar

http://www.superalsat.com/catlist_31_1.aspx

yok daha neler denilebilecek bir durum. davetiye sistemi ile çalışan gmailden account satanlar bile var. internetin çivisi çıkmış iyice ;)[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Web Site(ler)mizin Tarihçesi
Never argue with an idiot, they'll drag you down to their level and beat you with experience!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoLCu, 05 Temmuz 2005 20:18 tarihinde demiş ki:
bunlara uğraşacakalrına 2 program öğrenip tasarım yapsalar parayı kırarlar.
her önüne gelende yapardı zaten tasarım fln. tabi. yetenek denilen şeyde hikayeydi zaten. hele deneyim. hiç işe yaramaz.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
gellidus, 05 Temmuz 2005 23:19 tarihinde demiş ki:
program ile yetenek arasinda bir bag gormuyorum ben.

Eger oyle olsaydi bolumlere yetenek sinaviyla alirlardi oss ile degil
'Bunu nasil yazariz, bunu nereden nasil baglariz' gibi dusunemeyen insanlar daha basarisiz olurlar, yetenek gerekmese herkes her programi yazabilirdi pekala, iyisi kotusu olmazdi programcinin. Dizayn zaten direk gorsel birsey, gerekli programlarla ilgili yetenek/bilgi disinda insanin icinde de biraz olmasi gerekiyor direk.

Egitim sistemini tartismak istiyorsan da Egitim bolumune alabiliriz seni, birkac hazir topic var orada hem, bastan acmaya ugrasmazsin hic. Dagitmayalim yani konuyu.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek?
Sosyal ağlarda paylaş

bende tüm patidekilerin gmail versiyonlarını alam sora satam varmı böle beleyş...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...