Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Köksal-Yüxexes-RTN

VegabondE

Öne çıkan mesajlar

ben iyiyim ben süperim dedi abi biz onlardan daha iyiyiz dedi yine de tabi herife yapılanlar haksızlık kendimi onun yerine koydum da adam az bile demiş...[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu konserinde iron maiden çalan adamın 15 dakika sonra "iron maiden kimmiş" diyeceğine inanmıyorum. Manowar'a demiş olabilir, az bile demiş.

"Manowar biraz sonra burda yemek yiyecek, burdan geçme" ne demek ya. Her şarkısında kings of metal hödöö diye bağıran kro tipler bunlar. İstedikleri kadar iyi müzik yapsınlar ilk önce insan gibi davranmayı öğrenmeleri lazım.

Bundan sonra iron maiden bile gelse alt grup olarak çıkmayız demiş. Burda iron maiden'a hakaret değil, tam tersi övgü var. En kralını getirseniz yine çıkmayacağım demiş. Ayrıca yaptığı müziği de, kendisini de seviyorum. Dokanmayın. Cızz.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Gloria | Level 47 | Orc Warrior | Burning Legion | Grimsoul Legion
Sosyal ağlarda paylaş

Cem Köksal a yazık olmuş harbiden. Eğer bişeyler dediysede (iyiyiz kötüyüz) anlık olarak söylemiştir herhalde. Konunun zamanla unutulmasını ummasıda ayrı bi güzelliği, ama tabi organizatörler böyle böyle yapınca tabi altında kimse kalmaz bunların. Ha adam altında kalmayıp polemiğe mi girdi, hayır. Adam gibi sitesinde açıklamasını yaptı, bazı kararlar aldı. Halen rock camiasının bir arada olması gerektiğini savunuyor. Ve bunları atıp tutan, önyargılı davranan, üstünde oturduğum bilmemne gibi yazılar yazan, sanatçısını koruyamayan insanlara rağmen yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Konser sırasında seyirci ile iletişiminden "süper egosu var bunun" deyip kestirip atmıştım, röportajınıda duyunca büsbütün nefret etmiştim ama yazısını okuyunca bende hak verdim. Hiç değilse efendi gibi yazıp açıklamış. Müziğini beyenmesem de tavrını taktir ettim. (konserde dinlediğim kadarı ile kaldı, güzel bi rack sistemine sahip olmasına rağmen aldığı sounda bende bi anlam verememiştim. nedenini öğrendiğime göre albüm kayıtlarını dinlemem gerekir heralde)

Böyle bir sektörde işler yolunda gitmediği zaman bir demeç verirken karşı taraf hakkında sözlükte de yapıldığı gibi saygısızca, alaycı vesayre... açıklamalarda bulunmak olgun bi davranış değildir, öyle bi tavır takınabilen insanlada yaş veya kaynak önemli değil, iş yapmaktan kaçınılmalıdır diye düşünüyorum.[signature][hline][b]Don't mistake lack of talent for genius.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ya sözlükte ne yazmış biri buraya yazsın yaw[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...