Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Köksal-Yüxexes-RTN

VegabondE

Öne çıkan mesajlar

Köksal, sitesinde Rock the Nations festivalinde olan olayları özletleyen bir demeç vermiş sanırım işler olduğundan bayağı bir değişik... adam baya bi arkasında durduğuna göre ,RTN organizatörü erdem(soyadını unuttum) "bey" in sözlükteki biraz terbiye sınırlarını aşan entry sini örnek vermiş falan, haklı da olmamış değil gözümdeki saygısı bi kat daha arttı.
edit: ayrıca özür diliyorum yüxexes diye konu açtım ondan bahsetmedim birkaç saat önce cem köksal yüxexeste de kçük bir röportaj gerçekleştirdi.Organizatörlerden biri olan Emre bey bağlandı.Kanımca çok çocukça savunmalar yaptı diyebilirim , cem köksala hantalsın sen dediği bile oldu... ehe komik

www.cemkoksal.com
ayrıca tavsiye:
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=cem+koksal

[Bu mesaj VegabondE tarafından 18 Ağustos 2005 02:23 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj VegabondE tarafından 18 Ağustos 2005 02:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yaslari 30 lara gelmis ama hala eski tas eski hamam..

Bir tanesi kendini dunyanin en iyi gitaristi saniyo..

Biri dunyanin en iyi organizatoru saniyo..

Vir vir vir tartisiyolar.. Metal camiasi abicim burasi.. Reklam yapilmaz burda[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

Cem Köksal'ı ben ankarada izledim saklıkentte gayet iyiydi mr.crowley falan yine çalmıştı baya memnun kalmıştık , yani dedikleri doğrudur bence..[signature][hline]Lost in a dream
Nothing is what it seems
Searching my head
For the words that you said
Tears filled my eyes
As we said our last goodbyes
The sad scene replays
Of you walking away
Sosyal ağlarda paylaş

valla eğer dedikleri doğruysa cem köksalın sitesinde şimdi kendimi onun yerine koydum da eleman haklı bundan önceki topicimde herife laf etmiştim ama şimdi geri çekicem sözlerimi eğer dedikleri doğruysa sonuçta adam orda bişiler yapıo ve saygısızlık yapılmış adama ama tabi biz daha iyiyiz demesi yannış yine de olsun..[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

valla adam doğru dio acaip öttü o gün onlar sahneye çıkar çıkmaz o günkü manowar gazıyla mantıklı düşünmeyip "way salak" demiştim mr.crowley de iğrençti onda da "bu ne biçim herif be" demiştim ama şimdi doğru ise mantıklı gözüküo
peki bişi diecem madem bu adam 2000 li yıllarda çıktı nası virtüöz kabul ettirdi kendini?[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

okuyamadım henüz, vaktim yok, okuyunca daha detaylı yorum yapıcam

ama her şekilde verdiği tepki abartı ve gereksiz, ona "iron maiden da gelse onlardan üstte cıkmazsak sahne almayacagız" dedirtecek bir sebep düşünemiyorum şu anda[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

rtn ye gıcığım zaten opeth konserinden beri son gun 18 yas sınırı koyup ,konserden bikaç gun sonra parasını istediğimde geç kaldınız vermiyoruz dediler.biletix e de kafam girsin rtn ye de.batarlar umarım.cem koksal haklımı bilemiycem ama bi tane şarkı çıkarıversin ,soundchecki kısa tutsun zihniyeti çok amatorce, bahar şenliği falan değil bu yediğimiz festival ya[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

cem köksal aslında sonuna kadar haklı, organizatörün bir de tutup sözlüğe yazması tamamen şerefsizlik ama o gazla "kimsenin altında cıkmam maiden kimmiş maiden benim altımda cıksın" demesi de ayrı bir terbiyesizlik. headliner olsun bakalım hangi festivale olabilecek, kimlerin üstünde çıkabilecek.

ha bir de:
[spo1=7 farkı bulun][/spo][signature][hline]So weak, so hollow-minded
the primat flock responds
the jester race submits

Live In Flames..

Sosyal ağlarda paylaş

ha monitörsüz çalınca maiden'dan büyük olunuyor yani.
konser abazası, sahne meraklısı mı peki bu adam, çıkmasın sahneye o zaman.

ps: cem köksal da maiden da dinlemem, gayet objektif baktığımı düşünüyorum.[signature][hline]So weak, so hollow-minded
the jester race submits

Live In Flames..

[Bu mesaj Jester tarafından 18 Ağustos 2005 14:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

organizatör ekşidede ne yazdı burya numarayı koysanıza
edit:ekşi yerine pati yazmışım :D[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj b1vRiP tarafından 18 Ağustos 2005 15:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cem köksal'ı tartıştığımız topicte ben de pek hoşlanmadığımı söylemiştim, ancak yazılanları okudum ve bu olayda sonuna kadar haklı.

organizatör adam, davet etmiş, konser vermesini istemiş, sonra soundcheck dahi yaptırmadan sahneye çıkarttırmış, üstelik playlistine müdahale etmiş; bu, müzisyen adama yapılcak en büyük hakaret olabilir. cem köksal'ın yaptığı açıklamalarda kendini üstün gördüğünü düşünmüyorum, sadece organizatörleri yerlemek amacıyla iron maiden gibi isimleri telaffuz etmiş olsa gerek. yoksa adam gibi bir organizasyona, doğru şartlar sağlandıktan sonra, her aklı başında müzisyen katılır.

bi de şu eksik davul parçasını manowar'a vermişler mi diye merak ettim, ben olsam hayatta vermezdim.[signature][hline]abandon your life for three months..
Sosyal ağlarda paylaş

KTÜ şenliklerinde Coca-Cola soundwave'de izleme şansı bulduğum,çok iyi bir performansa sahip olan ve konser sonrası karşısında ki seyircinin de gazıyla seyirciyi yaklaşık 10 dakika boyunca selamlayan hatta seyircilere arkasını dönüp,onlarıda içine alıcak şekilde fotoğraf çektiren birisi.

Sitesinde ki açıklamaları ve organizatörün sözlükte yazdıklarını okuyunca organizatöre "Madem bu kadar kötü bir müzisyendi neden festivale davet ettiniz?" sorusunu sormadan edemicem.[signature][hline]LoST
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Predator, 18 Ağustos 2005 18:22 tarihinde demiş ki:
Jester bi yazılanları oku monitör yok değil sadece bi sorundan dolayı çalışmamış. Her ne kadar Cem Köksal azcık haddini aştıysada sitesinde yazdığı açıklamalara katılıyorum ve haklı buldum adamı

ya okudum, bence de haklı, ama sahneye çıkıp indikten sonra organizasyona laf saydırmanın mantığı ne ki..
hayır organizasyona laf saydırmasını anladım da kendini niye övüyor ki o pozisyonda ne alaka?[signature][hline]So weak, so hollow-minded
the jester race submits

Live In Flames..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jester, 18 Ağustos 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
said:
Predator, 18 Ağustos 2005 18:22 tarihinde demiş ki:
Jester bi yazılanları oku monitör yok değil sadece bi sorundan dolayı çalışmamış. Her ne kadar Cem Köksal azcık haddini aştıysada sitesinde yazdığı açıklamalara katılıyorum ve haklı buldum adamı

ya okudum, bence de haklı, ama sahneye çıkıp indikten sonra organizasyona laf saydırmanın mantığı ne ki..
hayır organizasyona laf saydırmasını anladım da kendini niye övüyor ki o pozisyonda ne alaka?

arkadaşlar bir yerde takılıp kalıyorsunuz, adam ben harikayım süperim demediğini yazısında da anlatıyor.Öyle demiş olsa bile herkes insan herkes sinirlendiği anda desteksiz şeyler söyleyebilir ben buna inanıyorum.Aramızdan hiçbiri (çok önemli ya) öyle bir muameleden sora ehe çok güzeldi konser ama işte biraz kötü eho demezdi... ha olması imkansız mı , değil ama bunu BEKLEMEK yanlıştır kanımca... yapmasa takdir ederiz ama yaparsa bişi söleyemeyiz gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...